Michal Vorel

narozen:27. 6. 1975
občanství:ČR
současné mužstvo:Uhříněves
přišel:z klubu Nová Paka
v mužstvu:od 1. 1. 2013
herní post:brankář
odehráno v lize:82
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Komplexně vybavený gólman bez viditelných slabin chytal první ligu v Dukle Praha, Ostravě, Opavě a Blšanech, navíc i na Slovensku za Púchov. V žádném angažmá si nezískal pozici trvalé brankářské jedničky. Až v Jihlavě se prosadil. V lednu 2006 odešel do Slavie, zpočátku chytal pravidelně, ale ke konci angažmá už byl jen náhradníkem či trojkou. V únoru 2009 odešel na hostování do druholigové Dukly Praha. V létě 2009 pak přestoupil do Mladé Boleslavi. V únoru 2011 zamířil do Ústí nad Labem.

Přestupy
klubpříchododchod
FC Vysočina Jihlava1. 1. 200331. 1. 2006
SK Slavia Praha31. 1. 200612. 2. 2009
Dukla Praha12. 2. 200913. 7. 2009
FK Mladá Boleslav13. 7. 20091. 2. 2011
FK Ústí nad Labem1. 2. 20111. 1. 2012
Nová Paka1. 1. 20121. 1. 2013
FC Čechie Uhříněves1. 1. 2013doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2005/2006 1.1.2003 - 31.1.2006FC Vysočina Jihlava8811091500020
2005/2006 31.1.2006 - 12.2.2009SK Slavia Praha117013130100010
2006/2007126014140900020
2007/20084936602000001
2008/20090000100000
2009/2010 13.7.2009 - 1.2.2011FK Mladá Boleslav6307701100000
2010/20110000200000
2010/2011 1.2.2011 - 1.1.2012FK Ústí nad Labem810990300010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz