Pátek 10. července 2020, svátek má Libuše, Amálie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 10. července 2020 Libuše, Amálie

Divácké statistiky

FORTUNA:LIGA 2019/2020

Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma i venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha2869321024819370252
2AC Sparta Praha2544489087193701870
3FC Baník Ostrava2088797460182971722
4FC Viktoria Plzeň1837126335116252472
5Bohemians Praha 19051309984678162431175
61. FC Slovácko1276284909147891268
7SK Dynamo Č. Budějovice1222834891162141230
8SK Sigma Olomouc1172834511132631536
9Slezský FC Opava113664437216319250
10FC Slovan Liberec112879403112236252
11FK Teplice111317412316271140
12FK Mladá Boleslav1066343808180791175
13FK Jablonec106614367610867140
141.FK Příbram1024884270164371267
15MFK Karviná101968392212042250
16FC FASTAV Zlín94939365290071490
Mužstva seřazená podle celkových návštěv doma
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1SK Slavia Praha1875761339819370252
2AC Sparta Praha1476349842172921870
3FC Viktoria Plzeň1232807705116252472
4FC Baník Ostrava1202778018135351722
5SK Dynamo Č. Budějovice57830444866811630
6FC Slovan Liberec55757398387651760
7Bohemians Praha 190554793421562771350
81. FC Slovácko54354453072881800
9FK Teplice54079386313112140
10SK Sigma Olomouc50800362981191536
11FC FASTAV Zlín47768341258981490
12Slezský FC Opava41695347560871693
13FK Mladá Boleslav40501289350001175
14MFK Karviná3997830754833250
15FK Jablonec3587527604863672
161.FK Příbram29136291458621267
Mužstva seřazená podle celkových návštěv venku
 MužstvoCelkemPrůměrněNejvíceNejméně
1AC Sparta Praha1068148216193702925
2SK Slavia Praha993567097172921722
3FC Baník Ostrava886026816182972488
4Bohemians Praha 1905762055080162431175
51.FK Příbram733525239164371490
61. FC Slovácko732745234147891268
7Slezský FC Opava71969514116319250
8FK Jablonec70739442110867140
9SK Sigma Olomouc664835540132631860
10FK Mladá Boleslav661334724180791267
11SK Dynamo Č. Budějovice644535371162141230
12MFK Karviná619904768120421260
13FC Viktoria Plzeň60432464961432817
14FK Teplice572384403162711666
15FC Slovan Liberec57122408012236252
16FC FASTAV Zlín47171393190071524

Najdete na iDNES.cz