Nejvíce nabídek najdete na internetu

aktualizováno 
Skvělým pomocníkem při hledání práce je internet. Nejenže personální agentury umisťují na webové stránky svou kompletní nabídku, ale existuje také několik internetových portálů, které spojují výhody inzerce, pracovní agentury a vývěsky s životopisy uchazečů.

Vyhledejte si, co vás zajímá
Na stránkách www.jobdnes.cz najdete pracovní nabídky z celé republiky. Jejich počet se neustále mění, ale zpravidla se pohybuje mezi třemi a čtyřmi tisíci.

Jednoduchý vyhledávač vám pomůže je roztřídit podle kritérií, která vám vyhovují - region, odvětví, druh práce. Zvolit si můžete i několik oborů, v nichž si umíte představit své uplatnění. Nabídky se řadí podle data. Nejnovější, u kterých je největší šance, že váš životopis dojde k jejich autorům včas, se objeví jako první.

Životopis na internetu
Na jobdnes si můžete také vytvořit vlastní životopis. Vyplníte standardizovaný formulář, který si pak mohou přes internet prohlížet vaši možní zaměstnavatelé a jednoduše vás porovnávat s ostatními uchazeči. Životopisů si můžete vytvořit i několik s různým zaměřením.

Pořiďte si hlídacího psa
Kdo se na jobdnes zaregistruje, může využívat takzvaných „hlídacích psů“. Ti hledání práce velmi usnadní. Nemusíte kontrolovat přibývající volná místa třeba každou hodinu, ale hlídací psi vás na ně sami ochotně upozorní.

„Zaregistrovaný uchazeč vyplní přihlašovací formulář, který mu od nás přijde e-mailem. Potom klikne na stránku s vyhledávačem zaměstnání, kde si zadá požadovaná kritéria, jako je region, ve kterém chce pracovat, typ práce, pracovní poměr a obor - například asistentka, účetní a podobně,“ vysvětluje manažerka jobdnes.cz Drahuše Veverková. „Tyto vyplněné požadavky si pak může uložit jako hlídacího psa, kterému dá jméno - třeba Účetní.“

Jakmile se na jobdnes objeví nabídka, která bude odpovídat zadaným požadavkům, hlídací psi zašlou uchazeči e-mail se sdělením o nové pozici a odkaz na ni. Kliknete na podtrženou řádku v e-mailu a otevře se vám přímo pozice, která odpovídá vašim požadavkům.

Zejména ten, kdo na svém počítači používá pro správu elektronické pošty program typu outlook, bude mít o nabídkách přehled vždy, když přijde k počítači. Získá tak výhodu oproti ostatním uchazečům, kteří si procházejí nabídky práce nepravidelně, nebo si svoji e-mailovou schránku zkontrolují jednou za pár dní.

Plno servisních informací
Na portálu jobdnes.cz najdete také užitečné rady, jak nejlépe hledat pracovní místo a jak v již získané práci uspět. Servisní články přibývají na portálu www.jobdnes.cz každým dnem.

Autoři: ,

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Šila, kojila a spala jen pár hodin. Teď je nejúspěšnějším prodejcem

„Loni se můj obrat přiblížil jednomu milionu. Jsem ráda, že mám tolik věrných...

Na webovém portálu, kde lidé vystavují své ručně vyrobené zboží, je nejúspěšnějším prodejcem. Přestože má na kontě přes...

Vyrábějí jedinečné výrobky z kůže. A stačí jim k tomu baťovské stroje

Brašnářství Tlustý

Ivan Petrův je vystudovaný právník a 15 let řídil softwarovou firmu. Před sedmi lety ovšem svět IT opustil a vrhl se do...

Osm praktických rad, které vám pomohou zhodnotit úspory

Ilustrační snímek

Máte 100 či 500 tisíc a nevíte, jak s nimi naložit? Péče o majetek je dřina a dělat v tom chyby se nevyplácí....

Makléř inzeroval byt bez vědomí majitele, aby shrábl tučnou provizi

Ilustrační snímek

Koupit byt do osobního vlastnictví není levná záležitost a vyžaduje to mít i určitou obezřetnost. Zvlášť v případě,...

VIDEO: Byt může zapálit i lampička, modem nebo prodlužovačka

Ilustrační snímek

Požár v bytě může napáchat rozsáhlé škody. A to nejen na majetku, ale i životech. Vzniknout může z nejrůznějších...

Další z rubriky

KOMENTÁŘ: Česku ujíždí vlak v přetahované o ukrajinské pracovníky

Tomáš Surka z personálně-poradenské společnosti Devire

Český trh práce trpí nedostatkem zaměstnanců. Řadu pracovních příležitostí tak u nás našli lidé z Ukrajiny. Teď o ně...

Vyrábějí jedinečné výrobky z kůže. A stačí jim k tomu baťovské stroje

Brašnářství Tlustý

Ivan Petrův je vystudovaný právník a 15 let řídil softwarovou firmu. Před sedmi lety ovšem svět IT opustil a vrhl se do...

Znalost cizích řečí přináší lepší práci. Jaké jazyky jsou žádané

Ilustrační snímek

Znalost jakéhokoli cizího jazyka výrazně zvyšuje šance na atraktivní pracovní místo. Jaké jazyky jsou nyní žádané a na...

V italském letovisku Bibione zakázali kouření na plážích. Cigaretové filtry jsou...

V italském letovisku Bibione zakázali kouření na plážích. Cigaretové filtry jsou...

Kurzy.cz Oblíbené letní turistické letovisko Bibione zavádí jako první v celé Itálii úplný zákaz kouření na všech plážích. Novin...

Najdete na iDNES.cz