Jiří Pimpara

narozen:4. 2. 1987
občanství:ČR
současné mužstvo:Ústí n. Labem
přišel:z klubu Liberec
v mužstvu:od 8. 2. 2017
herní post:obránce
číslo dresu:5
odehráno v lize:43
vstřeleno v lize:2

Charakteristika

Do prvoligového kádru Teplic přeřazen v červenci 2006 z B týmu. Na jaře 2008 a poté znovu na podzim 2009 hostoval v Ústí nad Labem. V lednu 2010 se podrobil operaci nedomykavé srdeční chlopně, ale už v dubnu hrál za teplické béčko. V létě 2010 odchází do Varnsdorfu, od února 2013 byl hráčem prvoligového Liberce. V létě 2015 se nevešel do kádru a zamířil na hostování do Podbrezové, v zimě 2016 do Vlašimi a další půlrok nato do Viktorie Žižkov. Pak byl zapůjčen do Ústí, jehož hráčem se stal v létě 2017.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Teplice1. 7. 200615. 1. 2008
FK Ústí nad Labem15. 1. 20081. 7. 2008
FK Teplice1. 7. 20082. 2. 2009
FK Teplice B2. 2. 20098. 4. 2009
FK Teplice8. 4. 20091. 7. 2009
FK Ústí nad Labem1. 7. 200915. 1. 2010
FK Teplice B15. 1. 20101. 7. 2010
FK Varnsdorf1. 7. 20101. 2. 2013
FC Slovan Liberec1. 2. 20131. 7. 2015
Podbrezová1. 7. 20151. 1. 2016
FC Sellier & Bellot Vlašim1. 1. 20161. 7. 2016
FK Viktoria Žižkov1. 7. 201631. 12. 2016
FC Slovan Liberec31. 12. 20168. 2. 2017
FK Ústí nad Labem8. 2. 2017doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2006/2007 1.7.2006 - 15.1.2008FK Teplice3101400000
2008/2009912111000000
2008/2009912111000000
2013/2014 1.2.2013 - 1.7.2015FC Slovan Liberec87620911220100
2014/2015150020173600050
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.