Sobota 28. listopadu 2020, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. listopadu 2020 René

Los soutěže

Evropská liga 2020/2021

2. předkolo - na jeden zápas
17. 9. 2020 Riteriai Liberec 1:5
17. 9. 2020 Dunajská Streda Jablonec 5:3
3. předkolo - na jeden zápas
24. 9. 2020 Plzeň SönderjyskE 3:0
24. 9. 2020 FCSB Liberec 0:2
4. předkolo - na jeden zápas
1. 10. 2020 Liberec APOEL Nikósie 1:0
1. 10. 2020 Hapoel Beer Ševa Plzeň 1:0
Základní skupiny - Skupina C
22. 10. 2020 Leverkusen Nice 6:2
22. 10. 2020 Hapoel Beer Ševa Slavia 3:1
29. 10. 2020 Slavia Leverkusen 1:0
29. 10. 2020 Nice Hapoel Beer Ševa 1:0
5. 11. 2020 Slavia Nice 3:2
5. 11. 2020 Hapoel Beer Ševa Leverkusen 2:4
26. 11. 2020 Leverkusen Hapoel Beer Ševa 4:1
26. 11. 2020 Nice Slavia 1:3
3. 12. 2020 Slavia Hapoel Beer Ševa 21:00
3. 12. 2020 Nice Leverkusen 21:00
10. 12. 2020 Leverkusen Slavia 18:55
10. 12. 2020 Hapoel Beer Ševa Nice 18:55
Základní skupiny - Skupina H
22. 10. 2020 Sparta Lille 1:4
22. 10. 2020 Celtic AC Milán 1:3
29. 10. 2020 AC Milán Sparta 3:0
29. 10. 2020 Lille Celtic 2:2
5. 11. 2020 Celtic Sparta 1:4
5. 11. 2020 AC Milán Lille 0:3
26. 11. 2020 Sparta Celtic 4:1
26. 11. 2020 Lille AC Milán 1:1
3. 12. 2020 AC Milán Celtic 18:55
3. 12. 2020 Lille Sparta 18:55
10. 12. 2020 Sparta AC Milán 21:00
10. 12. 2020 Celtic Lille 21:00
Základní skupiny - Skupina L
22. 10. 2020 Liberec Gent 1:0
22. 10. 2020 Hoffenheim CZ Bělehrad 2:0
29. 10. 2020 CZ Bělehrad Liberec 5:1
29. 10. 2020 Gent Hoffenheim 1:4
5. 11. 2020 Hoffenheim Liberec 5:0
5. 11. 2020 CZ Bělehrad Gent 2:1
26. 11. 2020 Liberec Hoffenheim 0:2
26. 11. 2020 Gent CZ Bělehrad 0:2
3. 12. 2020 Gent Liberec 18:55
3. 12. 2020 CZ Bělehrad Hoffenheim 18:55
10. 12. 2020 Liberec CZ Bělehrad 21:00
10. 12. 2020 Hoffenheim Gent 21:00
Základní skupiny - Skupina A
22. 10. 2020 CSKA Sofie Kluž 0:2
22. 10. 2020 Young Boys Bern AS Řím 1:2
29. 10. 2020 AS Řím CSKA Sofie 0:0
29. 10. 2020 Kluž Young Boys Bern 1:1
5. 11. 2020 AS Řím Kluž 5:0
5. 11. 2020 Young Boys Bern CSKA Sofie 3:0
26. 11. 2020 CSKA Sofie Young Boys Bern 0:1
26. 11. 2020 Kluž AS Řím 0:2
3. 12. 2020 AS Řím Young Boys Bern 21:00
3. 12. 2020 Kluž CSKA Sofie 21:00
10. 12. 2020 CSKA Sofie AS Řím 18:55
10. 12. 2020 Young Boys Bern Kluž 18:55
Základní skupiny - Skupina B
22. 10. 2020 Dundalk Molde 1:2
22. 10. 2020 Rapid Vídeň Arsenal 1:2
29. 10. 2020 Arsenal Dundalk 3:0
29. 10. 2020 Molde Rapid Vídeň 1:0
5. 11. 2020 Rapid Vídeň Dundalk 4:3
5. 11. 2020 Arsenal Molde 4:1
26. 11. 2020 Molde Arsenal 0:3
26. 11. 2020 Dundalk Rapid Vídeň 1:3
3. 12. 2020 Arsenal Rapid Vídeň 21:00
3. 12. 2020 Molde Dundalk 21:00
10. 12. 2020 Dundalk Arsenal 18:55
10. 12. 2020 Rapid Vídeň Molde 18:55
Základní skupiny - Skupina D
22. 10. 2020 Standard Lutych Glasgow Rangers 0:2
22. 10. 2020 Lech Poznaň Benfica 2:4
29. 10. 2020 Benfica Standard Lutych 3:0
29. 10. 2020 Glasgow Rangers Lech Poznaň 1:0
5. 11. 2020 Lech Poznaň Standard Lutych 3:1
5. 11. 2020 Benfica Glasgow Rangers 3:3
26. 11. 2020 Glasgow Rangers Benfica 2:2
26. 11. 2020 Standard Lutych Lech Poznaň 2:1
3. 12. 2020 Glasgow Rangers Standard Lutych 21:00
3. 12. 2020 Benfica Lech Poznaň 21:00
10. 12. 2020 Lech Poznaň Glasgow Rangers 18:55
10. 12. 2020 Standard Lutych Benfica 18:55
Základní skupiny - Skupina E
22. 10. 2020 Eindhoven Granada 1:2
22. 10. 2020 PAOK Soluň Omonia Nikosia 1:1
29. 10. 2020 Omonia Nikosia Eindhoven 1:2
29. 10. 2020 Granada PAOK Soluň 0:0
5. 11. 2020 PAOK Soluň Eindhoven 4:1
5. 11. 2020 Omonia Nikosia Granada 0:2
26. 11. 2020 Granada Omonia Nikosia 2:1
26. 11. 2020 Eindhoven PAOK Soluň 3:2
3. 12. 2020 Omonia Nikosia PAOK Soluň 21:00
3. 12. 2020 Granada Eindhoven 21:00
10. 12. 2020 Eindhoven Omonia Nikosia 18:55
10. 12. 2020 PAOK Soluň Granada 18:55
Základní skupiny - Skupina F
22. 10. 2020 Neapol AZ Alkmaar 0:1
22. 10. 2020 NK Rijeka San Sebastian 0:1
29. 10. 2020 San Sebastian Neapol 0:1
29. 10. 2020 AZ Alkmaar NK Rijeka 4:1
5. 11. 2020 NK Rijeka Neapol 1:2
5. 11. 2020 San Sebastian AZ Alkmaar 1:0
26. 11. 2020 Neapol NK Rijeka 2:0
26. 11. 2020 AZ Alkmaar San Sebastian 0:0
3. 12. 2020 AZ Alkmaar Neapol 21:00
3. 12. 2020 San Sebastian NK Rijeka 21:00
10. 12. 2020 NK Rijeka AZ Alkmaar 18:55
10. 12. 2020 Neapol San Sebastian 18:55
Základní skupiny - Skupina G
22. 10. 2020 Braga AEK Atény 3:0
22. 10. 2020 Leicester Zorja Luhansk 3:0
29. 10. 2020 Zorja Luhansk Braga 1:2
29. 10. 2020 AEK Atény Leicester 1:2
5. 11. 2020 Leicester Braga 4:0
5. 11. 2020 Zorja Luhansk AEK Atény 1:4
26. 11. 2020 AEK Atény Zorja Luhansk 0:3
26. 11. 2020 Braga Leicester 3:3
3. 12. 2020 AEK Atény Braga 18:55
3. 12. 2020 Zorja Luhansk Leicester 18:55
10. 12. 2020 Braga Zorja Luhansk 21:00
10. 12. 2020 Leicester AEK Atény 21:00
Základní skupiny - Skupina I
22. 10. 2020 Maccabi Tel Aviv Karabach 1:0
22. 10. 2020 Villarreal Sivasspor 5:3
29. 10. 2020 Sivasspor Maccabi Tel Aviv 1:2
29. 10. 2020 Karabach Villarreal 1:3
5. 11. 2020 Sivasspor Karabach 2:0
5. 11. 2020 Villarreal Maccabi Tel Aviv 4:0
26. 11. 2020 Maccabi Tel Aviv Villarreal 1:1
26. 11. 2020 Karabach Sivasspor 2:3
3. 12. 2020 Karabach Maccabi Tel Aviv 18:55
3. 12. 2020 Sivasspor Villarreal 18:55
10. 12. 2020 Villarreal Karabach 21:00
10. 12. 2020 Maccabi Tel Aviv Sivasspor 21:00
Základní skupiny - Skupina J
22. 10. 2020 Tottenham LASK Linec 3:0
22. 10. 2020 Ludogorec Antverpy 1:2
29. 10. 2020 Antverpy Tottenham 1:0
29. 10. 2020 LASK Linec Ludogorec 4:3
5. 11. 2020 Ludogorec Tottenham 1:3
5. 11. 2020 Antverpy LASK Linec 0:1
26. 11. 2020 LASK Linec Antverpy 0:2
26. 11. 2020 Tottenham Ludogorec 4:0
3. 12. 2020 LASK Linec Tottenham 18:55
3. 12. 2020 Antverpy Ludogorec 18:55
10. 12. 2020 Ludogorec LASK Linec 21:00
10. 12. 2020 Tottenham Antverpy 21:00
Základní skupiny - Skupina K
22. 10. 2020 Wolfsberg CSKA Moskva 1:1
22. 10. 2020 Dinamo Záhřeb Feyenoord Rotterdam 0:0
29. 10. 2020 Feyenoord Rotterdam Wolfsberg 1:4
29. 10. 2020 CSKA Moskva Dinamo Záhřeb 0:0
5. 11. 2020 Dinamo Záhřeb Wolfsberg 1:0
5. 11. 2020 Feyenoord Rotterdam CSKA Moskva 3:1
26. 11. 2020 CSKA Moskva Feyenoord Rotterdam 0:0
26. 11. 2020 Wolfsberg Dinamo Záhřeb 0:3
3. 12. 2020 CSKA Moskva Wolfsberg 18:55
3. 12. 2020 Feyenoord Rotterdam Dinamo Záhřeb 18:55
10. 12. 2020 Dinamo Záhřeb CSKA Moskva 21:00
10. 12. 2020 Wolfsberg Feyenoord Rotterdam 21:00