Ulovte nového klienta a odměna vás nemine!

  0:31aktualizováno  0:31
Chcete téměř zadarmo peníze nebo slevu na zboží? Pak máte příležitost! Kdo doporučí stavební spořitelně nového klienta, neodejde s prázdnou.
Ano je to tak. Právě teď v létě máte možnost u některých stavebních spořitelen získat odměnu v řádu stokorun až tisícikorun za to, že jim doporučíte nového klienta, který si u nich opravdu uzavře smlouvu. Tato nabídka je časově omezená a má jeden malý háček: využít ji mohou pouze stávající klienti těchto stavebních spořitelen, kteří zde sami mají uzavřenu svoji smlouvu. Ti již našli ve svých bezplatných klientských časopisech kupon, který když vyplní údaji o potenciálních zájemcích o stavební spoření a když jejich tip bude správný, získají za nového klienta odměnu.
Letos v létě tuto akci provádějí ČMSS (Liška), Raiffeisen (Specialista) a VSS KB (Modrá pyramida). Pokud tedy jste klientem některé z těchto spořitelen, můžete si to také vyzkoušet.


Jaké jsou podmínky a jaká odměna vás čeká?

Českomoravská stavební spořitelna

Liška tuto akci pojmenovala názvem „Klient hledá klienta 2001“. V klientském časopise Mozaika byl uveden kupon pro uvedení šesti potenciálních zájemců o stavební spoření. Stejný inzerát lze najít i na internetových stránkách ČMSS. Každý stávající klient ČMSS s platnou smlouvou ve fázi spoření může navrhnout 6 lidí, kteří dosud nikdy u ČMSS nespořili. Musí uvést jejich jméno, adresu, telefon a svůj vztah k nim (např. rodiče, kolega, soused…) a zaslat tento seznam do ČMSS. Pokud si někdo z uvedených lidí uzavře smlouvu mezi 1.7. a 31.8.2001 a nejpozději do 30.9.2001 také zaplatí poplatky za uzavření smlouvy a za vedení účtu, má navrhovatel nárok na svou odměnu. Navrhované osoby ale budou seznámeny s tím, kdo je doporučil – takže o úplně anonymní akci nejde. Až je bude kontaktovat někdo ze spořitelny, zda si nechtějí uzavřít smlouvu, bude jim sděleno jméno toho, kdo je „udal“.
Do kdy: Tipy se jmény možných zájemců je nutno odeslat do spořitelny nejpozději do 31.7.2001.
Odměna: Ten, kdo doporučí klienta, který si uzavře smlouvu a začne na ni spořit, získá za každou takovou smlouvu 250 Kč ve formě prémie připsané na jeho vlastní účet stavebního spoření. Připsání prémie má proběhnout v říjnu 2001. Maximálně tedy lze získat za šest smluv 1 500 Kč.


Raiffeisen stavební spořitelna

Zde na rozdíl od obou ostatních spořitelen odměna není tak úplně zadarmo. Musíte totiž vyplnit celý návrh smlouvy nového klienta jeho údaji a odeslat ho do spořitelny. Formulář tohoto návrhu byl otištěn v klientském časopise, pokud najdete více zájemců o uzavření smlouvy, lze použít i kopie tohoto formuláře. Nový klient tento návrh musí sám podepsat. Zde tedy nelze vyplnit údaje o někom, kdo ani netuší, že se na něm chystáte vydělat. Odměnu dostanete až poté, co doporučený klient zaplatí celý svůj poplatek za uzavření smlouvy. Další podmínkou pro přiznání odměny je to, že máte svou platnou smlouvu u Raiffeisena a zároveň již máte zaplacený poplatek za uzavření smlouvy.
Do kdy: Nová vyplněná smlouva musí být zaslána do spořitelny nejpozději do 30.9.2001.
Odměna: Zde nebude škodný ani nový, doporučený klient. Ten, kdo doporučí klienta, i tento nový klient sám získají na svůj účet stavebního spoření vklad ve výši 25% poplatku za uzavření smlouvy nového klienta.


Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky

„Dobrá rada nad zlato“, takový název nese tato letní akce Modré pyramidy určená opět pouze jejím stávajícím klientům, kteří již dovršili 18 let. Byla uvedena v klientském časopise, kde je také anketní lístek pro uvedení údajů pěti zájemců o stavební spoření. Vyplní se jejich jméno, adresa a telefon a lístek se zašle na některé regionální centrum spořitelny. Pro získání odměny stačí, když si smlouvu uzavře pouze jediný z doporučených lidí.
Ve VSS KB tedy tato akce vypadá nejvíce anonymně, pokud jste jejími klienty, můžete si zkusit někoho doporučit. Třeba budete mít štěstí, tato osoba si opravdu smlouvu uzavře a vy si budete moci pořídit levněji džíny. Na kuponu není uvedeno, zda bude doporučená osoba obeznámena se jménem toho, kdo ji doporučil.
Do kdy: Akce probíhá od 1.6 do 25.9.2001.
Odměna: Úspěšný navrhovatel získá poukázku na 25% slevu na zboží firmy Levi’s, vyjde-li mu alespoň jeden z jeho tipů. Poukázku lze užít ve vybraných prodejnách do 30.9.2001 a získá ji také každý nový klient VSS KB – tedy ne pouze ten, kdo byl doporučen v této akci. Pokud navíc nový klient stihne zaplatit poplatek za uzavření smlouvy do 30.10.2001, bude ten, kdo ho doporučil, zařazen do slosování o 50 kávovarů, které má proběhnout do 30. listopadu 2001.


Pokud tedy chcete v rodině uzavírat nové smlouvy, můžete využít těchto akcí, něco málo ušetříte, případně možná vyhrajete. Ale chcete–li doporučit někoho jiného, raději to s ním předem projednejte. Ať se na vás nezlobí, až za ním přijdou nečekaně agenti spořitelny s tím, že jim byl jako zájemce doporučen právě vámi.

A když už mluvíme o těch obchodech, pokud chcete těchto akcí využít co nejrychleji, můžete uzavřít novou smlouvu o stavebním spoření rychle a pohodlně prostřednictvím Fincentra.


Jaký je váš názor na takovéto akce? Využili byste jich? Motivují vás k uzavření nové smlouvy třeba v rodině, když můžete jako doporučující osoba získat uvedené odměny? Jsme zvědavi na vaše názory.

Autor:

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Desítky let v jedné firmě. Kdy je čas se zvednout

Ilustrační snímek

Stejná vrátnice, stejný stůl. Mění se jen kolegové, vedení, podmínky. Proč zůstávají někteří lidé v jedné práci desítky...

Daňové přiznání za rok 2018: využijte chytré interaktivní formuláře

Ilustrační snímek

Vyplnění daňového přiznání není pouze záležitostí živnostníků a podnikatelů, ale často jej podávají i zaměstnanci....

Šest zásadních změn, které má přinést novela zákoníku práce

Ilustrační snímek

Chystá se novela zákoníku práce. Co může letos čekat zaměstnance, přibližuje expertka na pracovní právo.

Pokles cen nemovitostí se zatím nekoná. Podívejte se, kolik stojí byty

ilustrační snímek

Ceny nemovitostí v posledních letech strmě rostly, ale na mnoha místech již narazily na strop a začaly stagnovat. Na...

Vyrábí unikátní dřevěné brýle. A kupodivu nejsou z Číny

„Každou vizuální nebo řemeslnou stránku brýlí jsem tak vždy řešil s opravdovými...

Náhoda v podobě rozbitých dřevěných brýlí změnila třiatřicetiletému Ondřeji Bekovi jeho profesní život vzhůru nohama....

Další z rubriky

Sestavili jsme žebříček aktuálně nejlepších krátkodobých mikropůjček

Ilustrační snímek

Mikropůčkám se běžně říká půjčky do výplaty. Na internetu je takových nabídek spousta. Dají se sjednat velmi rychle, a...

Zájem o hypotéky stoupá, rostou však i úrokové sazby

Ilustrační snímek

Úrokové sazby u hypotečních úvěrů znovu stouply. I letošní srpen potvrzuje dlouholetý trend, kdy zájem o hypotéky v...

Stavební spoření versus hypotéka. Porovnali jsme výhody a nevýhody

Ilustrační snímek

Váháte mezi hypotékou a úvěrem ze stavebního spoření? Když je postavíte proti sobě, čeká vás tak trochu remízový zápas....

Akcie, která od léta ztrácí 50 %, ale podle UBS dosáhne nových maxim

Akcie, která od léta ztrácí 50 %, ale podle UBS dosáhne nových maxim

Kurzy.cz Kors je podceněnou globální růstovou akcií. Tak vnímá tento titul Jay Sole z banky UBS, která jí zařadila mezi nejlepší...

Advantage Consulting, s.r.o.
DĚLNÍK PŘÍPRAVY PRO VÝROBU

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj
nabízený plat: 20 000 - 25 000 Kč

Najdete na iDNES.cz