Úterý 22. června 2021, svátek má Pavla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. června 2021 Pavla

Los soutěže

Kvalifikace Euro 2020

Základní skupiny - Skupina A
22. 3. 2019 Bulharsko Černá Hora 1:1
22. 3. 2019 Anglie Česko 5:0
25. 3. 2019 Kosovo Bulharsko 1:1
25. 3. 2019 Černá Hora Anglie 1:5
7. 6. 2019 Česko Bulharsko 2:1
7. 6. 2019 Černá Hora Kosovo 1:1
10. 6. 2019 Bulharsko Kosovo 2:3
10. 6. 2019 Česko Černá Hora 3:0
7. 9. 2019 Kosovo Česko 2:1
7. 9. 2019 Anglie Bulharsko 4:0
10. 9. 2019 Anglie Kosovo 5:3
10. 9. 2019 Černá Hora Česko 0:3
11. 10. 2019 Česko Anglie 2:1
11. 10. 2019 Černá Hora Bulharsko 0:0
14. 10. 2019 Bulharsko Anglie 0:6
14. 10. 2019 Kosovo Černá Hora 2:0
14. 11. 2019 Česko Kosovo 2:1
14. 11. 2019 Anglie Černá Hora 7:0
17. 11. 2019 Kosovo Anglie 0:4
17. 11. 2019 Bulharsko Česko 1:0
Základní skupiny - Skupina B
22. 3. 2019 Lucembursko Litva 2:1
22. 3. 2019 Portugalsko Ukrajina 0:0
25. 3. 2019 Portugalsko Srbsko 1:1
25. 3. 2019 Lucembursko Ukrajina 1:2
7. 6. 2019 Litva Lucembursko 1:1
7. 6. 2019 Ukrajina Srbsko 5:0
10. 6. 2019 Srbsko Litva 4:1
10. 6. 2019 Ukrajina Lucembursko 1:0
7. 9. 2019 Litva Ukrajina 0:3
7. 9. 2019 Srbsko Portugalsko 2:4
10. 9. 2019 Litva Portugalsko 1:5
10. 9. 2019 Lucembursko Srbsko 1:3
11. 10. 2019 Portugalsko Lucembursko 3:0
11. 10. 2019 Ukrajina Litva 2:0
14. 10. 2019 Litva Srbsko 1:2
14. 10. 2019 Ukrajina Portugalsko 2:1
14. 11. 2019 Portugalsko Litva 6:0
14. 11. 2019 Srbsko Lucembursko 3:2
17. 11. 2019 Lucembursko Portugalsko 0:2
17. 11. 2019 Srbsko Ukrajina 2:2
Základní skupiny - Skupina C
21. 3. 2019 Nizozemsko Bělorusko 4:0
21. 3. 2019 Severní Irsko Estonsko 2:0
24. 3. 2019 Nizozemsko Německo 2:3
24. 3. 2019 Severní Irsko Bělorusko 2:1
8. 6. 2019 Estonsko Severní Irsko 1:2
8. 6. 2019 Bělorusko Německo 0:2
11. 6. 2019 Německo Estonsko 8:0
11. 6. 2019 Bělorusko Severní Irsko 0:1
6. 9. 2019 Estonsko Bělorusko 1:2
6. 9. 2019 Německo Nizozemsko 2:4
9. 9. 2019 Estonsko Nizozemsko 0:4
9. 9. 2019 Severní Irsko Německo 0:2
10. 10. 2019 Bělorusko Estonsko 0:0
10. 10. 2019 Nizozemsko Severní Irsko 3:1
13. 10. 2019 Bělorusko Nizozemsko 1:2
13. 10. 2019 Estonsko Německo 0:3
16. 11. 2019 Německo Bělorusko 4:0
16. 11. 2019 Severní Irsko Nizozemsko 0:0
19. 11. 2019 Německo Severní Irsko 6:1
19. 11. 2019 Nizozemsko Estonsko 5:0
Základní skupiny - Skupina D
23. 3. 2019 Gruzie Švýcarsko 0:2
23. 3. 2019 Gibraltar Irsko 0:1
26. 3. 2019 Irsko Gruzie 1:0
26. 3. 2019 Švýcarsko Dánsko 3:3
7. 6. 2019 Gruzie Gibraltar 3:0
7. 6. 2019 Dánsko Irsko 1:1
10. 6. 2019 Dánsko Gruzie 5:1
10. 6. 2019 Irsko Gibraltar 2:0
5. 9. 2019 Gibraltar Dánsko 0:6
5. 9. 2019 Irsko Švýcarsko 1:1
8. 9. 2019 Gruzie Dánsko 0:0
8. 9. 2019 Švýcarsko Gibraltar 4:0
12. 10. 2019 Gruzie Irsko 0:0
12. 10. 2019 Dánsko Švýcarsko 1:0
15. 10. 2019 Gibraltar Gruzie 2:3
15. 10. 2019 Švýcarsko Irsko 2:0
15. 11. 2019 Dánsko Gibraltar 6:0
15. 11. 2019 Švýcarsko Gruzie 1:0
18. 11. 2019 Gibraltar Švýcarsko 1:6
18. 11. 2019 Irsko Dánsko 1:1
Základní skupiny - Skupina E
21. 3. 2019 Chorvatsko Ázerbájdžán 2:1
21. 3. 2019 Slovensko Maďarsko 2:0
24. 3. 2019 Wales Slovensko 1:0
24. 3. 2019 Maďarsko Chorvatsko 2:1
8. 6. 2019 Chorvatsko Wales 2:1
8. 6. 2019 Ázerbájdžán Maďarsko 1:3
11. 6. 2019 Ázerbájdžán Slovensko 1:5
11. 6. 2019 Maďarsko Wales 1:0
6. 9. 2019 Slovensko Chorvatsko 0:4
6. 9. 2019 Wales Ázerbájdžán 2:1
9. 9. 2019 Ázerbájdžán Chorvatsko 1:1
9. 9. 2019 Maďarsko Slovensko 1:2
10. 10. 2019 Chorvatsko Maďarsko 3:0
10. 10. 2019 Slovensko Wales 1:1
13. 10. 2019 Maďarsko Ázerbájdžán 1:0
13. 10. 2019 Wales Chorvatsko 1:1
16. 11. 2019 Ázerbájdžán Wales 0:2
16. 11. 2019 Chorvatsko Slovensko 3:1
19. 11. 2019 Slovensko Ázerbájdžán 2:0
19. 11. 2019 Wales Maďarsko 2:0
Základní skupiny - Skupina F
23. 3. 2019 Malta Faerské ost. 2:1
23. 3. 2019 Švédsko Rumunsko 2:1
23. 3. 2019 Španělsko Norsko 2:1
26. 3. 2019 Malta Španělsko 0:2
26. 3. 2019 Norsko Švédsko 3:3
26. 3. 2019 Rumunsko Faerské ost. 4:1
7. 6. 2019 Faerské ost. Španělsko 1:4
7. 6. 2019 Norsko Rumunsko 2:2
7. 6. 2019 Švédsko Malta 3:0
10. 6. 2019 Faerské ost. Norsko 0:2
10. 6. 2019 Malta Rumunsko 0:4
10. 6. 2019 Španělsko Švédsko 3:0
5. 9. 2019 Norsko Malta 2:0
5. 9. 2019 Rumunsko Španělsko 1:2
5. 9. 2019 Faerské ost. Švédsko 0:4
8. 9. 2019 Španělsko Faerské ost. 4:0
8. 9. 2019 Rumunsko Malta 1:0
8. 9. 2019 Švédsko Norsko 1:1
12. 10. 2019 Faerské ost. Rumunsko 0:3
12. 10. 2019 Malta Švédsko 0:4
12. 10. 2019 Norsko Španělsko 1:1
15. 10. 2019 Faerské ost. Malta 1:0
15. 10. 2019 Rumunsko Norsko 1:1
15. 10. 2019 Švédsko Španělsko 1:1
15. 11. 2019 Norsko Faerské ost. 4:0
15. 11. 2019 Rumunsko Švédsko 0:2
15. 11. 2019 Španělsko Malta 7:0
18. 11. 2019 Malta Norsko 1:2
18. 11. 2019 Španělsko Rumunsko 5:0
18. 11. 2019 Švédsko Faerské ost. 3:0
Základní skupiny - Skupina G
21. 3. 2019 Rakousko Polsko 0:1
21. 3. 2019 Makedonie Lotyšsko 3:1
21. 3. 2019 Izrael Slovinsko 1:1
24. 3. 2019 Izrael Rakousko 4:2
24. 3. 2019 Polsko Lotyšsko 2:0
24. 3. 2019 Slovinsko Makedonie 1:1
7. 6. 2019 Rakousko Slovinsko 1:0
7. 6. 2019 Makedonie Polsko 0:1
7. 6. 2019 Lotyšsko Izrael 0:3
10. 6. 2019 Makedonie Rakousko 1:4
10. 6. 2019 Lotyšsko Slovinsko 0:5
10. 6. 2019 Polsko Izrael 4:0
5. 9. 2019 Izrael Makedonie 1:1
6. 9. 2019 Rakousko Lotyšsko 6:0
6. 9. 2019 Slovinsko Polsko 2:0
9. 9. 2019 Lotyšsko Makedonie 0:2
9. 9. 2019 Polsko Rakousko 0:0
9. 9. 2019 Slovinsko Izrael 3:2
10. 10. 2019 Rakousko Izrael 3:1
10. 10. 2019 Makedonie Slovinsko 2:1
10. 10. 2019 Lotyšsko Polsko 0:3
13. 10. 2019 Polsko Makedonie 2:0
13. 10. 2019 Slovinsko Rakousko 0:1
13. 10. 2019 Izrael Lotyšsko 3:1
16. 11. 2019 Slovinsko Lotyšsko 1:0
16. 11. 2019 Rakousko Makedonie 2:1
16. 11. 2019 Izrael Polsko 1:2
19. 11. 2019 Makedonie Izrael 1:0
19. 11. 2019 Lotyšsko Rakousko 1:0
19. 11. 2019 Polsko Slovinsko 3:2
Základní skupiny - Skupina H
22. 3. 2019 Albánie Turecko 0:2
22. 3. 2019 Andorra Island 0:2
22. 3. 2019 Moldavsko Francie 1:4
25. 3. 2019 Turecko Moldavsko 4:0
25. 3. 2019 Andorra Albánie 0:3
25. 3. 2019 Francie Island 4:0
8. 6. 2019 Island Albánie 1:0
8. 6. 2019 Moldavsko Andorra 1:0
8. 6. 2019 Turecko Francie 2:0
11. 6. 2019 Albánie Moldavsko 2:0
11. 6. 2019 Andorra Francie 0:4
11. 6. 2019 Island Turecko 2:1
7. 9. 2019 Island Moldavsko 3:0
7. 9. 2019 Francie Albánie 4:1
7. 9. 2019 Turecko Andorra 1:0
10. 9. 2019 Albánie Island 4:2
10. 9. 2019 Francie Andorra 3:0
10. 9. 2019 Moldavsko Turecko 0:4
11. 10. 2019 Andorra Moldavsko 1:0
11. 10. 2019 Island Francie 0:1
11. 10. 2019 Turecko Albánie 1:0
14. 10. 2019 Francie Turecko 1:1
14. 10. 2019 Island Andorra 2:0
14. 10. 2019 Moldavsko Albánie 0:4
14. 11. 2019 Turecko Island 0:0
14. 11. 2019 Albánie Andorra 2:2
14. 11. 2019 Francie Moldavsko 2:1
17. 11. 2019 Albánie Francie 0:2
17. 11. 2019 Andorra Turecko 0:2
17. 11. 2019 Moldavsko Island 1:2
Základní skupiny - Skupina I
21. 3. 2019 Kazachstán Skotsko 3:0
21. 3. 2019 Belgie Rusko 3:1
21. 3. 2019 Kypr San Marino 5:0
24. 3. 2019 Kazachstán Rusko 0:4
24. 3. 2019 San Marino Skotsko 0:2
24. 3. 2019 Kypr Belgie 0:2
8. 6. 2019 Rusko San Marino 9:0
8. 6. 2019 Belgie Kazachstán 3:0
8. 6. 2019 Skotsko Kypr 2:1
11. 6. 2019 Kazachstán San Marino 4:0
11. 6. 2019 Belgie Skotsko 3:0
11. 6. 2019 Rusko Kypr 1:0
6. 9. 2019 Kypr Kazachstán 1:1
6. 9. 2019 San Marino Belgie 0:4
6. 9. 2019 Skotsko Rusko 1:2
9. 9. 2019 Rusko Kazachstán 1:0
9. 9. 2019 San Marino Kypr 0:4
9. 9. 2019 Skotsko Belgie 0:4
10. 10. 2019 Kazachstán Kypr 1:2
10. 10. 2019 Belgie San Marino 9:0
10. 10. 2019 Rusko Skotsko 4:0
13. 10. 2019 Kazachstán Belgie 0:2
13. 10. 2019 Kypr Rusko 0:5
13. 10. 2019 Skotsko San Marino 6:0
16. 11. 2019 Kypr Skotsko 1:2
16. 11. 2019 Rusko Belgie 1:4
16. 11. 2019 San Marino Kazachstán 1:3
19. 11. 2019 Belgie Kypr 6:1
19. 11. 2019 San Marino Rusko 0:5
19. 11. 2019 Skotsko Kazachstán 3:1
Základní skupiny - Skupina J
23. 3. 2019 Bosna Arménie 2:1
23. 3. 2019 Itálie Finsko 2:0
23. 3. 2019 Lichtenštejnsko Řecko 0:2
26. 3. 2019 Arménie Finsko 0:2
26. 3. 2019 Bosna Řecko 2:2
26. 3. 2019 Itálie Lichtenštejnsko 6:0
8. 6. 2019 Arménie Lichtenštejnsko 3:0
8. 6. 2019 Finsko Bosna 2:0
8. 6. 2019 Řecko Itálie 0:3
11. 6. 2019 Řecko Arménie 2:3
11. 6. 2019 Itálie Bosna 2:1
11. 6. 2019 Lichtenštejnsko Finsko 0:2
5. 9. 2019 Arménie Itálie 1:3
5. 9. 2019 Bosna Lichtenštejnsko 5:0
5. 9. 2019 Finsko Řecko 1:0
8. 9. 2019 Arménie Bosna 4:2
8. 9. 2019 Finsko Itálie 1:2
8. 9. 2019 Řecko Lichtenštejnsko 1:1
12. 10. 2019 Bosna Finsko 4:1
12. 10. 2019 Itálie Řecko 2:0
12. 10. 2019 Lichtenštejnsko Arménie 1:1
15. 10. 2019 Finsko Arménie 3:0
15. 10. 2019 Řecko Bosna 2:1
15. 10. 2019 Lichtenštejnsko Itálie 0:5
15. 11. 2019 Arménie Řecko 0:1
15. 11. 2019 Finsko Lichtenštejnsko 3:0
15. 11. 2019 Bosna Itálie 0:3
18. 11. 2019 Řecko Finsko 2:1
18. 11. 2019 Itálie Arménie 9:1
18. 11. 2019 Lichtenštejnsko Bosna 0:3

Mohlo by vás zajímat