Diskuse k článku

Jak hledat práci jednodušeji

Každý, kdo v poslední době hledal nové zaměstnání, vám potvrdí, že narazit na to pravé u té správné společnosti vyžaduje čas. Je třeba připravit motivační dopisy, životopisy, vést agendu o tom, kam jste svou poptávku zaslali. Brzy po rozeslání životopisů přijdou na řadu pohovory, a to i o několika kolech. Hledání vhodného zaměstnání tak může zabrat více času, než by si člověk přál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

prof. ing. Gondolan, DrSc.

Článek na .....
Tento článek je o ničem. Asi byl psán v létě, kdy mají novináři okurkovou sezónu.      
0/0
8.12.2004 13:27

job3000

Zajímavý článek
Dobrý den,
článek je velmi zajímavý, a je to pár dnů kdy jsem řešil pro náš projekt a svoji práci management systém na organizaci se zájemci a komunikaci s firmami.
Je to skvělé tuto možnost dodělat přímo jako web rozhraní a budu rád když nám s tím někdo pomůže nebo nás někdo nasměruje na to, že to někde funguje. Jak je s tím spokojen? Takže dávám výzvu na odměnu v % z obratu za tento produkt.
Je  trochu těžké se v tom někdy orientovat a hlavně po skončení výběrového řízení dát co se týče všech vztahů do původního stavu. Já sám si v tom dělám systém a po skončení dávám všem vědět. Někdy musím předat kontakt kolegovy a tak se to někdy zkomplikuje, ale snažíme se všem dát během 3 dnů odpověď jak to s jejich poptávkou vypadá. Nebo důvody proč nevyhovují.
Určitě by tato organizace pomohla i firmám a agenturám, když by jim někdo evidovat celou agentu a pak jim pomohl dát vše do původního vztahu a nepoškodil tak křehké vztahy.
Josef Nechvátal,
0/0
25.11.2004 11:54

ljg

Re: Zajímavý článek
nejlepe se mi jevi http://www.cvmarket.cz - je to dosti podobne tomu, co delate... (dale me napada napr. http://www.cvonline.cz)
0/0
29.11.2004 20:01

Robert

Na co tam jsou?
Na co tam jsou? Na prd a ještě si je člověk platí z daní.
0/0
24.11.2004 12:54

Jana

Pohovory
Houby pohovory, většinou Vám ani neodpoví, a když už jdete na pohovor, tak Vám nedají vědět jak jste dopadli. Možná v Praze je situace lepší ale ve Východních Čechách je situace kritická. Kdo chce najít práci, tak jen přes známý, jinak není nic. Na ÚP je jeich první otázka: Tak co už jste si něco našla ????   - na co jsou tam??
0/0
24.11.2004 11:10

Pepe

Re: Pohovory
U nás v na severu je to naprosto stejné, málokterá firma Vám dá vědět, jak jste dopadli. Nezaměstnaných je dost, mají z čeho vybírat, tak machrujou. Většinou tam sedí týpci, kteří mají naučené pseudopsychologické otázky, ze kterých se prý dá zjistit, jestli se pro tu kterou pozici hodíte. Co se týče ÚP? No comment...navíc dle upozornění iDNES jsou  nepřijatelné vulgární texty...
0/0
1.12.2004 19:29

m.

Re: Pohovory
Přesně tak - taky si začínám říkat, že ty Východní Čechy jsou fakt nějaký divný...
Projížděl jsem inzeráty (v tom mým požadovaným oboru) všude jinde včetně Prahy - a tam všude (aspoň teoreticky ) něco se dalo najít.
Ale tady úplný prd, příslušné firmy nikde neberou, všude plno...
0/0
4.12.2004 22:46

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete nechat peníze úročit a zároveň je kdykoliv vybrat?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz