David Šmahaj

narozen:9. 11. 1981
občanství:ČR
herní post:záložník
číslo dresu:9
odehráno v lize:86
vstřeleno v lize:6

Charakteristika

Začínal ve Slavii Uherské Hradiště, od léte 1998 byl ve Zlíně, na podzim 2002 hostoval ve Vítkovicích a v lednu 2003 přestoupil do Synotu. Na podzim 2003 se tento průměrný záložník v prvoligovém týmu neprosadil, v lednu 2004 byl přeřazen do béčka. A po dalším roce odešel na přestup do Kroměříže. V létě 2006 si ho vytáhl Zlín. Na podzim 2011 hostoval v Ružomberoku, pak zamířil do Znojma. V létě 2012 odešel do Rakouska.

Přestupy
klubpříchododchod
FC FASTAV Zlín1. 2. 20011. 7. 2002
FC Vítkovice10. 6. 20021. 1. 2003
Zlín B 1. 7. 200210. 6. 2002
FC FASTAV Zlín1. 1. 200331. 1. 2003
1. FC Slovácko31. 1. 200315. 1. 2005
Slovácko B15. 1. 200520. 1. 2005
Hanácká Slavia Kroměříž20. 1. 20051. 7. 2006
FC FASTAV Zlín1. 7. 20061. 7. 2011
Ružomberok1. 7. 20111. 1. 2012
1.SC Znojmo1. 1. 20121. 7. 2012
Kariéra
SezónaOD-DOMužstvoMHZSLGPVŽČ
2002/2003 31.1.2003 - 15.1.20051. FC Slovácko12101600000
2003/200414101400000
2006/2007 1.7.2006 - 1.7.2011FC FASTAV Zlín178827198210020
2007/2008234828271040060
2008/2009243929281010030
  • Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu gólů (sloupec "G"), V - vlastní góly, Ž - žluté karty, Č - červené karty
  • Poznámka: V tabulce jsou započteny zápasy, ve kterých byl hráč přítomen alespoň na lavičce náhradníků. Tučně je označena aktuální sezona.

Najdete na iDNES.cz