Karel Doležal

narozen:23. 12. 1977
občanství:ČR
současné mužstvo:Jakubčovice
přišel:z klubu Vítkovice
v mužstvu:od 1. 7. 2009
herní post:obránce
odehráno v lize:73
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Začínal v Poštorné, odkud v roce 1999 přišel do Bohemians. V Teplicích od září 2001 do léta 2002, kdy se vrátil zpět do Vršovic. V lednu 2003 odešel na hostování do Českých Budějovic a po půlroce se znovu vrátil. Od léta 2004 hostuje v Mostě, v červenci 2006 na soupisce Jakubčovic. O rok později se přesouvá na hostování do Fulneku. Vysoký důrazný předstoper; vynikající hlavičkář; hraje tvrdě, ale čistě; znamenitý osobní hlídač.

Přestupy
klubpříchododchod
Bohemians Praha 19051. 7. 19981. 9. 2001
FK Teplice1. 9. 20011. 7. 2002
Bohemians Praha 19051. 7. 200226. 1. 2003
SK Dynamo Č. Budějovice26. 1. 200330. 6. 2003
Bohemians Praha 190530. 6. 20031. 7. 2004
Baník Most1. 7. 20041. 7. 2005
Baník Most B1. 7. 20051. 7. 2006
Hájek a Synové Jakubčovice nad Odrou1. 7. 200610. 7. 2007
Fulnek10. 7. 200731. 1. 2008
FC Vítkovice31. 1. 20081. 7. 2009
Hájek a Synové Jakubčovice nad Odrou1. 7. 2009doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 1.9.2001Bohemians Praha 1905184922202310040
2001/200217101100000
2001/2002 1.9.2001 - 1.7.2002FK Teplice38505700000
2002/2003 1.7.2002 - 26.1.2003Bohemians Praha 19054761147310010
2002/2003 26.1.2003 - 30.6.2003SK Dynamo Č. Budějovice422844600010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz