Středa 17. srpna 2022, svátek má Petra
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 17. srpna 2022 Petra

Los soutěže

FORTUNA:LIGA 2021/2022

Skupina o záchranu - 1. kolo
23. 4. 2022 Karviná Zlín 1:1
23. 4. 2022 Teplice Bohemians 1905 2:2
23. 4. 2022 Jablonec Pardubice 0:1
Skupina o titul - 1. kolo
23. 4. 2022 Sparta Ostrava 3:1
24. 4. 2022 Plzeň Slovácko 3:1
24. 4. 2022 Hradec Kr. Slavia 4:3
Skupina o umístění - 1. semifinále
24. 4. 2022 Č. Budějovice Mladá Boleslav 2:3
24. 4. 2022 Olomouc Liberec 1:0
Skupina o titul - 2. kolo
30. 4. 2022 Slovácko Ostrava 3:1
30. 4. 2022 Sparta Hradec Kr. 1:1
1. 5. 2022 Slavia Plzeň 1:1
Skupina o umístění - 2. semifinále
30. 4. 2022 Liberec Olomouc 0:2
30. 4. 2022 Mladá Boleslav Č. Budějovice 1:0
Skupina o záchranu - 2. kolo
1. 5. 2022 Bohemians 1905 Pardubice 0:1
1. 5. 2022 Jablonec Karviná 2:0
1. 5. 2022 Zlín Teplice 3:0
Skupina o umístění - 1. finále
6. 5. 2022 Olomouc Mladá Boleslav 1:2
Skupina o záchranu - 3. kolo
7. 5. 2022 Teplice Jablonec 0:1
7. 5. 2022 Zlín Bohemians 1905 1:4
7. 5. 2022 Pardubice Karviná 2:0
Skupina o titul - 3. kolo
7. 5. 2022 Ostrava Hradec Kr. 3:1
8. 5. 2022 Plzeň Sparta 3:0
8. 5. 2022 Slavia Slovácko 3:0
Skupina o záchranu - 4. kolo
10. 5. 2022 Pardubice Zlín 1:1
10. 5. 2022 Karviná Teplice 2:2
10. 5. 2022 Jablonec Bohemians 1905 1:1
Skupina o titul - 4. kolo
11. 5. 2022 Ostrava Slavia 1:1
11. 5. 2022 Hradec Kr. Plzeň 0:2
11. 5. 2022 Sparta Slovácko 1:2
Skupina o umístění - 2. finále
13. 5. 2022 Mladá Boleslav Olomouc 2:2
Skupina o záchranu - 5. kolo
14. 5. 2022 Zlín Jablonec 1:1
14. 5. 2022 Teplice Pardubice 0:2
14. 5. 2022 Bohemians 1905 Karviná 4:0
Skupina o titul - 5. kolo
15. 5. 2022 Slovácko Hradec Kr. 3:0
15. 5. 2022 Slavia Sparta 1:2
15. 5. 2022 Plzeň Ostrava 1:0
Základní část - 1. kolo
24. 7. 2021 Hradec Kr. Bohemians 1905 1:1
24. 7. 2021 Pardubice Karviná 2:2
24. 7. 2021 Jablonec Ostrava 1:0
24. 7. 2021 Sparta Olomouc 3:2
25. 7. 2021 Liberec Slovácko 0:1
25. 7. 2021 Plzeň Mladá Boleslav 2:1
25. 7. 2021 Č. Budějovice Teplice 1:0
25. 7. 2021 Zlín Slavia 0:1
Základní část - 2. kolo
30. 7. 2021 Teplice Slavia 1:3
31. 7. 2021 Karviná Hradec Kr. 1:1
31. 7. 2021 Olomouc Pardubice 3:2
31. 7. 2021 Mladá Boleslav Jablonec 3:0
31. 7. 2021 Liberec Sparta 0:5
1. 8. 2021 Slovácko Č. Budějovice 1:0
1. 8. 2021 Ostrava Zlín 5:1
1. 8. 2021 Bohemians 1905 Plzeň 1:2
Základní část - 3. kolo
7. 8. 2021 Zlín Teplice 3:0
7. 8. 2021 Č. Budějovice Ostrava 1:3
7. 8. 2021 Sparta Karviná 2:0
7. 8. 2021 Hradec Kr. Liberec 1:1
8. 8. 2021 Jablonec Bohemians 1905 2:2
8. 8. 2021 Pardubice Mladá Boleslav 1:1
8. 8. 2021 Plzeň Slovácko 2:1
27. 10. 2021 Slavia Olomouc 1:0
Základní část - 4. kolo
14. 8. 2021 Olomouc Č. Budějovice 3:3
14. 8. 2021 Mladá Boleslav Slavia 0:2
14. 8. 2021 Karviná Zlín 2:3
14. 8. 2021 Bohemians 1905 Sparta 1:1
15. 8. 2021 Slovácko Hradec Kr. 1:0
15. 8. 2021 Teplice Jablonec 1:0
15. 8. 2021 Ostrava Pardubice 3:1
15. 8. 2021 Liberec Plzeň 0:1
Základní část - 5. kolo
21. 8. 2021 Mladá Boleslav Teplice 3:1
21. 8. 2021 Pardubice Bohemians 1905 3:0
21. 8. 2021 Zlín Olomouc 1:4
21. 8. 2021 Sparta Hradec Kr. 4:0
22. 8. 2021 Jablonec Slovácko 1:1
22. 8. 2021 Plzeň Karviná 2:0
22. 8. 2021 Č. Budějovice Liberec 1:0
22. 8. 2021 Slavia Ostrava 4:0
Základní část - 6. kolo
28. 8. 2021 Ostrava Mladá Boleslav 1:0
28. 8. 2021 Slovácko Pardubice 2:1
28. 8. 2021 Liberec Zlín 0:1
28. 8. 2021 Sparta Č. Budějovice 1:0
29. 8. 2021 Hradec Kr. Plzeň 1:0
29. 8. 2021 Olomouc Jablonec 4:0
29. 8. 2021 Bohemians 1905 Teplice 4:2
29. 8. 2021 Karviná Slavia 3:3
Základní část - 7. kolo
11. 9. 2021 Pardubice Liberec 2:2
11. 9. 2021 Zlín Bohemians 1905 1:3
11. 9. 2021 Teplice Ostrava 1:2
11. 9. 2021 Plzeň Sparta 3:2
12. 9. 2021 Č. Budějovice Hradec Kr. 0:1
12. 9. 2021 Mladá Boleslav Olomouc 3:3
12. 9. 2021 Jablonec Karviná 1:0
12. 9. 2021 Slavia Slovácko 2:1
Základní část - 8. kolo
17. 9. 2021 Hradec Kr. Pardubice 2:0
17. 9. 2021 Olomouc Ostrava 1:1
18. 9. 2021 Slovácko Zlín 3:0
18. 9. 2021 Liberec Mladá Boleslav 2:1
18. 9. 2021 Plzeň Č. Budějovice 2:1
19. 9. 2021 Sparta Jablonec 1:1
19. 9. 2021 Karviná Teplice 1:1
19. 9. 2021 Bohemians 1905 Slavia 1:5
Základní část - 9. kolo
25. 9. 2021 Č. Budějovice Karviná 3:1
25. 9. 2021 Pardubice Plzeň 0:1
25. 9. 2021 Ostrava Bohemians 1905 4:1
25. 9. 2021 Zlín Sparta 2:5
26. 9. 2021 Mladá Boleslav Slovácko 3:5
26. 9. 2021 Teplice Olomouc 0:0
26. 9. 2021 Jablonec Liberec 0:1
26. 9. 2021 Slavia Hradec Kr. 4:1
Základní část - 10. kolo
2. 10. 2021 Č. Budějovice Pardubice 3:1
2. 10. 2021 Bohemians 1905 Olomouc 2:0
2. 10. 2021 Slovácko Teplice 3:2
2. 10. 2021 Plzeň Zlín 2:1
3. 10. 2021 Karviná Mladá Boleslav 0:1
3. 10. 2021 Liberec Ostrava 0:2
3. 10. 2021 Hradec Kr. Jablonec 2:2
3. 10. 2021 Sparta Slavia 1:0
Základní část - 11. kolo
16. 10. 2021 Mladá Boleslav Bohemians 1905 4:1
16. 10. 2021 Jablonec Č. Budějovice 2:2
16. 10. 2021 Ostrava Slovácko 1:2
16. 10. 2021 Slavia Liberec 3:1
17. 10. 2021 Zlín Hradec Kr. 2:3
17. 10. 2021 Teplice Plzeň 0:1
17. 10. 2021 Olomouc Karviná 2:0
17. 10. 2021 Pardubice Sparta 2:4
Základní část - 12. kolo
23. 10. 2021 Liberec Olomouc 2:0
23. 10. 2021 Pardubice Zlín 0:0
23. 10. 2021 Slovácko Bohemians 1905 1:0
24. 10. 2021 Plzeň Jablonec 5:0
24. 10. 2021 Č. Budějovice Slavia 2:2
24. 10. 2021 Hradec Kr. Teplice 3:0
24. 10. 2021 Sparta Mladá Boleslav 1:0
24. 11. 2021 Karviná Ostrava 1:2
Základní část - 13. kolo
30. 10. 2021 Zlín Č. Budějovice 2:0
30. 10. 2021 Teplice Liberec 1:2
30. 10. 2021 Olomouc Slovácko 0:3
31. 10. 2021 Mladá Boleslav Hradec Kr. 3:2
31. 10. 2021 Jablonec Pardubice 1:1
31. 10. 2021 Ostrava Sparta 2:2
31. 10. 2021 Slavia Plzeň 2:0
1. 12. 2021 Bohemians 1905 Karviná 3:0
Základní část - 14. kolo
6. 11. 2021 Č. Budějovice Mladá Boleslav 2:1
6. 11. 2021 Hradec Kr. Ostrava 1:1
6. 11. 2021 Liberec Bohemians 1905 2:1
6. 11. 2021 Plzeň Olomouc 0:0
7. 11. 2021 Pardubice Slavia 0:5
7. 11. 2021 Zlín Jablonec 0:0
7. 11. 2021 Karviná Slovácko 2:2
7. 11. 2021 Sparta Teplice 4:2
Základní část - 15. kolo
20. 11. 2021 Olomouc Hradec Kr. 2:2
20. 11. 2021 Bohemians 1905 Č. Budějovice 3:1
20. 11. 2021 Mladá Boleslav Zlín 1:0
20. 11. 2021 Ostrava Plzeň 2:2
21. 11. 2021 Slovácko Sparta 4:0
21. 11. 2021 Karviná Liberec 1:2
21. 11. 2021 Teplice Pardubice 1:2
21. 11. 2021 Slavia Jablonec 5:0
Základní část - 16. kolo
27. 11. 2021 Č. Budějovice Slovácko 3:2
27. 11. 2021 Pardubice Olomouc 1:5
27. 11. 2021 Zlín Ostrava 2:2
27. 11. 2021 Plzeň Bohemians 1905 6:0
28. 11. 2021 Jablonec Mladá Boleslav 0:1
28. 11. 2021 Slavia Teplice 3:0
28. 11. 2021 Hradec Kr. Karviná 1:0
28. 11. 2021 Sparta Liberec 2:1
Základní část - 17. kolo
4. 12. 2021 Karviná Sparta 1:2
4. 12. 2021 Liberec Hradec Kr. 1:0
4. 12. 2021 Teplice Zlín 4:1
4. 12. 2021 Olomouc Slavia 0:1
5. 12. 2021 Bohemians 1905 Jablonec 1:2
5. 12. 2021 Mladá Boleslav Pardubice 2:3
5. 12. 2021 Ostrava Č. Budějovice 4:1
5. 12. 2021 Slovácko Plzeň 1:2
Základní část - 18. kolo
11. 12. 2021 Pardubice Ostrava 0:3
11. 12. 2021 Hradec Kr. Slovácko 2:2
11. 12. 2021 Zlín Karviná 2:1
11. 12. 2021 Plzeň Liberec 2:0
12. 12. 2021 Slavia Mladá Boleslav 2:0
12. 12. 2021 Jablonec Teplice 0:2
12. 12. 2021 Č. Budějovice Olomouc 2:1
12. 12. 2021 Sparta Bohemians 1905 5:1
Základní část - 19. kolo
18. 12. 2021 Karviná Plzeň 0:1
18. 12. 2021 Bohemians 1905 Pardubice 1:2
18. 12. 2021 Slovácko Jablonec 2:1
18. 12. 2021 Hradec Kr. Sparta 0:1
19. 12. 2021 Teplice Mladá Boleslav 0:1
19. 12. 2021 Olomouc Zlín 1:1
19. 12. 2021 Liberec Č. Budějovice 0:0
19. 12. 2021 Ostrava Slavia 3:3
Základní část - 20. kolo
5. 2. 2022 Jablonec Olomouc 1:0
5. 2. 2022 Teplice Bohemians 1905 1:0
5. 2. 2022 Slavia Karviná 0:1
5. 2. 2022 Č. Budějovice Sparta 0:0
6. 2. 2022 Mladá Boleslav Ostrava 2:3
6. 2. 2022 Plzeň Hradec Kr. 1:0
15. 2. 2022 Zlín Liberec 2:0
22. 2. 2022 Pardubice Slovácko 0:0
Základní část - 21. kolo
12. 2. 2022 Hradec Kr. Č. Budějovice 2:2
12. 2. 2022 Bohemians 1905 Zlín 1:0
12. 2. 2022 Ostrava Teplice 2:4
13. 2. 2022 Karviná Jablonec 1:1
13. 2. 2022 Slovácko Slavia 0:1
13. 2. 2022 Olomouc Mladá Boleslav 2:1
13. 2. 2022 Sparta Plzeň 2:2
9. 3. 2022 Liberec Pardubice 4:1
Základní část - 22. kolo
19. 2. 2022 Ostrava Olomouc 1:0
19. 2. 2022 Zlín Slovácko 1:0
19. 2. 2022 Pardubice Hradec Kr. 0:0
19. 2. 2022 Č. Budějovice Plzeň 0:1
20. 2. 2022 Teplice Karviná 1:0
20. 2. 2022 Mladá Boleslav Liberec 3:3
20. 2. 2022 Slavia Bohemians 1905 1:0
9. 3. 2022 Jablonec Sparta 1:1
Základní část - 23. kolo
26. 2. 2022 Liberec Jablonec 1:1
26. 2. 2022 Bohemians 1905 Ostrava 0:2
26. 2. 2022 Slovácko Mladá Boleslav 2:1
26. 2. 2022 Plzeň Pardubice 4:0
27. 2. 2022 Karviná Č. Budějovice 2:2
27. 2. 2022 Hradec Kr. Slavia 1:5
27. 2. 2022 Olomouc Teplice 0:0
27. 2. 2022 Sparta Zlín 2:0
Základní část - 24. kolo
5. 3. 2022 Zlín Plzeň 1:2
5. 3. 2022 Pardubice Č. Budějovice 3:3
5. 3. 2022 Olomouc Bohemians 1905 0:0
5. 3. 2022 Ostrava Liberec 1:1
6. 3. 2022 Teplice Slovácko 0:1
6. 3. 2022 Mladá Boleslav Karviná 1:0
6. 3. 2022 Jablonec Hradec Kr. 1:1
6. 3. 2022 Slavia Sparta 2:0
Základní část - 25. kolo
12. 3. 2022 Slovácko Ostrava 0:0
12. 3. 2022 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 2:2
12. 3. 2022 Hradec Kr. Zlín 2:1
12. 3. 2022 Plzeň Teplice 1:0
13. 3. 2022 Č. Budějovice Jablonec 2:0
13. 3. 2022 Liberec Slavia 1:0
13. 3. 2022 Karviná Olomouc 1:2
13. 3. 2022 Sparta Pardubice 3:1
Základní část - 26. kolo
19. 3. 2022 Zlín Pardubice 4:1
19. 3. 2022 Bohemians 1905 Slovácko 1:2
19. 3. 2022 Ostrava Karviná 1:3
19. 3. 2022 Jablonec Plzeň 0:0
20. 3. 2022 Teplice Hradec Kr. 1:2
20. 3. 2022 Mladá Boleslav Sparta 0:3
20. 3. 2022 Olomouc Liberec 1:0
20. 3. 2022 Slavia Č. Budějovice 1:0
Základní část - 27. kolo
2. 4. 2022 Slovácko Olomouc 1:0
2. 4. 2022 Č. Budějovice Zlín 2:2
2. 4. 2022 Liberec Teplice 0:1
2. 4. 2022 Sparta Ostrava 2:1
3. 4. 2022 Hradec Kr. Mladá Boleslav 2:2
3. 4. 2022 Pardubice Jablonec 1:1
3. 4. 2022 Karviná Bohemians 1905 1:1
3. 4. 2022 Plzeň Slavia 1:1
Základní část - 28. kolo
9. 4. 2022 Olomouc Plzeň 1:1
9. 4. 2022 Slovácko Karviná 3:1
9. 4. 2022 Bohemians 1905 Liberec 0:0
9. 4. 2022 Teplice Sparta 0:3
10. 4. 2022 Jablonec Zlín 1:1
10. 4. 2022 Ostrava Hradec Kr. 0:0
10. 4. 2022 Mladá Boleslav Č. Budějovice 2:0
10. 4. 2022 Slavia Pardubice 4:0
Základní část - 29. kolo
17. 4. 2022 Jablonec Slavia 1:2
17. 4. 2022 Zlín Mladá Boleslav 1:2
17. 4. 2022 Pardubice Teplice 2:0
17. 4. 2022 Plzeň Ostrava 2:1
17. 4. 2022 Hradec Kr. Olomouc 3:0
17. 4. 2022 Č. Budějovice Bohemians 1905 2:1
17. 4. 2022 Sparta Slovácko 3:1
17. 4. 2022 Liberec Karviná 2:1
Základní část - 30. kolo
20. 4. 2022 Bohemians 1905 Hradec Kr. 1:1
20. 4. 2022 Olomouc Sparta 2:0
20. 4. 2022 Mladá Boleslav Plzeň 0:2
20. 4. 2022 Teplice Č. Budějovice 2:1
20. 4. 2022 Karviná Pardubice 3:2
20. 4. 2022 Slavia Zlín 3:0
20. 4. 2022 Ostrava Jablonec 1:0
20. 4. 2022 Slovácko Liberec 2:0

Mohlo by vás zajímat