Marek Zúbek

narozen:5. 8. 1975
občanství:ČR
herní post:záložník
číslo dresu:4
odehráno v lize:359
vstřeleno v lize:12

Charakteristika

Začínal v Bedřichově u Jihlavy, ještě coby žák však přišel do Brna. V lednu 2003 přestoupil do belgického Lommelu, ale už v dubnu se vrátil. Klub totiž v březnu zkrachoval a hráč dostal od Mezinárodní fotbalové federace výjimku a mohl změnit dres i mimo přestupní termín. V Brně však zůstal jen do léta, kdy přestoupil do Ostravy, jenže neuspěl a v lednu 2005 se do Brna vrátil na hostování. Po půl roce odchází na hostování do Jihlavy. V létě 2006 jde do Zlína, po dvou letech angažmá opouští Zkušený defenzivní záložník, znamenitý organizátor hry, dirigent týmu.

Přestupy
klubpříchododchod
Zbrojovka Brno1. 7. 198331. 1. 2003
Lommel31. 1. 20034. 4. 2003
Zbrojovka Brno4. 4. 20031. 7. 2004
FC Baník Ostrava1. 7. 200431. 1. 2005
Zbrojovka Brno31. 1. 20051. 7. 2005
FC Vysočina Jihlava1. 7. 200531. 8. 2006
FC FASTAV Zlín31. 8. 20061. 7. 2009
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1983 - 31.1.2003Zbrojovka Brno257129290000041
2001/2002236827261000061
2002/2003207023230010040
2002/2003207023230010040
2003/2004230426260000070
2004/2005 1.7.2004 - 31.1.2005FC Baník Ostrava86712102210010
2004/2005 31.1.2005 - 1.7.2005Zbrojovka Brno540660100000
2005/2006 1.7.2005 - 31.8.2006FC Vysočina Jihlava246328280100030
2006/2007 31.8.2006 - 1.7.2009FC FASTAV Zlín104115114010020
2007/2008216727244020061
2008/2009127316151100030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz