Josef Lukaštík

narozen:28. 8. 1975
občanství:ČR
herní post:záložník
odehráno v lize:100
vstřeleno v lize:3

Charakteristika

Ligu začal hrát ve Zlíně, v létě 2003 odešel na hostování do Synotu, který ho po podzimu vrátil. Poté zamířil na další hostování, tentokrát do Kunovic. V létě 2004 se vrátil do Zlína, v červenci 2007 odešel na hostování do Fulneku. Pro jaro 2008 se přesunul na hostování do HFK Olomouc, pak se zase vrátil. V lednu 2009 zamířil do Zlína. V létě 2010 odešel do Rakouska. Levý ofenzivní záložník, solidní střela i rychlost

Přestupy
klubpříchododchod
FC FASTAV Zlín3. 3. 19981. 7. 2003
1. FC Slovácko1. 7. 200310. 1. 2004
FK Kunovice10. 1. 20041. 7. 2004
FC FASTAV Zlín1. 7. 200420. 7. 2007
Fulnek20. 7. 20071. 1. 2009
Holický FK Olomouc1. 1. 200910. 1. 2009
FC FASTAV Zlín10. 1. 20091. 7. 2010
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2002/2003 3.3.1998 - 1.7.2003FC FASTAV Zlín148222175400070
2003/2004 1.7.2003 - 10.1.20041. FC Slovácko108514300000
2004/2005 1.7.2004 - 20.7.2007FC FASTAV Zlín159821192200050
2005/2006185925214020060
2006/2007143720173810021
2008/2009197725600000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz