Vodafone McLaren Mercedes a X-Trade Brokers oznamují historickou spolupráci

Komerční sdělení aktualizováno  – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
X-Trade Brokers, polská burzovní společnost a její pražská pobočka, které se specializující na obchodování na devizovém trhu, trhu s komoditami a akciemi, dnes oznamují zahájení spolupráce s týmem Formule 1 Vodafone McLaren Mercedes.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Logo XTB na Formuli 1 | foto: XTB

X-Trade Brokers se tímto stává první brokerskou společností v regionu střední a východní Evropy, spolupracující s týmem Vodafone McLaren Mercedes. Její logo (XTB) bude od nynějška zobrazeno na kombinéze úřadujícího mistra světa Jensona Buttona a světového šampiona z roku 2008 Lewise Hamiltona, stejně tak jako na horním krytu motoru vozu týmu Vodafone McLaren Mercedes MP4-25 Formule 1.

Vodafone McLaren Mercedes je jedním z nejúspěšnějších týmů Formule 1, který od svého vstupu do Formule 1 v roce 1966, získal již dvacet mistrovských titulů. V roce 2010 se zároveň stane prvním týmem historie, za který pojedou oba držitelé mistrovských titulů v posledních dvou letech.

"X-Trade Brokers symbolizuje úspěch, prestiž a špičku ve svém oboru. Právě proto je jenom dobře, že jsme zvolili tým Vodafone McLaren Mercedes, který ukáže naší společnost světu: úspěch je základní charakteristikou Vodafone McLaren Mercedes a proto k sobě obě společnosti přirozeně pasují", řekl Jakub Zablocki, výkonný ředitel společnosti X-Trade Brokers.

"Když jsme se poohlíželi po možnosti sponzorování, dlouze jsme uvažovali o tom, který sport a který tým by se nejvíce blížil naší značce symbolizující profesionalitu, rozvinutou technologii a potřebu vysoké rychlosti. Vodafone McLaren Mercedes je synonymem pro všechny tyto vlastnosti, stejně tak jako atraktivní příležitostí ke zvýšení světového povědomí o společnosti X-Trade Brokers. Naše spolupráce s týmem Vodafone McLaren Mercedes představuje důležitý mezník v dynamice rozvoje a expanze společnosti X-Trade Brokers. Je to zároveň skvělý den pro Polsko a celý středoevropský region." Dodal Zablocki.

"Začlenění X-Trade Brokers do světové špičky našich partnerů je důkazem unikátní a trvalé obliby Formule 1 a týmu Vodafone McLaren Mercedes," řekl Jonathan Neale, vrchní ředitel McLaner Racing, který se zúčastnil dnešního oznámení ve Varšavě.

Logo XTB na jezdcích Formule 1

"Jakožto skutečně mezinárodní tým Formule 1, jsme hrdí na to, že spolupracujeme se společnostmi z celé řady zemí napříč širokou paletou odvětví; jsme potěšeni, že nyní můžeme přidat na tento seznam také Polsko. S tím jak Polsko rozšiřuje svou přítomnost ve Formuli 1, stává se spolupráce s X-Trade Brokers dobrou zprávou nejen pro společnost samotnou, ale vynikající zprávou také pro Polsko a polské firmy obecně."

"Tým Vodafone McLaren Mercedes dělá vše pro to, aby naši partneři vždy získali nepřekonatelnou návratnost ze svých investic a aby bylo naše partnerství oboustranně prospěšným sjednocením myšlenek a záměrů, jehož výsledkem bude vzrušující směsice sportovního triumfu a komerčního úspěchu.", pokračoval Neale.

V tomto roce X-Trade Brokers plánuje další rozvoj a mezinárodní expanzi, svou činnost rozšíří do dalších čtyř evropských zemí: Francie, Itálie, Portugalska a Maďarska. X-Trade Brokers se zároveň soustředí na koupi několika brokerských domů v Asii a Jižní Americe, které budou představovat počátek budování distribuční sítě mimo hranice Evropské unie.

Autor:

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Vyrábějí jedinečné výrobky z kůže. A stačí jim k tomu baťovské stroje

Brašnářství Tlustý

Ivan Petrův je vystudovaný právník a 15 let řídil softwarovou firmu. Před sedmi lety ovšem svět IT opustil a vrhl se do...

Osm praktických rad, které vám pomohou zhodnotit úspory

Ilustrační snímek

Máte 100 či 500 tisíc a nevíte, jak s nimi naložit? Péče o majetek je dřina a dělat v tom chyby se nevyplácí....

Makléř inzeroval byt bez vědomí majitele, aby shrábl tučnou provizi

Ilustrační snímek

Koupit byt do osobního vlastnictví není levná záležitost a vyžaduje to mít i určitou obezřetnost. Zvlášť v případě,...

Kvíz: Víte, co si letos můžete odečíst z daní?

Ilustrační snímek

Pokud jste ještě nepodali daňové přiznání za loňský rok, vyzkoušejte náš kvíz. Zjistíte, jak znáte novinky, díky kterým...

VIDEO: Byt může zapálit i lampička, modem nebo prodlužovačka

Ilustrační snímek

Požár v bytě může napáchat rozsáhlé škody. A to nejen na majetku, ale i životech. Vzniknout může z nejrůznějších...

Další z rubriky

Investiční apetit Čechů je velký, v kurzu jsou akciové fondy

Ilustrační snímek

Většina konzervativních investic vám dnes moc nevydělá. V případě podílových fondů to ovšem může být jinak. Tedy pokud...

Ekonom: Investiční grály mají nejistou budoucnost. A co Facebook?

Martin Mašát

V posledních letech se staly mediálně vděčnými a opěvovanými aktiva, která si to vůbec nezaslouží. Jejich společným...

Investiční pojištění: Rozpoznáte pravdivé informace od lží?

Ilustrační snímek

Investiční životní pojištění má sjednáno mnoho lidí. Ale dokážete rozpoznat, jaké informace o investičním životním...

BREXIT – Velká Británie na koni ?

BREXIT – Velká Británie na koni ?

Kurzy.cz Podívejme se spolu na Brexit z úhlu, ze kterého je zřejmé, že odchod Velké Británie z EU nemusí pro Spojené království ...

Najdete na iDNES.cz