Jan Zakopal

narozen:22. 10. 1977
občanství:ČR
herní post:obránce
číslo dresu:18
odehráno v lize:143
vstřeleno v lize:3

Charakteristika

Začínal ve Zlíně, jako dorostenec přišel do Sparty, ale do ligového kádru se neprosadil, takže střídal různá hostování. Působil v Chrudimi, Poštorné, na Žižkově, v Č.Budějovicích a od léta 2001 je v Plzni. V lednu 2008 se nečekaně rozhodl s profesionální kariérou skončit, uvedl osobní důvody Zkušený fotbalista, hraje v obraně výborně pozičně, skvělý hlavičkář, z místa stopera mý velmi dobrou rozehrávku.

Přestupy
klubpříchododchod
FK Viktoria Žižkov1. 7. 19981. 2. 2001
SK Dynamo Č. Budějovice1. 2. 20011. 7. 2001
FC Viktoria Plzeň1. 7. 20017. 2. 2008
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1998 - 1.2.2001FK Viktoria Žižkov6931082600010
2000/2001 1.2.2001 - 1.7.2001SK Dynamo Č. Budějovice270330300020
2003/2004 1.7.2001 - 7.2.2008FC Viktoria Plzeň147020173700021
2005/2006255529290030051
2006/2007189022211200040
2007/2008720880200020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz