Divácké statistiky

FORTUNA:LIGA 2019/2020

Srovnání posledního kola a celé sezony
Sledované kritérium6. koloCelá sezóna
Diváci celkem44458265161
Průměr na zápas55575764
Zápas s nejvyšší návštěvou1412314155
Zápas s nejnižší návštěvou2949252
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha6183310306141555000
2FC Baník Ostrava480188003141234833
3SK Slavia Praha43332722213263252
4FC Viktoria Plzeň41850697596115142
5SK Sigma Olomouc398756646132633776
61. FC Slovácko395336589141552681
7FK Teplice314966299131122862
8Bohemians Praha 190531176519683502612
9FK Jablonec265304422108672612
10MFK Karviná26458441070352960
11SK Dynamo Č. Budějovice26306526166814089
121.FK Příbram251075021110072862
13FC FASTAV Zlín24951415858982949
14FC Slovan Liberec2309438497542252
15Slezský FC Opava21798363360872662
16FK Mladá Boleslav18965379350002662
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha50152125381415510867
2FC Viktoria Plzeň25436847996117035
3FC Baník Ostrava22975765883507083
4SK Dynamo Č. Budějovice22217555466814381
5FK Teplice183539176131125241
6Bohemians Praha 190515928530960314522
71. FC Slovácko13907463657424076
8SK Slavia Praha13515675813263252
9FC FASTAV Zlín12352411758983198
10MFK Karviná11919397348332960
11Slezský FC Opava11912397160872876
12FK Mladá Boleslav11390379750002662
13FK Jablonec11189279730532612
14FC Slovan Liberec9084454251423942
15SK Sigma Olomouc7684384239083776
161.FK Příbram7148357442862862
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Sigma Olomouc321918048132633942
2SK Slavia Praha298177454131124126
31. FC Slovácko256268542141552681
4FC Baník Ostrava250438348141234833
51.FK Příbram179595986110072876
6FC Viktoria Plzeň16414547160315142
7FK Jablonec153417670108674474
8Bohemians Praha 190515248508383502612
9MFK Karviná14539484670353728
10FC Slovan Liberec1401035027542252
11FK Teplice13143438170832862
12FC FASTAV Zlín12599420057422949
13AC Sparta Praha11681584066815000
14Slezský FC Opava9886329543812662
15FK Mladá Boleslav7575378845223053
16SK Dynamo Č. Budějovice4089408940894089

Najdete na iDNES.cz