Jaroslav Schindler

narozen:22. 8. 1970
občanství:ČR
současné mužstvo:Vyškov
přišel:z klubu HFK Olomouc
v mužstvu:od 20. 7. 2007
herní post:obránce
odehráno v lize:192
vstřeleno v lize:4

Charakteristika

Začínal v Ostravě, od čtrnácti prošel jedenácti kluby, mimo jiné hrál v Bohemians, v Drnovicích, v Bohdanči, v Hradci Králové a naposled v Příbrami, odkud se během podzimu 2000 vrátil do Drnovic. Znovu do Příbrami přišel v polovině roku 2002. Po sezoně opět změnil působiště, přestoupil do Českých Budějovic. A ani tam dlouho nevydržel a ještě na podzim 2003 se opět vrátil do Drnovic. V létě 2006 zamířil do HFK Olomouc. O rok později však přestupuje do Vyškova. Použitelný jako libero i předstoper; dobrý v poziční hře; měl by zlepšit rozehrávku, občas udělá nepředvídatelnou chybu.

Přestupy
klubpříchododchod
1.FK Příbram1. 7. 200029. 8. 2000
1.FK Drnovice29. 8. 20001. 7. 2002
1.FK Příbram1. 7. 20021. 7. 2003
SK Dynamo Č. Budějovice1. 7. 200331. 10. 2003
1.FK Drnovice31. 10. 20031. 7. 2006
Holický FK Olomouc1. 7. 200620. 7. 2007
Vyškov20. 7. 2007doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.2000 - 29.8.20001.FK Příbram450550000020
2000/2001 29.8.2000 - 1.7.20021.FK Drnovice136816160100061
2001/2002245728271000070
2002/2003 1.7.2002 - 1.7.20031.FK Příbram1584191721110030
2003/2004 1.7.2003 - 31.10.2003SK Dynamo Č. Budějovice360440300010
2004/2005 31.10.2003 - 1.7.20061.FK Drnovice251028280000070
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz