Jindřich Skácel

narozen:3. 11. 1979
občanství:ČR
herní post:brankář
číslo dresu:1
odehráno v lize:53
vstřeleno v lize:0

Charakteristika

Vyrůstal v týmu Prostějova, dorostenecká léta strávil v Olomouci a v Ostravě. Jeho hvězda vylétla strmě vzhůru na podzim 1997, když se v olomouckém týmu během krátké doby stal nejlépe hodnoceným prvoligovým gólmanem. Slávu neunesl, rozhádal se s klubovým vedením i se spoluhráči. Poté ho zaskočilo zranění páteře; začínal od píky, rok chytal za B-tým Slavie, v létě 2001 se vrátil do Olomouce, ale obratem byl zapůjčen do Drnovic. Po půl roce mi skončilo hostování a on byl rok a půlka bez angažmá. V létě 2003 se Slavia dohodla s Olonoucí na přestupu. Místo v sestavě si však nevybojoval a na jaře 2004 hostoval v Příbrami. Poté se nevrátil do Slavie, ale zamířil na hostování do Drnovic, ale ještě před koncem přestupního termínu se vrátil do Slavie. Na podzim 2004 odešel do Brazílie. Na jaře v dubnu 2005 se vrátil do Česka, jako amatéra ho zaregistrovala Příbram. Krátce byl v Xaverově a od září do konce roku 2005 hostoval v Brně. Zůstal registrován ve Slavii, hostoval ve Vlašimi a Zlatých Moravcích, než jej vyplatily Mutěnice. V létě 2009 přišel na hostování do Zlína. Nedávno největší domácí brankářský talent; jeho předností je výška; ovládá celé pokutové území, umí dirigovat obranu; na druhou stranu má pověst problémového hráče.

Přestupy
klubpříchododchod
SK Slavia Praha1. 7. 200031. 5. 2001
SK Sigma Olomouc31. 5. 200128. 6. 2001
1.FK Drnovice28. 6. 20011. 1. 2002
SK Sigma Olomouc1. 1. 20021. 7. 2003
1.FK Příbram8. 4. 20041. 7. 2004
SK Slavia Praha B1. 7. 200410. 7. 2004
1.FK Drnovice10. 7. 200431. 8. 2004
SK Slavia Praha31. 8. 20041. 10. 2004
1.FK Příbram4. 4. 20051. 7. 2005
SC Xaverov Horní Počernice1. 7. 200529. 9. 2005
Zbrojovka Brno29. 9. 20051. 1. 2006
SK Slavia Praha B1. 1. 20061. 7. 2007
FC Sellier & Bellot Vlašim1. 7. 20071. 1. 2008
Zlaté Moravce1. 1. 20081. 7. 2008
Mutěnice1. 7. 20085. 8. 2009
FC FASTAV Zlín5. 8. 20091. 1. 2012
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 31.5.2001SK Slavia Praha0000100000
2001/2002 28.6.2001 - 1.1.20021.FK Drnovice144016160000020
2003/2004 8.4.2004 - 1.7.20041.FK Příbram180220200000
2004/20050000100000
2005/2006 29.9.2005 - 1.1.2006Zbrojovka Brno0000100000
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz