Diskuse k článku

Některé banky požadují k úvěru zvláštní doklady

Vedle běžných dokladů, které chtějí banky před přidělením úvěru vidět, jako je například potvrzení o výši příjmů či průkaz totožnosti, mají některé další často poněkud nestandardní požadavky. V případě ženatého muže vyžadovaly ČSOB i Poštovní spořitelna kopii rozhodnutí magistrátu o přidělení přídavků na dítě a kopie rozhodnutí o přidělení rodičovského příspěvku ženě na mateřské dovolené.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zadlužený občan

co říkáte na úvěr YES???
, Rozmáhá se akce české spořitelny o nabídky rychlého úvěru YES.Má někdo praktické zkušenosti se splácením?Je opravdu výše 4% pravdivá? Jsou skutečně pravdivé další nabídky nebo jen mazání mede kolem huby a pak zapláčeš nad výdělkem? Odepište!
0/0
12.11.2003 17:15

morae@seznam.cz

potrzení o rodičovském příspěvku a dalších dávkách
ne všechny banky uznávají tyto částky jako příjem - rodičovský příspěvek - tj. mateřská - je dávka nárokovatelná bez ohledu na příjem, ale musí se o ní žádat na sociálce - většinou ji uznávají jako jeden z příjmů protože náleží do 4 let věku dítěte a je stabilní. U dalších dávek je to na vůli banky - dávky se musí žádat opakovaně 1xročně nebo čtvrtletně a jejich výše se mění. Někdo je za příjem uzná někdo ne.
0/0
20.5.2003 21:18

Jirka

Jak to chodí v Raiffeisenbank
Když jsem se informoval na podmínky hypotéky v Raiffeisenbank, překvapila mě její pracovnice žádostí o předložení potvrzení o absolvování základní vojenské služby (ZVS). Podotýkám, že: a) je mi 34 let a i když možná vypadám mlaději, rozhodně - bohužel :-() - nevypadám na 18 ani 23 let, kdy se ještě dá očekávat, že bych ZVS mohl mít před sebou; b) pokud se nemýlím, platí zákon, že pokud člověk nevykoná ZVS nejpozději v roce, kdy mu je 30 let, nemá na něj stát v tomto směru již žádné "právo". Tohle by snad v bance mohli vědět a nepožadovat po klientech nesmysly :-)) . Zdravím Kamilka Zieglera, ať s tím něco udělá :-)) .
0/0
20.5.2003 17:47

aladin

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
20.5.2003 16:50

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete nechat peníze úročit a zároveň je kdykoliv vybrat?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz