Léto stavebního spoření je ve znamení slev a losování

  0:18aktualizováno  0:18
Jakých výhod se u jednotlivých spořitelen dočkáte, pokud si uzavřete smlouvu o stavebním spoření právě teď v létě?
Protože je léto a období prázdnin a dovolených pro prodej stavebního spoření poněkud obtížnějším obdobím, pomáhají si stavební spořitelny tím, že nabízejí zájemcům a potenciálním klientům za uzavření smlouvy různé výhody. Ty mají podobu soutěží s možností něco vyhrát, slev na nákupy různého zboží nebo třeba finančního bonusu, který bude připsán klientovi na jeho účet stavebního spoření.

Pokud patříte mezi ty, kdo se o takovéto třešničky na dortu zajímají, můžete si zde udělat konkrétní představu, jak to vypadá s nadílkou stavebních spořitelen letos v létě.


Českomoravská stavební spořitelna – losování o zájezdy a trička

ČMSS svou letní akci pojmenovala „Barevné léto s liškou“ a slibuje pod tímto názvem velkou letní soutěž o atraktivní ceny. Může se jí zúčastnit každý, kdo si uzavře novou či následnou smlouvu, nebo kdo si zvýší svou stávající cílovou částku v období od 1. července do 31. srpna 2001. Podmínkou je, že cílová částka uzavírané smlouvy (nebo částka zvýšení) je alespoň 160 000 Kč a zároveň že poplatky za uzavření smlouvy a za vedení účtu budou zaplaceny do 15. září 2001. Všichni, kdo tyto podmínky splní, budou automaticky zařazeni do slosování, které se uskuteční v říjnu.
A co že lze u lišky vyhrát? Zájezdy od Čedoku dle vlastního výběru: třikrát v hodnotě 20 000 Kč, třikrát v hodnotě 15 000 Kč, třikrát v hodnotě 10 000 Kč. V klientském časopise Mozaika, kde je tato soutěž zveřejněna, ale není bohužel uvedeno, kdy si výherce může na svůj zájezd vyjet – letos v létě už to ale nebude. Dalších 300 vylosovaných získá tričko – liška slibuje „300 nádherných triček v barvách slunečného léta“.


Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky – 25% sleva na džíny

Modrá pyramida připravila akci „Modrá sluší létu … a Vám taky“. Každý, kdo si u ní v létě uzavře smlouvu o stavebním spoření – akce byla právě prodloužena až do konce srpna 2001 – dostane za odměnu poukázku na 25% slevu při nákupu zboží Levi’s. Tuto poukázku mohou její držitelé uplatnit do 30.9.2001 ve vybraných autorizovaných prodejnách - jejich seznam je uveden na poukázce nebo na webu VSS KB. Sleva platí pro nákup oblečení značky Levi’s nad 1 000 Kč a není shora omezena – takže což takhle využít této nabídky pro nákup oblečení pro celou mateřskou školku nebo dětský domov?


Wűstenrot stavební spořitelna – finanční bonus až 500 Kč a slevová karta

„Kdo nezaváhá, vydělá“ – to je heslo akce, kterou připravila stavební spořitelna Wűstenrot. Kdo se jí chce zúčastnit, musí si zde v období od 1. července do 30. září uzavřít smlouvu (novou i následnou) o stavebním spoření s cílovou částkou minimálně 100 000 Kč a zároveň do této doby také zaplatit poplatek za uzavření smlouvy. Takovýto klient pak má nárok jednak na finanční bonus, který mu bude automaticky připsán na jeho účet stavebního spoření, a jednak na slevovou Kartu Wűstenrot.
Výše připisovaného bonusu závisí na výši cílové částky: při cílové částce nad 100 000 Kč klient získá 200 Kč, při cílové částce nad 200 000 Kč je bonus 300 Kč a kdo si uzavře smlouvu s cílovou částkou 300 000 Kč a vyšší, získá za odměnu 500 Kč.
Karta Wűstenrot opravňuje k čerpání slev při nákupech mobilních telefonů, sportovního vybavení, střešní krytiny, kuchyňských vestavěných spotřebičů, bezpečnostních dveří a zabezpečovacích systémů. Slevy lze uplatnit do konce roku 2001.


Ostatní stavební spořitelny podobné aktuální letní akce pro své klienty letos nepřichystaly. Jak už jsme si několikrát v různých komentářích řekli, tyto a podobné akce by určitě neměly být jediným kritériem při výběru té nejvhodnější stavební spořitelny. Ale pokud již máte vybráno, chystáte se uzavřít si smlouvu a stále jste se k tomu ještě nedostali, pak by vás tyto časově omezené nabídky spořitelen možná mohly popostrčit k uskutečnění akce.

A pokud takovéto speciální nabídky vyhledáváte, můžete si zde přečíst něco na podobné téma.Líbí se vám tato aktuální letní nabídka stavebních spořitelen, nebo je to podle vás „nic moc“? Jaká odměna či výhoda by vás motivovala k uzavření smlouvy? Zajímáte se o tyto akce, nebo je zcela ignorujete?

Autor:

Nejčtenější

Nad neplatiči nájmu může majitel snadno zvítězit, říká notář Neubauer

Radim Neubauer, prezident Notářské komory ČR

V Česku se množí případy, kdy majitel v dobré víře pronajme byt, ale z nájemníka se vyklube neplatič, který se navíc...

Desítky let v jedné firmě. Kdy je čas se zvednout

Ilustrační snímek

Stejná vrátnice, stejný stůl. Mění se jen kolegové, vedení, podmínky. Proč zůstávají někteří lidé v jedné práci desítky...

Šest pravidel, jak řídit svého šéfa, aby vás hodnotil lépe

Ilustrační snímek

Připusťme, že přímo řídit svého šéfa většinou nemůžeme. Schází nám k tomu potřebné páky. Co však řídit můžeme, je náš...

Šest zásadních změn, které má přinést novela zákoníku práce

Ilustrační snímek

Chystá se novela zákoníku práce. Co může letos čekat zaměstnance, přibližuje expertka na pracovní právo.

Suší maso pro vojáky i sportovce a chtějí dobýt Evropu

David Novák a Pavel Doležal z pardubické společnost Fine Gusto

Vypadají spíše jako studenti práv, přitom David Novák (28) a Pavel Doležal (30) založili a úspěšně řídí firmu Fine...

Další z rubriky

Sestavili jsme žebříček aktuálně nejlepších krátkodobých mikropůjček

Ilustrační snímek

Mikropůčkám se běžně říká půjčky do výplaty. Na internetu je takových nabídek spousta. Dají se sjednat velmi rychle, a...

Jak se říjnové zpřísnění pravidel u hypoték dotkne daní?

Ilustrační snímek

Pořídit si nový byt či dům za hotové je pro naprostou většinu rodin nereálné. Pro řadu lidi je proto hypotéka jasnou...

Hypotéky dál zdražují, a to nejrychleji za 10 let. Ale jsou i výjimky

Ilustrační snímek

V prosinci úrokové sazby u hypotečních úvěrů pokračovaly v růstu a dostaly se z listopadových 2,78 na 2,91 procenta....

Britští poslanci odmítli brexitovou dohodu. Libra prudce reaguje

Britští poslanci odmítli brexitovou dohodu. Libra prudce reaguje

Kurzy.cz Britští poslanci dnes podle očekávání odmítli dohodu o vystoupení Spojeného království z Evropské unie, kterou se sedma...

Najdete na iDNES.cz