Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 4. prosince 2021 Barbora

Los soutěže

Evropská liga 2021/2022 - Základní skupiny

Základní skupiny - Skupina A
16. 9. 2021 Bröndby Kodaň Sparta 0:0
16. 9. 2021 Glasgow Rangers FC Olympique Lyon 0:2
30. 9. 2021 Olympique Lyon Bröndby Kodaň 3:0
30. 9. 2021 Sparta Glasgow Rangers FC 1:0
21. 10. 2021 Sparta Olympique Lyon 3:4
21. 10. 2021 Glasgow Rangers FC Bröndby Kodaň 2:0
4. 11. 2021 Olympique Lyon Sparta 3:0
4. 11. 2021 Bröndby Kodaň Glasgow Rangers FC 1:1
25. 11. 2021 Glasgow Rangers FC Sparta 2:0
25. 11. 2021 Bröndby Kodaň Olympique Lyon 1:3
9. 12. 2021 Olympique Lyon Glasgow Rangers FC 18:45
9. 12. 2021 Sparta Bröndby Kodaň 18:45
Základní skupiny - Skupina B
16. 9. 2021 Eindhoven San Sebastian 2:2
16. 9. 2021 Monako Sturm Graz 1:0
30. 9. 2021 Sturm Graz Eindhoven 1:4
30. 9. 2021 San Sebastian Monako 1:1
21. 10. 2021 Eindhoven Monako 1:2
21. 10. 2021 Sturm Graz San Sebastian 0:1
4. 11. 2021 San Sebastian Sturm Graz 1:1
4. 11. 2021 Monako Eindhoven 0:0
25. 11. 2021 Eindhoven Sturm Graz 2:0
25. 11. 2021 Monako San Sebastian 2:1
9. 12. 2021 San Sebastian Eindhoven 18:45
9. 12. 2021 Sturm Graz Monako 18:45
Základní skupiny - Skupina C
15. 9. 2021 Spartak Moskva Legia Varšava 0:1
16. 9. 2021 Leicester Neapol 2:2
30. 9. 2021 Legia Varšava Leicester 1:0
30. 9. 2021 Neapol Spartak Moskva 2:3
20. 10. 2021 Spartak Moskva Leicester 3:4
21. 10. 2021 Neapol Legia Varšava 3:0
4. 11. 2021 Legia Varšava Neapol 1:4
4. 11. 2021 Leicester Spartak Moskva 1:1
24. 11. 2021 Spartak Moskva Neapol 2:1
25. 11. 2021 Leicester Legia Varšava 3:1
9. 12. 2021 Legia Varšava Spartak Moskva 18:45
9. 12. 2021 Neapol Leicester 18:45
Základní skupiny - Skupina D
16. 9. 2021 Frankfurt Fenerbahce 1:1
16. 9. 2021 Olympiakos Pireus Antverpy 2:1
30. 9. 2021 Antverpy Frankfurt 0:1
30. 9. 2021 Fenerbahce Olympiakos Pireus 0:3
21. 10. 2021 Fenerbahce Antverpy 2:2
21. 10. 2021 Frankfurt Olympiakos Pireus 3:1
4. 11. 2021 Olympiakos Pireus Frankfurt 1:2
4. 11. 2021 Antverpy Fenerbahce 0:3
25. 11. 2021 Frankfurt Antverpy 2:2
25. 11. 2021 Olympiakos Pireus Fenerbahce 1:0
9. 12. 2021 Fenerbahce Frankfurt 18:45
9. 12. 2021 Antverpy Olympiakos Pireus 18:45
Základní skupiny - Skupina E
16. 9. 2021 Lokomotiv Moskva Marseille 1:1
16. 9. 2021 Galatasaray Lazio Řím 1:0
30. 9. 2021 Lazio Řím Lokomotiv Moskva 2:0
30. 9. 2021 Marseille Galatasaray 0:0
21. 10. 2021 Lazio Řím Marseille 0:0
21. 10. 2021 Lokomotiv Moskva Galatasaray 0:1
4. 11. 2021 Galatasaray Lokomotiv Moskva 1:1
4. 11. 2021 Marseille Lazio Řím 2:2
25. 11. 2021 Galatasaray Marseille 4:2
25. 11. 2021 Lokomotiv Moskva Lazio Řím 0:3
9. 12. 2021 Lazio Řím Galatasaray 21:00
9. 12. 2021 Marseille Lokomotiv Moskva 21:00
Základní skupiny - Skupina F
16. 9. 2021 Midtjylland Ludogorec 1:1
16. 9. 2021 CZ Bělehrad Braga 2:1
30. 9. 2021 Braga Midtjylland 3:1
30. 9. 2021 Ludogorec CZ Bělehrad 0:1
21. 10. 2021 Ludogorec Braga 0:1
21. 10. 2021 Midtjylland CZ Bělehrad 1:1
4. 11. 2021 Braga Ludogorec 4:2
4. 11. 2021 CZ Bělehrad Midtjylland 0:1
25. 11. 2021 Midtjylland Braga 3:2
25. 11. 2021 CZ Bělehrad Ludogorec 1:0
9. 12. 2021 Ludogorec Midtjylland 21:00
9. 12. 2021 Braga CZ Bělehrad 21:00
Základní skupiny - Skupina G
16. 9. 2021 Leverkusen Ferencváros 2:1
16. 9. 2021 Betis Sevilla Celtic 4:3
30. 9. 2021 Celtic Leverkusen 0:4
30. 9. 2021 Ferencváros Betis Sevilla 1:3
19. 10. 2021 Celtic Ferencváros 2:0
21. 10. 2021 Betis Sevilla Leverkusen 1:1
4. 11. 2021 Leverkusen Betis Sevilla 4:0
4. 11. 2021 Ferencváros Celtic 2:3
25. 11. 2021 Leverkusen Celtic 3:2
25. 11. 2021 Betis Sevilla Ferencváros 2:0
9. 12. 2021 Celtic Betis Sevilla 21:00
9. 12. 2021 Ferencváros Leverkusen 21:00
Základní skupiny - Skupina H
16. 9. 2021 Rapid Vídeň KRC Genk 0:1
16. 9. 2021 Dinamo Záhřeb West Ham 0:2
30. 9. 2021 KRC Genk Dinamo Záhřeb 0:3
30. 9. 2021 West Ham Rapid Vídeň 2:0
21. 10. 2021 Rapid Vídeň Dinamo Záhřeb 2:1
21. 10. 2021 West Ham KRC Genk 3:0
4. 11. 2021 KRC Genk West Ham 2:2
4. 11. 2021 Dinamo Záhřeb Rapid Vídeň 3:1
25. 11. 2021 Dinamo Záhřeb KRC Genk 1:1
25. 11. 2021 Rapid Vídeň West Ham 0:2
9. 12. 2021 KRC Genk Rapid Vídeň 21:00
9. 12. 2021 West Ham Dinamo Záhřeb 21:00

Mohlo by vás zajímat