Zürich Pojišťovna partnerem pojištění na Fincentru

  16:54aktualizováno  16:54
Zürich Pojišťovna, člen mezinárodní finanční skupiny Zürich Financial Services, dnes zahájila úzkou dlouhodobou spolupráci se serverem Fincentrum.
Zürich Pojišťovna, člen mezinárodní finanční skupiny Zürich Financial Services, dnes zahájila úzkou dlouhodobou spolupráci se serverem Fincentrum.

Cílem spolupráce je obohacení obsahu sekce pojištění a představení Zürich Pojišťovny, významného světového poskytovatele finančních služeb, české internetové veřejnosti.

Zürich Pojišťovna tento týden také spustila novou podobu své internetové prezentace - najdete ji na adrese www.zurich.cz. Kvalitní zpracování, decentní, avšak nápaditá grafika stojí rozhodně za návštěvu. Nová podoba webu patří jednoznačně k tomu lepšímu, co ve finanční sféře na českém internetu najdeme.

Zürich Pojišťovna, organizační složka v České republice, je součástí mezinárodního koncernu Zurich Financial Services, který poskytuje na celém světě širokou škálu pojišťovacích produktů a služeb klientele z řad jednotlivců, podnikatelů a velkých místních i nadnárodních společností.

Po téměř padesátileté politické a ekonomické stagnaci, která postihla mnohé středoevropské a východoevropské země, mohla společnost Zurich obnovit své dřívější působení v České republice a začít tak přispívat k vytváření moderního českého trhu s pojištěním.

Ačkoliv na tomto trhu v České republice panuje poměrně silná konkurence, Zurich pojišťovna věří, že instituce s dlouholetou tradicí, silným finančním zázemím a spolehlivými službami si zde najde své místo. "Rozhodli jsme se proto zvýšit povědomí o naší společnosti mezi českými klienty, kteří hledají solidní zabezpečení svých pojistných zájmů," říká Zuzana Boháčová z Zurich Pojišťovny.

V roce 1996 se začala Zürich Pojišťovna výrazněji prosazovat na místním trhu. Specializovala se na vybraná průmyslová odvětví se záměrem poskytovat spolehlivé a profesionální služby na nejvyšší úrovni. "Naším cílem je poskytovat kompletní pojišťovací služby, které jsou citlivě voleny tak, aby odpovídaly situaci jednotlivých společností, nově se utvářejícím vlastnickým vztahům a měnícím se tržním podmínkám. Usilujeme o vytvoření postupů a druhů služeb, které lze přizpůsobit individuálním potřebám každého z našich klientů.
Naše práce spočívá především v tom, že definujeme rizika a specifické požadavky na pojištění pro jednotlivé obchodní společnosti a poskytujeme pojistné krytí podle individuálních potřeb našich klientů. Nabízíme širokou paletu produktů a služeb, zejména politiku řízení rizik, poradenské služby a činnosti směřující k prevenci, jelikož nám stejnou měrou leží na srdci prevence škod pomocí odpovídajících opatření. Tuto naši činnost považujeme za klíčovou - je prokázáno, že i v případech, kdy pojistné krytí bylo vhodně zvoleno, způsobí pojistná událost podniku vždy určité škody, které nelze vyloučit. Věříme, že v tomto ohledu sdílíme se zákazníkem společný cíl: maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty. Jinými slovy, člověk musí být vždy připraven na nepředvídatelné," uzavírá Zuzana Boháčová.


Prohlédněte si novou internetovou prezentaci Zürich Pojišťovny na www.zurich.cz.

Jak se Vám nový web Zürich Pojišťovny líbí?

Autor:

24. - 25. 5. proběhnou volby do Evropského parlamentu v České republice.
Celkem kandiduje 39 uskupení. S výběrem vám může pomoci volební kalkulačka.
Inventura hlasování zjistí, ke kterému současnému poslanci máte nejblíže.

Nejčtenější

První koloběžku mu vyrobil tatínek, dnes mají obrat 120 milionů

Marek Kostka otec, Marek Kostka syn

Rodinná firma KOSTKA – kolobka vyrostla společně se stále rostoucí oblibou koloběžkování. Své produkty, které si od...

Úrokové sazby u hypoték dál padají. Sílí propad hypotečního trhu

ilustrační snímek

Hypotéky zlevňují už sedmý měsíc. Průměrná úroková sazba poklesla z lednových 3,00 procent na srpnových 2,61 procenta....

KOMENTÁŘ: Recese je jistá, krize bude třešinka na dortu

Martin Mašát

Titulek podle ekonoma Martina Mašáta prodává. Proto se poslední dobou vyrojilo mnoho ekonomů a analytiků, kteří vědí,...

O penzijní spoření se v Česku zvedá zájem. Účastnické fondy vynášejí

ilustrační snímek

Češi začínají brát spoření na důchod opět víc do svých rukou. Zvedá se zájem o doplňkové penzijní spoření v...

Vůdcovství se dá osvojit. Ta schopnost je otevřena všem, říká psycholog

Docent Jan Urban je autorem publikace Ekonomie bez mýtů a iluzí s podtitulem Co...

Být vůdcem znamená vyvolávat v druhých důvěru a jistotu. Lídrům lidé vycházejí vstříc, a to bez jakéhokoli donucení....

Další z rubriky

Kdy a jak upravit pojistnou smlouvu na dům či byt, abyste netratili

Ilustrační snímek

Mnoho majitelů realit platí pojistné smlouvy, v nichž mají uvedeny pojistné částky na rodinný dům či byt v době jeho...

Dostal v Egyptě trombózu. Stálo to přes osm set tisíc korun

ilustrační snímek

Chystáte se na zahraniční dovolenou? Pak rozhodně nezapomeňte na vhodné cestovní pojištění. Jinak si místo hezkých...

Pojištění více osob v jedné pojistné smlouvě má své výhody i nevýhody

ilustrační snímek

Pojišťovny svým klientům nabízejí pojistné smlouvy pro celou rodinu. Přesvědčují je slevami na pojištění. To klienty...

Řada Čechů si neumí vybrat cestovní pojistku, aby skutečně fungovala

Ilustrační snímek

Většina Čechů, kteří vyrazí na dovolenou za hranice, je už zvyklá sjednat si cestovní pojistku. U dlouhodobých pobytů...

Advantage Consulting, s.r.o.
FRÉZAŘ CNC

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 27 000 - 37 000 Kč

Najdete na iDNES.cz