Michal Václavík

narozen:3. 4. 1976
občanství:ČR
současné mužstvo:Hlučín
přišel:z klubu Górnik Zabrze
v mužstvu:od 1. 9. 2010
herní post:brankář
odehráno v lize:103
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Do Slavie přišel v létě 1997 z Karviné, na jaře 1998 hostoval na Žižkově. Ve Slavii věčný náhradník, pořádnou příležitost dostal jen na podzim 2001, ale po výměně trenéra se opět stal jedničkou jeho konkurent Černý. Od léta 2003 hostoval v Příbrami, ale v lednu 2004 se vrátil. Trénoval se slávistickým béčkem, ke konci přestupního termínu zamířil do druholigových Bohemians. V létě mu hostování skončilo, ale nevrátil se do Slavie, nýbrž zamířil na přestup do Brna. V létě 2006 dostal svolení k odchodu, zamířil do Polska do Lubinu. Rok 2010 zahájil v Zabrze, na konci léta přestoupil do Hlučína. Výborný ve vzduchu i při vybíhání, skvělý při práci s míčem, ale občas ho potká zkrat.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Slavia Praha1. 7. 199811. 7. 2003
1.FK Příbram11. 7. 20031. 2. 2004
Bohemians Praha 19051. 2. 20041. 7. 2004
Zbrojovka Brno1. 7. 20041. 7. 2006
Lubin1. 7. 20061. 1. 2010
Górnik Zabrze1. 1. 20101. 9. 2010
Hlučín1. 9. 2010doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 11.7.2003SK Slavia Praha00002900000
2001/20021260141401600000
2002/20034505502400000
2003/2004 11.7.2003 - 1.2.20041.FK Příbram90010100500020
2004/2005 1.7.2004 - 1.7.2006Zbrojovka Brno261029290000030
2005/2006108012120700020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz