Los soutěže

Kvalifikace Euro 2020

Základní skupiny - Skupina A
Bulharsko Černá Hora 1:1
Anglie Česko 5:0
Kosovo Bulharsko 1:1
Černá Hora Anglie 1:5
Česko Bulharsko 2:1
Černá Hora Kosovo 1:1
Bulharsko Kosovo 2:3
Česko Černá Hora 3:0
Kosovo Česko 2:1
Anglie Bulharsko 4:0
Anglie Kosovo 5:3
Černá Hora Česko 0:3
Česko Anglie 2:1
Černá Hora Bulharsko 0:0
Bulharsko Anglie 0:6
Kosovo Černá Hora 2:0
Česko Kosovo 2:1
Anglie Černá Hora 7:0
Kosovo Anglie 17. 11. 2019 18:00
Bulharsko Česko 17. 11. 2019 18:00
Základní skupiny - Skupina B
Lucembursko Litva 2:1
Portugalsko Ukrajina 0:0
Portugalsko Srbsko 1:1
Lucembursko Ukrajina 1:2
Litva Lucembursko 1:1
Ukrajina Srbsko 5:0
Srbsko Litva 4:1
Ukrajina Lucembursko 1:0
Litva Ukrajina 0:3
Srbsko Portugalsko 2:4
Litva Portugalsko 1:5
Lucembursko Srbsko 1:3
Portugalsko Lucembursko 3:0
Ukrajina Litva 2:0
Litva Srbsko 1:2
Ukrajina Portugalsko 2:1
Portugalsko Litva 6:0
Srbsko Lucembursko 3:2
Lucembursko Portugalsko 17. 11. 2019 15:00
Srbsko Ukrajina 17. 11. 2019 15:00
Základní skupiny - Skupina C
Nizozemsko Bělorusko 4:0
Severní Irsko Estonsko 2:0
Nizozemsko Německo 2:3
Severní Irsko Bělorusko 2:1
Estonsko Severní Irsko 1:2
Bělorusko Německo 0:2
Německo Estonsko 8:0
Bělorusko Severní Irsko 0:1
Estonsko Bělorusko 1:2
Německo Nizozemsko 2:4
Estonsko Nizozemsko 0:4
Severní Irsko Německo 0:2
Bělorusko Estonsko 0:0
Nizozemsko Severní Irsko 3:1
Bělorusko Nizozemsko 1:2
Estonsko Německo 0:3
Německo Bělorusko 16. 11. 2019 20:45
Severní Irsko Nizozemsko 16. 11. 2019 20:45
Německo Severní Irsko 19. 11. 2019 20:45
Nizozemsko Estonsko 19. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina D
Gruzie Švýcarsko 0:2
Gibraltar Irsko 0:1
Irsko Gruzie 1:0
Švýcarsko Dánsko 3:3
Gruzie Gibraltar 3:0
Dánsko Irsko 1:1
Dánsko Gruzie 5:1
Irsko Gibraltar 2:0
Gibraltar Dánsko 0:6
Irsko Švýcarsko 1:1
Gruzie Dánsko 0:0
Švýcarsko Gibraltar 4:0
Gruzie Irsko 0:0
Dánsko Švýcarsko 1:0
Gibraltar Gruzie 2:3
Švýcarsko Irsko 2:0
Dánsko Gibraltar 15. 11. 2019 20:45
Švýcarsko Gruzie 15. 11. 2019 20:45
Gibraltar Švýcarsko 18. 11. 2019 20:45
Irsko Dánsko 18. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina E
Chorvatsko Ázerbájdžán 2:1
Slovensko Maďarsko 2:0
Wales Slovensko 1:0
Maďarsko Chorvatsko 2:1
Chorvatsko Wales 2:1
Ázerbájdžán Maďarsko 1:3
Ázerbájdžán Slovensko 1:5
Maďarsko Wales 1:0
Slovensko Chorvatsko 0:4
Wales Ázerbájdžán 2:1
Ázerbájdžán Chorvatsko 1:1
Maďarsko Slovensko 1:2
Chorvatsko Maďarsko 3:0
Slovensko Wales 1:1
Maďarsko Ázerbájdžán 1:0
Wales Chorvatsko 1:1
Ázerbájdžán Wales 16. 11. 2019 18:00
Chorvatsko Slovensko 16. 11. 2019 18:00
Slovensko Ázerbájdžán 19. 11. 2019 20:45
Wales Maďarsko 19. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina F
Malta Faerské ost. 2:1
Švédsko Rumunsko 2:1
Španělsko Norsko 2:1
Malta Španělsko 0:2
Norsko Švédsko 3:3
Rumunsko Faerské ost. 4:1
Faerské ost. Španělsko 1:4
Norsko Rumunsko 2:2
Švédsko Malta 3:0
Faerské ost. Norsko 0:2
Malta Rumunsko 0:4
Španělsko Švédsko 3:0
Norsko Malta 2:0
Rumunsko Španělsko 1:2
Faerské ost. Švédsko 0:4
Španělsko Faerské ost. 4:0
Rumunsko Malta 1:0
Švédsko Norsko 1:1
Faerské ost. Rumunsko 0:3
Malta Švédsko 0:4
Norsko Španělsko 1:1
Faerské ost. Malta 1:0
Rumunsko Norsko 1:1
Švédsko Španělsko 1:1
Norsko Faerské ost. 15. 11. 2019 20:45
Rumunsko Švédsko 15. 11. 2019 20:45
Španělsko Malta 15. 11. 2019 20:45
Malta Norsko 18. 11. 2019 20:45
Španělsko Rumunsko 18. 11. 2019 20:45
Švédsko Faerské ost. 18. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina G
Rakousko Polsko 0:1
Makedonie Lotyšsko 3:1
Izrael Slovinsko 1:1
Izrael Rakousko 4:2
Polsko Lotyšsko 2:0
Slovinsko Makedonie 1:1
Rakousko Slovinsko 1:0
Makedonie Polsko 0:1
Lotyšsko Izrael 0:3
Makedonie Rakousko 1:4
Lotyšsko Slovinsko 0:5
Polsko Izrael 4:0
Izrael Makedonie 1:1
Rakousko Lotyšsko 6:0
Slovinsko Polsko 2:0
Lotyšsko Makedonie 0:2
Polsko Rakousko 0:0
Slovinsko Izrael 3:2
Rakousko Izrael 3:1
Makedonie Slovinsko 2:1
Lotyšsko Polsko 0:3
Polsko Makedonie 2:0
Slovinsko Rakousko 0:1
Izrael Lotyšsko 3:1
Slovinsko Lotyšsko 16. 11. 2019 18:00
Rakousko Makedonie 16. 11. 2019 18:00
Izrael Polsko 16. 11. 2019 18:00
Makedonie Izrael 19. 11. 2019 20:45
Lotyšsko Rakousko 19. 11. 2019 20:45
Polsko Slovinsko 19. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina H
Albánie Turecko 0:2
Andorra Island 0:2
Moldavsko Francie 1:4
Turecko Moldavsko 4:0
Andorra Albánie 0:3
Francie Island 4:0
Island Albánie 1:0
Moldavsko Andorra 1:0
Turecko Francie 2:0
Albánie Moldavsko 2:0
Andorra Francie 0:4
Island Turecko 2:1
Island Moldavsko 3:0
Francie Albánie 4:1
Turecko Andorra 1:0
Albánie Island 4:2
Francie Andorra 3:0
Moldavsko Turecko 0:4
Andorra Moldavsko 1:0
Island Francie 0:1
Turecko Albánie 1:0
Francie Turecko 1:1
Island Andorra 2:0
Moldavsko Albánie 0:4
Turecko Island 0:0
Albánie Andorra 2:2
Francie Moldavsko 2:1
Albánie Francie 17. 11. 2019 20:45
Andorra Turecko 17. 11. 2019 20:45
Moldavsko Island 17. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina I
Kazachstán Skotsko 3:0
Belgie Rusko 3:1
Kypr San Marino 5:0
Kazachstán Rusko 0:4
San Marino Skotsko 0:2
Kypr Belgie 0:2
Rusko San Marino 9:0
Belgie Kazachstán 3:0
Skotsko Kypr 2:1
Kazachstán San Marino 4:0
Belgie Skotsko 3:0
Rusko Kypr 1:0
Kypr Kazachstán 1:1
San Marino Belgie 0:4
Skotsko Rusko 1:2
Rusko Kazachstán 1:0
San Marino Kypr 0:4
Skotsko Belgie 0:4
Kazachstán Kypr 1:2
Belgie San Marino 9:0
Rusko Skotsko 4:0
Kazachstán Belgie 0:2
Kypr Rusko 0:5
Skotsko San Marino 6:0
Kypr Skotsko 16. 11. 2019 15:00
Rusko Belgie 16. 11. 2019 18:00
San Marino Kazachstán 16. 11. 2019 18:00
Belgie Kypr 19. 11. 2019 20:45
San Marino Rusko 19. 11. 2019 20:45
Skotsko Kazachstán 19. 11. 2019 20:45
Základní skupiny - Skupina J
Bosna Arménie 2:1
Itálie Finsko 2:0
Lichtenštejnsko Řecko 0:2
Arménie Finsko 0:2
Bosna Řecko 2:2
Itálie Lichtenštejnsko 6:0
Arménie Lichtenštejnsko 3:0
Finsko Bosna 2:0
Řecko Itálie 0:3
Řecko Arménie 2:3
Itálie Bosna 2:1
Lichtenštejnsko Finsko 0:2
Arménie Itálie 1:3
Bosna Lichtenštejnsko 5:0
Finsko Řecko 1:0
Arménie Bosna 4:2
Finsko Itálie 1:2
Řecko Lichtenštejnsko 1:1
Bosna Finsko 4:1
Itálie Řecko 2:0
Lichtenštejnsko Arménie 1:1
Finsko Arménie 3:0
Řecko Bosna 2:1
Lichtenštejnsko Itálie 0:5
Arménie Řecko 15. 11. 2019 18:00
Finsko Lichtenštejnsko 15. 11. 2019 18:00
Bosna Itálie 15. 11. 2019 18:00
Řecko Finsko 18. 11. 2019 20:45
Itálie Arménie 18. 11. 2019 20:45
Lichtenštejnsko Bosna 18. 11. 2019 20:45

Najdete na iDNES.cz