Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Jiří Vávra

narozen:6. 3. 1975
občanství:ČR
současné mužstvo:Báč
přišel:z klubu Žižkov B
v mužstvu:od 1. 7. 2004
herní post:záložník
odehráno v lize:174
vstřeleno v lize:12

Charakteristika

Začínal v sousedním Liberci, čtyři roky byl ve Slavii, na vojně v pražské Dukle, do Jablonce přišel v roce 1998 z izraelského Maccabi Haifa. V létě 2001 přestoupil na Žižkov. Od léta 2004 hostuje ve slovenské druhé lize v Báči. Jeho největší síla je v rychlosti; umí se dostat do šancí, ale při zakončení mu chybí klid; stále se nemůže prosadit do základní sestavy, trenéři ho využívají jako kvalitního náhradníka; vadí mu soupeřův důraz a agresivita.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Jablonec1. 7. 199810. 10. 2000
1.FK Příbram10. 10. 20001. 1. 2001
FK Jablonec1. 1. 200115. 6. 2001
FK Viktoria Žižkov15. 6. 20011. 7. 2003
FK Viktoria Žižkov B1. 7. 20031. 7. 2004
Báč1. 7. 2004doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 10.10.2000FK Jablonec5491275400000
2000/2001 10.10.2000 - 1.1.20011.FK Příbram125505100010
2000/2001 1.1.2001 - 15.6.2001FK Jablonec5491275400000
2001/2002 15.6.2001 - 1.7.2003FK Viktoria Žižkov2331019900000
2002/2003126312100010
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz