Diskuse k článku

Úvěr ze stavebního spoření: dva roky spořit nestačí

Komu jde o úvěr, chce ho pochopitelně v době, kdy jej nejvíce potřebuje. U každé spořitelny se však čeká na stejně veliký úvěr nestejně dlouhou dobu. Než se zájemce rozhodne pro konkrétní spořitelnu, neměl by zvažovat jen výši úrokových sazeb či poplatky za uzavření smluv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JanekJankovic

J.Jarošová a spol.
Velmi, opravdu velmi se divím vedení HYPO stavební spořitelny, a.s., že už dávno nepodala na pí. Jarošovou, potažmo na idnes.cz a MFDnes trestní oznámení pro šíření pomluvy. To, co pí. Jarošová dlouhodobě píše o této spořitelně a jak záměrně mate klienty, je prostě šílené. Napsat takto lživý článek v době, kdy tato spořitelna jako jediná nabízí úrok z vkladů 4% p.a. a běžný (nikoliv drahý překlenovací) úvěr z úvěru opravdu po dvou letech a v době, kdy uzavřením smlouvy o st.spoř. za platnosti nynějšího zákona a tarifu se rozhoduje o mnohém do budoucna, je prostě nejhrubší neprofesionalita nebo záměr. Obojí zakládá důvod pro výměnu pí. Jarošové za někoho opravdu schopného číst,psát a přemýšlet aspoň na úrovni středoškolského studenta. Klidně si tento příspěvek smažte, ale lidi by měli vědět, že ne vše,co je v novinách , je pravdivé. Bohužel je toto poznání může stát mnoho peněz.
0/0
17.10.2003 10:50

Lusk

Dotaz pro autora článku
Protože mám u VSS KB stavební spoření, zajímal mě samozřejmě výpočet hodnotícího čísla. Pokud tedy vložíte na stavební spoření u VSS KB 40% cílové částky, tak úvěr máte přidělen cca za 2,5 roku, v optimálním případě za 2 roky a 4 měsíce. Což je srovnatelné s vámi uváděnou "pouze" Českomoravskou stav.spoř. a  Stav. spoř. České spoř. Rovněž jestliže spoříme na stavební spoření místo 4000,- měsíčně částku 5.600,-, tak na úvěr dosáhneme ne za 5 a čtvrt roku - což podle Vás umožňuje pouze Raiffeisen stav.spoř., ale za 5 let !! Dá se to nasimulovat na www.VSSKB.cz. Tudíž dotaz - vaše závěry čerpáte opravdu z podkladů jednotlivých stavebních spořitelen? Že by VSSKB vám dodala takové výsledky, ze kterých vyplývají horší výsledky a závěry v hodnocení?      
0/0
14.10.2003 13:37

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že připojení na pult centrální ochrany objektu snižuje cenu pojištění domácnosti?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz