Jaké akce připravily jednotlivé společnosti?

aktualizováno 
Leasingové společnosti se v rámci konkurenčního boje předhánějí v novinkách uváděných na trh a mimořádných akcích. O jaké jde a čeho se týkají? Jsou pro vás výhodné?

Octavia s bonusem
Společnost ČSOB Leasing připravila do konce listopadu mimořádnou nabídku při uzavření leasingové smlouvy na vůz Škoda Octavia. V akci lze získat jako bonus zabezpečení Defend Lock zdarma, navíc klient neplatí poplatek za uzavření smlouvy.
 
ŠkoFIN platí rok za klienty
ŠkoFIN leasing nabízí uhrazení prvních 12 měsíčních splátek za klienta. Tato možnost se vztahuje na pořízení vozu značky Škoda Fabia. Smlouva musí být uzavřena na 60 měsíců (klient platí 48 měsíců) a dále musí být zaplacena 40procentní akontace vozu. V průměru činí klientova úspora 40 tisíc korun.
 
Úvěr CCB Finance na sedm let
Společnost CCB Finance připravila klientům, kteří nemají dostatečné příjmy, prodloužení doby trvání úvěru až na sedm let - tím se sníží měsíční zatížení plátce. Celkově klient zaplatí o necelých třicet tisíc korun více než při pětiletém úvěru.
 
Mimořádné akce CAC Leasingu
CAC Leasing v podzimní nabídce nabízí speciální akci Flexi Leasing s doplňky. Klient má možnost vybrat si k vozu výbavu v hodnotě 30 tisíc korun, kterou uhradí bez navýšení až po ukončení leasingové smlouvy. Jiná akce se týká vozů Peugeot, které budou prodávány se sníženým úročením, a to v případě, že zákazník složí na počátku pronájmu mimořádnou leasingovou splátku alespoň 30 procent z kupní ceny. Na konci roku se bude podobná akce vztahovat i na vozy Škoda Fabia.
 
Trh leasingových společností rozšířil Autoleasing ČS
Blíž ke klientovi chce být nově vzniklá společnost České spořitelny Autoleasing. Leasing bude nabízet přímo v místě prodeje, u dodavatelů aut. Bude se vztahovat nejen na nová, ale i na ojetá auta nabízená autorizovanými prodejci. Výhodou by měla být rychlost sjednání leasingové smlouvy. Podle slov Wilfreda Elbse, generálního ředitele Autoleasingu, bude moci zákazník odjet s novým vozem do půl hodiny. Tak rychle proběhne celé papírování okolo nákupu auta na leasing včetně on-line schvalování smluv. U Fabie za 330 tisíc a 30% akontace bude činit měsíční splátka bez pojištění po dobu tří let 7412 korun.

 Speciální příloha iDNES Leasing automobilů má za cíl pomoci zájemcům o pořízení automobilu zorientovat se v nabídce dostupných způsobů financování.


Autor:

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Šila, kojila a spala jen pár hodin. Teď je nejúspěšnějším prodejcem

„Loni se můj obrat přiblížil jednomu milionu. Jsem ráda, že mám tolik věrných...

Na webovém portálu, kde lidé vystavují své ručně vyrobené zboží, je nejúspěšnějším prodejcem. Přestože má na kontě přes...

Vyrábějí jedinečné výrobky z kůže. A stačí jim k tomu baťovské stroje

Brašnářství Tlustý

Ivan Petrův je vystudovaný právník a 15 let řídil softwarovou firmu. Před sedmi lety ovšem svět IT opustil a vrhl se do...

Osm praktických rad, které vám pomohou zhodnotit úspory

Ilustrační snímek

Máte 100 či 500 tisíc a nevíte, jak s nimi naložit? Péče o majetek je dřina a dělat v tom chyby se nevyplácí....

Makléř inzeroval byt bez vědomí majitele, aby shrábl tučnou provizi

Ilustrační snímek

Koupit byt do osobního vlastnictví není levná záležitost a vyžaduje to mít i určitou obezřetnost. Zvlášť v případě,...

VIDEO: Byt může zapálit i lampička, modem nebo prodlužovačka

Ilustrační snímek

Požár v bytě může napáchat rozsáhlé škody. A to nejen na majetku, ale i životech. Vzniknout může z nejrůznějších...

Další z rubriky

Sestavili jsme žebříček aktuálně nejlepších krátkodobých mikropůjček

Ilustrační snímek

Mikropůčkám se běžně říká půjčky do výplaty. Na internetu je takových nabídek spousta. Dají se sjednat velmi rychle, a...

Jak se říjnové zpřísnění pravidel u hypoték dotkne daní?

Ilustrační snímek

Pořídit si nový byt či dům za hotové je pro naprostou většinu rodin nereálné. Pro řadu lidi je proto hypotéka jasnou...

Hypotéky prudce zdražují, očekává se další růst úrokových sazeb

Ilustrační snímek

Hypotéky podle předpokladů zdražují. V říjnu se úroková sazba zvedla na 2,66 procenta, zatímco v září byl průměrný úrok...

V italském letovisku Bibione zakázali kouření na plážích. Cigaretové filtry jsou...

V italském letovisku Bibione zakázali kouření na plážích. Cigaretové filtry jsou...

Kurzy.cz Oblíbené letní turistické letovisko Bibione zavádí jako první v celé Itálii úplný zákaz kouření na všech plážích. Novin...

Najdete na iDNES.cz