Horst Siegl

narozen:15. 2. 1969
občanství:ČR
současné mužstvo:Blšany
přišel:z klubu Votice
v mužstvu:od 1. 3. 2009
herní post:útočník
odehráno v lize:436
vstřeleno v lize:176

Charakteristika

Odchovanec karlovarské Slavie, od osmnácti je ve Spartě, vojnu absolvoval v Chebu, v roce 1996 se neprosadil na ročním hostování v Kaiserslauternu. Den před startem jarní sezony 2001 přestoupil do Příbrami, v lednu 2004 odešel na hostování do Plzně. Po sestupu klubu z ligy tam skončil, ale Příbram o něj nestála, tak kývl na nabídku z Mostu. Ale na konci srpna 2006 ukončil kariéru a šel dělat asistenta do Sparty. Typický hrotový útočník, který se v koncovce dokáže prosadit oběma nohama i hlavou; soutěživý a vůdčí typ, umí v mužstvu zjednat pořádek; menší rychlost dokáže skvěle nahradit vynikající orientací v soupeřově pokutovém území.

Přestupy
klubpříchododchod
AC Sparta Praha1. 7. 199615. 2. 2001
1.FK Příbram15. 2. 200110. 1. 2004
FC Viktoria Plzeň10. 1. 20041. 7. 2004
Baník Most1. 7. 200423. 9. 2006
Marila Votice23. 9. 20061. 3. 2009
FK Chmel Blšany1. 3. 2009doposud
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2000/2001 1.7.1996 - 15.2.2001AC Sparta Praha4841148410000
2000/2001 15.2.2001 - 10.1.20041.FK Příbram123414140061020
2001/20022534302820110030
2002/2003224627270160030
2003/200496513121220000
2003/2004 10.1.2004 - 1.7.2004FC Viktoria Plzeň114713130050040
2005/2006 1.7.2004 - 23.9.2006Baník Most248629281091040
2006/2007325541020020
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz