vstřeleno v reprezentaci:2
odehráno v lize:0
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Defenzivní záložník Luiz Gustavo Dias přišel jako dvacetiletý do Německa. Tři a půl roku hrál za Hoffenheim, odkud v lednu 2011 přestoupil do Bayernu Mnichov. V roce 2013 slavil vítězství v Lize mistrů, do finále nastoupil na prodloužení. Nový trenér Pep Guardiola s ním nepočítal, a tak v létě 2013 Luiz Gustavo odešel do Wolfsburgu. Od léta 2017 hraje za Marseille.

Celkem v sezóně:52460 200
  • Legenda ke sloupcům: K - kolo, SK - konečné skóre zápasu, M - počet odehraných minut, H - viz níže, G - góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty, ZN - viz níže
  • Legenda ke sloupci H (HRÁL): Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků
  • Legenda ke sloupci ZN (ZNÁMKA): 1 - vynikající výkon, 5 - velice špatný výkon
  • Poznámka: V tabulce jsou zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označeno mužstvo, za které nastoupil.

Paříž slavila fotbalový titul: hattrick i poděkování hasičům za Notre-Dame

21.4.2019  17:17, aktualizováno  23:14
Že získali osmý titul v klubové historii, věděli fotbalisté Paris St. Germain díky remíze druhého Lille ještě...

Fotbalisté Marseille si poradili s Nimes, Caen se udržení vzdaluje

13.4.2019  22:05
Dva rychle po sobě jdoucí góly zajistily fotbalistům Marseille ve 32. kole francouzské ligy vítězství 2:1 nad...