Diskuse k článku
Je nejvyšší čas naplánovat dovolené
Dlouho před začátkem léta, tedy právě v těchto dnech, by měl zaměstnavatel vybídnout podřízené, aby zapsali do připraveného harmonogramu svou představu, ve kterém termínu si chtějí letos vzít dovolenou.
Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Zobrazit příspěvky:
Všechny podle vláken Všechny podle času
![]() |
StepRe:Páni učitelé si neustále stěžují,že mají malé platy,ale ať si zpočítají kolik hodin ročně odpracují a jako mají navíc dovolenou(celé 2 měsíce v celku).Kdyby kterýkoli zaměstnanec v průmyslu odpracoval tolik hodin jako kantoři,šli by domů s platem okolo 4000.-![]()
0/0
16.4.2003 17:56
|
![]() |
Karladovolená ve školstvíchtěla bych pracovat ve školství. Tři měsíce dovolené (2 měsíce letní prázdniny + měsíc za ostatní prázdniny během roku) je prostě pohoda. To bych překousla i nižší plat. |
![]() |
MarekRe: dovolená ve školstvíChci pouze upřesnit a zlikvidovat začínající fámu. Pedagogové ten měsíc (popř. 6 týdnů) dovolené musí více méně vybrat o letních prázdninách. Čili nemají 3 měsíce volna, jak se tu někdo snaží naznačovat. V létě pracují také a výuka, to je už jen výstup jejich příprav a práce, kterou ostatní lidé prostě nevidí.![]() |
Finance.iDNES.cz radí
Víte, že můžete nechat peníze úročit a zároveň je kdykoliv vybrat?
Další rady k nezaplaceníDopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!
V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.
Vstupte do obchoduPoraďte se s odborníkem
Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.
Vstoupit do poradny