Pondělí 8. srpna 2022, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 8. srpna 2022 Soběslav

Divácké statistiky

FORTUNA:LIGA 2021/2022

Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha2879318227193701000
2AC Sparta Praha260338743819370977
3FC Viktoria Plzeň201886593818732912
4FC Baník Ostrava194799556615205537
51. FC Slovácko152240435014235390
6SK Sigma Olomouc108220327911368458
7Bohemians Praha 1905106335303896821000
8FK Jablonec94280269410145376
9FC Trinity Zlín9226527149251512
10FK Teplice91132260410063376
11FC Slovan Liberec88713277212264770
12SK Dynamo Č. Budějovice86389278710673638
13FC Hradec Králové81521239810213246
14FK Mladá Boleslav7763523537544489
15MFK Karviná7467721347076246
16FK Pardubice74465225710386458
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha19761110978193701000
2AC Sparta Praha132278734917093977
3FC Viktoria Plzeň1263477019113891000
4FC Baník Ostrava964205672145721000
51. FC Slovácko6208436527701991
6SK Sigma Olomouc55305325391571000
7Bohemians Praha 190552099306554851000
8FK Teplice47763265410063540
9FC Trinity Zlín4541825234520512
10FC Slovan Liberec41543259661231000
11SK Dynamo Č. Budějovice3896824366289822
12FK Jablonec3815621204056376
13FK Mladá Boleslav3498921874715489
14MFK Karviná3011617723680912
15FK Pardubice1900412673537458
16FC Hradec Králové1831211442907246
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1280607533193701000
2FC Baník Ostrava98379546615205537
3SK Slavia Praha903205313170931000
41. FC Slovácko90156500914235390
5FC Viktoria Plzeň75539472118732912
6FC Hradec Králové632093512102131000
7FK Jablonec56124330110145665
8FK Pardubice55461308110386489
9Bohemians Praha 190554236301396821000
10SK Sigma Olomouc52915330711368458
11SK Dynamo Č. Budějovice47421316110673638
12FC Slovan Liberec47170294812264770
13FC Trinity Zlín4684729289251540
14MFK Karviná4456124767076246
15FK Teplice4336925519560376
16FK Mladá Boleslav4264625097544639

Mohlo by vás zajímat