Diskuse k článku

Nové pojištění cílí na fotbalisty. Kluby za něj dostanou peníze

Pojišťovna Generali se snaží získat jako nové pojištěnce amatérské fotbalisty. Výhodou je, že za každého pojištěného fotbalistu dostane klub peníze. Ve srovnání s podobným životním pojištěním ostatních pojišťoven však Trefa neobsadila přední příčky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jdetoijinak

ach jo

Netroufnu si konkrétně předjímat, třeba se stal zázrak,  ale ve spojení s investičním

životním pojištěním se pro klienta téměř vždy doposud jednalo o

klasickou "Black hole"..

K porovnání úrazových pojistek posílám "hozenou rukavici" :

Victoria Volksbanken pojišťovna a.s: 300,-měsíčně ( pokud pojistku uzavřou manželé, nebo partneři obecně, oba dohromady platí 451,-) , za modelový příklad by vyplatila : 870.000,- jednorázově a 12.000,-Kč měsíčně DOŽIVOTNĚ.8-o...

0/0
25.8.2010 15:05

KonecSveta

Telefonát 5.

A hlavně bez citrónu, to mi tam jednou vymačkal Pelta a vod tý doby, já fakt citrón nemůžu. Já nejsem nějak zvlášť vybíravej, dyť na dovolený jsem ochutnal i nějaký pražený kobylky, nebylo to tak hrozný, ale citrón v čaji, to fakt nemůžu. No hele s tím pojištěním to hodíme do tužky  a necháme to nějak zpracovat, víš co, pěkný desky z křídovýho papíru a nějaký ty řeči vokolo a jako dárek takovej ten fleš disk nebo jak se to strká do počítače. to nemůže nevyjít, draku. hele měj se já končím, mám ještě nějaký jednání. Ahoj Ivánku, taky se měj, budu se těšit. Dyť já taky Milane, dyť já taky

0/0
24.8.2010 13:20

KonecSveta

Telefonát 3.

Hele, draku já to zkrátím, tak tohodle Milana Kindlů, nakonec kamaráde, vylili ze školy. Ale furt má znalosti, to bys čuměl, ten nám tu pojistku vošéfuje, to je ložený. Já myslím, Ivánku, že to bue Trefa. No Milane, ty seš hlava, to je fakt nápad na název, víš takovej dvojsmysl, to maj lidi rádi. Ne Ivánku, to j nevymyslel, to se tak řiká. Ne Milane komu čest, tomu čest, řeks to moc pěkně. Eště by to chtělo nějakej marketink Milane, znáš to, kolik toho na svazu přečtou, vo*le Ajnštajni. Někam do televize prásknout nějakej známej ksicht, třeba ten Tomáš Skuhravý, von na to přemejšlení moc nejni, ale lidi ho furt znaj. Nebo Pavlík Nedvědů anebo kamaráde, to by bylo terno, ten Messi z tý Barcelony, to je panečku kouzelník, u toho já uch*cávám. Ten by ty kluky, co se nebudou chtít pojistit, sfouk jako svíčku. No hele Milane, pošli mi k tomu ty notičky, nejlíp faxem, máš už fax.

0/0
24.8.2010 13:09

KonecSveta

Telefonát 2.

Já myslím Ivánku, že se to bude líbit i Haškovi, tomu z toho slezou vlasy. Hahá, Milane, ty ses vůbec nezměnil, vo*le samej fór a přitom ti to pálí jak žádnýmu. Kamaráde, ty se z toho pos*rou na svazu blahem, ti říkám. Hele eště víš jak sem měl holku na vejšce, tak nakonec šla do Plzně na práva, víš co, já tam dostal kontakt na Milana Kindlů. Férovej chlap, kamaráde, Holka to tam celkem v pohodě vyštudovala. Vona není blbá, ale toho času taky nemá moc a von je Milan Kindlů na ty zvířata, tak já mu polslal mazlíka. Ale ně nějakou psí prašivinu, chápeš. Sehnal sem mu mývala, a byl úplně zlatej. Zlatej mýval, Ivane. Hahá, ty vo*le, Milane, ty seš fakt výbornej, já už nemůžu, už mě nenič. Ne jasně že ten Kindl. No s holkou to dopadlo dobře, už to doštudovala. Jenže pak tam začali šťourak ty novinářský mr*dky, no určitě si to čet na teletextu, né. Jo něco sem zaslech. No já ti řeknu, to sou fakt ubožáci, redakůrek, vo*le, vono to má pětadvacet hrubýho a bude nám něco povídat.

0/0
24.8.2010 13:02

KonecSveta

Telefonát 1.

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? Tady Milan. Nazdar  Milane, ty draku, rád Tě slyšim, no to víš stojí to za vyližprdel. Co ty? Přijeď někdy na kafíčko. Rád, Ivánku, mám pro Tebe takovej náped, no možná je to nesmysl. Povidej Milane, to mě zajímá, dyť Ty víš, že já sem tomuhle votevřenej. Víš co, Ivánku, teď jak všichni blbnou s tím pojištěním a s těma spořeníma. jestli by jako nestálo za to něco takovýho spíchnout. Takovej jako produkt. Myslim jako pro kluky, co kopou fotbal. Ty vo*e, draku, to je výborný. A jak jim to nacpem, myslíš že si to ty kluci jako koupěj, dyť kolikrát voni ani nevěděj kolik sou dvě a dvě. No já myslel, Ivánku, že bysme jim to jako zkusili procpat  přes svaz, víš, pořád tam pár lidí znám. Klubům pošleme nějakejch 15 jablek za pojištěnýho hráče a to by bylo aby je nepřesvědčili, že to je pro jejich dobro. Ty vo*le draku, ty seš bedna, já fakt čumím, tohle by nenapadlo ano mě.

0/0
24.8.2010 12:54

papezik_kamil

Tabulka?

Ta tabulka - srovnání pojišťoven - ta je nějaká divná. Uvěřit (pro mne) pravdivosti téhle tabulky, to je jako věřit, že se na měsíc chodí pěšky .;-D

0/0
23.8.2010 19:57

terminal

Re: Tabulka?

Přesně tak. Co to je pojistné 500,-? Za co? On je přeci rozdíl v té částce kolik platí za jaké riziko (hospitalizace, úraz, trvalky...) Za tu pětistovku může být poskládáno x variant a já nemyslím, že ten příklad je od všech pojišťoven stejný.

0/0
24.8.2010 9:43

KOLDAK

Jakmile pojišťovna někoho uplácí za uzavření pojistky,

zcela určitě jde o křivárnu

0/0
23.8.2010 10:04

mikim7777

Storna

a jak budou řešeit STORNA provizí???

to jako klub třeba po půl roce peníze vrátí???

myslím, že to bude ještě zajímavé

0/0
23.8.2010 10:02

terminal

Re: Storna

Asi jak která pojišťovna. Pokud ty odměny klubům platí pojišťovák sám, tak pak bude vracet celé storno. Nicméně v jedné pojišťovně mají o tuto odměnu sníženou provizi už při výplatě a  v případě storna vrací jen tu vyplacenou část. Odměna pro klub (firmu... atd) jde na vrub pojišťovny.

0/0
24.8.2010 9:46

mikim7777

Re: Storna

tak jsem si to zjistil, provize je 5 000 na smlouvu pro klub, storno je tříleté a klub bude muset vrátit peníze pokud bude smlouva zrušena, a to zřejmě 100%, celá akce vypadá na velkej storno prů ser za pár měsíců

pokud jsou informace o celkových provizích pravdivé tak:

při platbě 350 Kč vydělá FIncentrum 3400 za kus

při platbě 500 Kč - 7000

při platbě 1000 Kč - 19000

0/0
24.8.2010 14:49

mikim7777

Re: Storna

navíc argument o pojistné ochraně neberu, protože za ty peníze je slabá a dnes řada úrazovek umí pojistit tyto fotbalisty za stejné peníze násobně více

 

a druhý argument o penězích v "malém" fotbale neberu taky, protože pokud bude storno tak se peníze v klubech neprojeví a pokud nebude tak si mylslím, že řada těchto proviczí skoncí u bafuňářů a k fotbalistům se nedostane, max dostanou novej balon za pár korun

0/0
24.8.2010 14:49

terminal

Re: Storna

Mě jen není jasné, proč, když chtějí své fotbalisty kvalitně zajistit proti úrazům šli do IŽP? Vždyť na trhu je dost čistokrevných úrazových rizikovek (a nejlépe s roční prolongací) která by byla pro fotbalistu výhodnější... Jasně, z takového produktu by nešly tak vysoké odměny pro klub, nicméně u IŽP se provize počítá z počátečních podílových jednotek, takže defakto svůj klub vlastně sponzorují přes IŽP sami hráči.

0/0
24.8.2010 16:24

Bejvoc_

Jen další

zhovadilá pojistka v již tak nepřehledném množství investičních, kapitálových, životních apod. produktech, které se tváří, že bez nich člověk nemůže být. Bohužel blbost lidí je nehynoucí a tudíž budou pořád a pořád skákat na špek všem pojišťovákům, kteří si na nich jen namastí kapsu.

0/0
23.8.2010 8:53

Alergik71

Re: Jen další

Když tomu nerozumím tak je to blbost:-/ Třeba rizikové pojištění mi přijde jako velmi rozumné....

0/0
23.8.2010 9:36

jeen

Re: Jen další

Ano, především pro pojišťovnu.

Jakmile je to pro ně jen trochu nevýhodné, už posílají výpověď. Rv

0/0
23.8.2010 16:07

JoeSO

.

5 000 Kč za tu velkou pojistku za tři roky? ;-D To je opravdu hodně peněz pro klub...

0/0
23.8.2010 8:31

brej den, pánové

Re: .

Tak pro klub v pralese je to docela dost. Když si to uzavře 5 hráčů, tak to máš 25 tisíc a za to klub IV. třídy žije docela dlouho :-)

0/0
23.8.2010 14:09

Fusbalista

ČPP? haha

No zrovna ČPP bych moc nevěřil, že nakonec zaplatí takovou částku. To je nějaký marketingový úlet, novinář jim skočil na špek. Trefa je zajímavej počin, byť je asi jasné, že to nebude nejvýhodnější na trhu - nějak se ty provize klubům zaplatit musí. Proc neni v clanku uvedeno, s jakymi konkretními produkty konkurence to novinar porovnaval?

0/0
23.8.2010 0:57

ti_povidam

Re: ČPP? haha

přesně!R^

ono taky - z vlastní zkušenosti (naší firmy) vím, že někteří novináři jsou placeni za účelové články....schválně za jak

dlouho autor (aha on tam není žádný autor - dělala na tom celá iDnes :D

) bude hovořit o nějakém zajímavém produktu z řad čpp nebo axa...;-)

0/0
23.8.2010 9:37

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že investiční doporučení na růst kurzu dolaru tu byla už před rokem?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz