Diskuse k článku

Útok sekyrou, přejetí kamionem. Exekutoři vyprávějí hororové příběhy

Zákrok exekutora bývá někdy krvavější než leckterý filmový thriller. Stává se, že nadávky ze strany dlužníků přerostou záhy v přímý útok. Nespokojenec pak ve vzteku sáhne po prvním, co mu přijde pod ruku, vyprávějí pracovníci exekutorského úřadu Tomáše Vrány v Přerově.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Host

a doopravdy je to takhle:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010010305

0/0
4.1.2010 8:20

Host

exekutori jsou zlodeji

exekutori jsou zlodeji.zvlaste pokud pohledavka je miziva, ale vypalne - predevsim vinou dlouhodobeho zanedbani vymahani pohledavky veritelem - ji prevysuje treba o dva rady!

0/0
3.1.2010 22:48

Host

Každý

kdo neplatí řádně a včas své závazky okrádá věřitele

0/0
28.12.2009 19:24

Host

ZABÍJET TY SVINĚ NA POTKÁNÍ!

0/0
24.12.2009 19:54

Host

Re: ZABÍJET TY SVINĚ NA POTKÁNÍ!

Koho? Dlužníky, notorické neplatiče a zloděje? Souhlasím. A pak ještě tebe, šmejde

0/0
28.12.2009 19:25

Host

Jako šváby do země je třeba s nimi jednat.

0/0
17.12.2009 19:45

masoreti

pro hosta - po kolikáté už?

dneska jsem skončil dříve, a hned mám zase práci s komentováním vašich slintů. hujer hlásí, že se kvůli vám jeho "fkú radí, pátrá, informuje" obtěžovala kontaktovat kamaráda, který s pomocí exekutora vymáhá dluh v řádech desetitisíců. exekutor po něm vyžadoval zálohu, kterou dostal, a dále podpis smlouvy o bonusu za vymožení pohledávky (tedy nad rámec zákonných nároků, které mu přísluší a platí je exekuovaný), jinak by se podle jeho slov exekucí vůbec nezabýval. podle mého názoru takovou dohodu nemusel vůbec podepisovat, protože se tím krátí na právech, ale exekutor mu zřejmě podal tak šikovně, že tyto podmínky přijal. §89 exekučního řádu stanoví, že pokud by byla exekuce zastavena, např. by exekutor nevykonával svou práci dostatečně účinně, a oprávněný by chtěl přesunout exekuci na jiného exekutora, soud by přiznal exekutorovi nároky, které by hradil oprávněný. jinými slovy, exekutor by zřejmě zkrátka nepřišel a zálohu, i když by nic nevymohl, by zúčtoval vůči svým nákladům.

0/0
17.12.2009 11:54

masoreti

Re: pro hosta - po kolikáté už?

mé tvrzení, že chybných exekucí jsou tisíce, má stejnou relevenaci jako vaše, že jich je pouze dvacet za rok. protože jste o dvaceti slyšel v televizi. no budiž, věřte si tomu sám. 5 %, každý dvacátý je statistický údaj, který jsem spočítal takto: 10 mil. obyvatel čr - cca 2 mil nezletilců (ti se snad exekuovat nedají), tedy na 8 milionů obyvatel vychází 400.000 exekucí (opisuji váš údaj, já jsem četl o nikoliv o milionu ročně, ale půl milionu, třeba zde: http://www.reflex.cz/Clanek33640.html takže tímto se omlouvám za špatný údaj). nevratnost exekuce jste potvrdil, díky. na tvrzení, že exekutoři si zákony vykládají ku prospěchu svému, a ne ve prospěch práva, tedy že jej zneužívají, na tom dále trvám. ostatně proto je zákonodárce musí upravovat novelami, které nakonec možná nechtěně ochrání podvodníky. případná menší účinnost exekučního řádu tak padá na vrub exekutorů.

0/0
17.12.2009 12:10

masoreti

Re: pro hosta - po kolikáté už?

pokud jde o mé texty psané výhradně malými písmenky, nejde o žádný vzdor vůči systému... doufal jsem, že to nebudu muset nikdy vysvětlovat. jde o to, aby lidé jako vy, kteří si třeba po sobě neumí přečíst to, co napsali, zanechávají překlepy, nedodržují interpunkční znaménka, příp. píší hrubky, neměli pocity méněcennosti. nějak jsem chtěl vyjádřit sounáležitost, že to není až tak podstatné, že občas člověk někde udělá chybu, když vyjadřuje svůj názor. tak proto bez kapitálek.

nakonec bych vás požádal, když už jste ten odborník přese exekuce, jestli bychom tady od vás mohli slyšet, jaká je praxe s eekucemi jinde v evropě, prosím, spíše zkušenosti na západ od nás. argumentem, že v albánii např. řeší exekuce úplně stejně, byste mě neohromil. 

0/0
17.12.2009 12:20

Host

Plošná deratizace této specifické odrůdy člověka by neškodil

a!

0/0
17.12.2009 10:55

Host

Re: Plošná deratizace této specifické odrůdy člověka by neškodil

Souhlas, vyderatizujeme dlužníky a hned se bude na světě lépe dýchat. R^

0/0
17.12.2009 11:25

Host

Už to, že sa niekto rozhodne byť exekútorom

svedčí o jeho povahe /úchylke/ robiť zle iným a ešte na tom zarábať. Týto ľudia nemôžu mať charakter.

0/0
16.12.2009 1:24

Glock bez -e

Re: Už to, že sa niekto rozhodne byť exekútorom

A co teprve takový pohodný, to teprv musí být pěkná zrůda, protože trápí a usmrcuje zviřátka, že ano? A takový voják je další zrůda, protože střílí do jiných lidí. A policajt je další zrůda, protože tu uniformu natáhl, jen aby mohl buzerovat nebohého občánka.

.

Ííííáááá, milý osle, íííááá.

0/0
16.12.2009 8:43

Host

Re: Už to, že sa niekto rozhodne byť exekútorom

Nevědomky jsi nám ukázal, do které pozice se stavíš a co jsi zač. Exekutor tu není proto, aby někomu dělal zle a vydělával na tom. Exekutor je tu proto, aby někomu dělal dobře a vydělával na tom. A tím někým není nikdo jiný než věřitel, tedy osoba, které je někdo povinen něco zaplatit a přitom mu neplatí. Udělat dobře = pomoci, aby mu pokečně bylo zaplaceno to, co mu někdo dluží.

0/0
16.12.2009 9:25

Host

2010:EXEKUTORSKÝ HOLOKAUST JE REALITA - NOŽEM ANEBO SEKEROU!

0/0
14.12.2009 22:02

Host

Re: 2010:EXEKUTORSKÝ HOLOKAUST JE REALITA - NOŽEM ANEBO SEKEROU!

zaplať si popelnice a neřvi tady

0/0
15.12.2009 15:15

Host

Vzkaz pro masoreti II

Omlouvám se za pořadí, neuvědomil jsem si to, je třeba to číst od spodu - 3 příspěvky bez tohoto

0/0
14.12.2009 18:45

masoreti

Re: Vzkaz pro masoreti II

v poho, zorientoval jsem se. díky za přesná čísla. nedomyslel jsem ty právnické osoby. přesto si myslím, že když odečtu od 10 mil obyvatel ty, na které exekuce nedosáhne, asi 2 mil. nezletilých, stále zůstává 400 tis. exekucí, což představuje 5 % obyvatel. nevěřím tomu, že každý 20 člověk je profesionální podvodník a že adekvátním způsobem vymáhání dluhu je exekuce. zákonodárce stvořil mimořádně tvrdý nástroj, jehož tvrdost měli exekutoři v praxi změkčovat. vy si myslíte, že sedmdesátiletí rodiče můžou za hříchy svých dětí? to, že zákonodárce teď musí otupit zákonný nástroj, je výsledkem právě takového přístupu. přesně, jak říká ten druhý host "tvrďák", který je zřejmě sám z branže. podvodníci se budou smát. ale proč? protože si exekutoři nesmyslně na..... do vlastního hnízda. jinak tvrzení, že za rok se uděje dvacet exemplárních případů, to je nesmysl. takových případů budou tisíce. znám z okolí případy, kdy se exekutor např. domáhal peněz úplně jiné osoby než měl (záměna jmen).   

0/0
16.12.2009 20:42

Host

Re: Vzkaz pro masoreti II

Ach jo.... Jak jsi přišel na těch 5% obyvatel?! 8-o Zase nějaké hausnumero vytažené kdovíodkud a z něho se vesele dovozuje. Rv To samé ty vylhané tisíce chybných exekucí. Ty nejsi asi v základu hloupý nebo zlý člověk. Pouze ti dělá problém práce s fakty. A úprava textu. To nezahajování věty velkým písmenem má být projev nějakého vzdoru vůči systému, pomsta za chudáky trpící exekucemi? :-/

0/0
16.12.2009 22:21

Host

Re: Vzkaz pro masoreti II

Exekutoři měli změkčovat tvrdost zákona?! To jako že exekutoři neměli realziovat možnosti, které jim zákon dal, tedy měli poškozovat věřitele, jež exekuci navrhli, a dopouště se kráného provinění a možná i trestného činu?!  8-o Bravo, tleskám, a těším se na další perly. R^  Takže sedmdesátiletí rodiče nemůžou za hříchy svých dětí. Zajímavé. A šedesátiletí ano? Padesátiletí? Kde je vlastně ta hranice napsaná? A kde je vlastně vůbec napsané, že rodiče mohou za hříchy svých dětí? Nějak jsem to v exekučním řádu nenašel. Z exekučního řádu resp. z osř pouze vyplývá, že osoby, žijící na jednom místě, mohou za určitých okolností doplatit na hříchy svých spolubydlících. A to mi špatné nepřijde. Zato by mi přišlo špatné, pokud by z toho byla výjimka pro spolužijící osoby starší 70 let atd.

0/0
16.12.2009 22:38

Host

Vzkaz pro masoreti II

.....To je možná případ Vašeho známého. Doufám, že se mu svěříte, že sice nevíte jak jinak to udělat, ale jste proti exekucím a že si má ten dluh vymáhat sám. Tedy závěrem, dokud budou dlužníci dlužit, bude potřeba někdo, kdo ten dluh bude vymáhat.

0/0
14.12.2009 18:43

Host

Vzkaz pro masoreti II

...rozlišujete několik skupin dlužníků, snad i v jistém směru správně, ale zákon zná pouze jednu skupinu. To je dlužník, který přes snahu věřitele o dobrovolnou úhradu nezaplatil nic. Nesnažil se dohodnout, nesplácel. A je samozřejmě jedno, z jakého důvodu. Neřešíme tady dny, ale měsíce. To je dlužník, který po té, co soud vydal rozhodnutí opět nezaplatil nic. A až po té je nařízena exekuce - tedy výkon tohoto rozhodnutí. A jestli dlužník neplatil z jakéhokoliv Vámi popisovaného důvodu by mělo možná tak zajímat věřitele, ale zcela určitě ne soud a už vůbec ne exekutora, který má ze zákona pouze jednu povinnost, když je mu doručeno usnesení o nařízení exekuce - vymáhat. Já gratuluji Vám, že jste vymohl své peníze sám. Já a statísíce jiných to štěstí neměl. Možná byste tu situaci chápal jinak a možná byste nechápal, že Vám exekutor vykládá něco o tom, že dlužník nic nemá, protože bydliště má na obci, věci u kamarádů a dělá na černo, ale auto na leasing platit zvládá......

0/0
14.12.2009 18:39

Teleke z Téléké

to je náký exekutorský PR? :-)

ať to nedělaj, dyž se jim to nelíbí R^

0/0
14.12.2009 18:27

Host

Vzkaz pro masoreti II

Díky za obsáhlý příspěvek. Bohužel, i přes svou obsáhlost, jsme stále na stejném místě. Ve zkratce: Vaše závěry ohledně procent i ohledně počtu exekucí jsou skutečně mylné. Za rok 08 bylo nařízeno cca 420 tisíc exekucí, skončeno vymožením cca 120 tisíc. Za roky 08 a 09 nespočítám více jak 20 problémů řešených v televizi nebo na netu. Skutečně se bavíme o setinách promile, to je obrovská úspěšnost. Srovnávat zajištění majetku s nevratnou popravou je zcela nesmyslné. Budu rád, když nebude ani jeden problém, ale jak to udělat samozřejmě nevíte. Hlavně v případech, kdy ve společné domácnosti bydlí více osob a jedna dluží. Té samo není nikdy nic, i když by to nebyla pravda. Exekutor ohleduplný k lidem tu už byl. Celá 90-tá léta -soudní vykonavatel = zaměstnanec soudu-státu, který dělal 8 hodin a jestli vymohl za měsíc milión anebo nic, bylo to jedno, protože jeho výplata byla pořád stejná. A zeptejte se věřitelů = mě, jaké to bylo až směšně trapné a neúčinné, vymáhat v té době peníze......

0/0
14.12.2009 18:26

masoreti

Re: Vzkaz pro masoreti II

exekuce, stejně jako poprava je nevratná. jednou na vás dolehnou její účinky, a uvedení v předešlý stav není možný. § 57 exekučního řádu.

0/0
16.12.2009 21:04

Host

Re: Vzkaz pro masoreti II

Takhle dopadají lidí, kteří slova sice přečtou, ale nepochopí. Rv Zajištění, obstavení i fyzické odvezení majetku samozřejmě vratné je, § 57 se vztahuje na v exekuci už realizovaný prodej majetku.

0/0
16.12.2009 22:23

Host

Re: Vzkaz pro masoreti II

Omyl -takhle si to vykládají soudy. Jak uznají za vhodné.

0/0
4.1.2010 23:01

masoreti

vzkaz pro hosta po II.

zdravím všechny účastníky diskuze, zejména pak jednoho z "hostů", nezaměstnaného příznivce exekutorské kliky, ostatní diskutující nazývající lůzou, který dnes zřejmě neměl nic jiného na práci, než perlit na dnešní diskuzi. zrovna jsem se vrátil z práce a těším mě, že jsem zase svým dílem přispěl pro blaho republiky.

a nyní k vašim námitkám. poměr správně provedených exekucí/chybně provedených exekucí považuji, i přes svůj vrozený skepticismus, resp. předpokládám, že je někde na úrovni 100:1 nebo ještě více. přesto se nedomnívám, že to může být argument pro omlouvání chyb. stejně bych nebyl schopen skousnout argument typu: "letos jsme úspěšně vykonali 5.000 poprav. samozřejmě jsme si vědomi některých chyb, pár omylem popravených jsme dodatečně omilostnili. přesto se domnívám, že bychom měli v úspěšně nastoleném trendu vzrůstajícího počtu poprav pokračovat." podle mého názoru, špatně prováděné exekuce nejsou nutně chybou zákonu, nýbrž tuposti exekutorů, zejména pak příliš tvrdé... 

0/0
14.12.2009 16:58

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Milý anonyme, ona je spíš někde na úrovni 10000:1, ale to je jedno. Chyby se dějí, stejně jako se dějí všude. Máš nějaký konstruktivní návrh, nebo prostě jen vyřváváš?

0/0
14.12.2009 17:02

masoreti

Re: vzkaz pro hosta po II.

...uplatňování zákona. zde se více než jinde ukazuje, že práci exekutora by měl vykonávat člověk zralý životními zkušenostmi, ohleduplný k lidem a zejména pak s rozlišovací schopností správně odhadnout situaci. nikoliv lidé, jejichž kvalifikací je prázdná hlava, řidičský průkaz a svaly.

ten příspěvek s citovaným zákonem o.s.ř. byl ode mne, však jsem to taky napsal. upozorňuji v zákoně zejména na slovní spojení: "nesplní-li povinný dobrovolně..." teď to rozvedu. pochopitelně, exxistuje určité množství profesionálních podvodníků, jejichž úmyslem je např. vzít jsi půjčku nebo zboží na fakturu a nikdy ji nesplatit, jet na černo v mhd a vyhýbat se i placení pokuty. zde jsem jednoznačně pro tvrdost zákona. pak je tady ale také významná skupina lidí, kteří se např. podle svého uvážení rozumně zadluží, a vlivem okolností se dostanou do problému (ztráta zaměstnání, úraz, nemoc, rozvod). tito lidé nikdy nechtěli úmyslně někoho okrást či ošidit, přesto bývají terčem (a to snadným terčem) ...

0/0
14.12.2009 17:10

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Nesplní-li povinný dobrovolně se vztahuje ke splnění povinnosti, uložené rozsudkem a to ve lhůtě rozsudkem stanovené. Když k někomu přijde exekutor, tak tato lhůta pro dobrovolné plnění již (dávno) uplynula. I tento tvůj argument je tedy opět irelevantní. Ale ty to zase nějak okecáš a olžeš, co?! To tvoje rozdělování dlužníků do kategorií je další supernemysl. Zákon platí pro všechny stejně. Tečka. Je neuvěřitelné, jak každý patlal žvaní o věcech, o kterých vůbec nic neví. Rv A ještě má tu neuvěřitelnost označovat jiné lidi za prázdné hlavy. 8-o

0/0
14.12.2009 17:14

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

"skupina lidí, kteří se např. podle svého uvážení rozumně zadluží, a

vlivem okolností se dostanou do problému (ztráta zaměstnání, úraz,

nemoc, rozvod" - ale přece ti nikdo nebrání tyto lidi z exekuce vyplatit a pak z nich peníze dostávat zpět mírným způsobem podle toho, jak budou schopni. Ale to už bys musel kromě keců dát do hry i vlastní penízky a to už by bolelo, že? Kde tedy bereš tu drzost říkat věřitelům, jak by měli postupovat (resp. říkat, jak by měl jejich postup regulovat stát), když sám nejsi schopen tebou požadovaná pravidla akceptovat a realizovat? Kavárenský kecy odrtžený od reality, co? Rv

0/0
14.12.2009 17:23

masoreti

Re: vzkaz pro hosta po II.

nebuďte trapný. proč bych ty lidi vyplácel? vy jste exekutor? kandidát? nedivím se, že exekutoři mají tak špatnou pověst, když se nechají tak snadno unést emocemi, jako například vy, tady v té bezvýznamné diskuzi. jak to pak musí vypadat v praxi. to dlužníky i bijete?

0/0
16.12.2009 21:07

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Já nejsem exekutor. Pouze mám mezi ušima fungující mozek. Bití radši nezmiňuj, kdyby tě bývali rodiče trochu víc bili, nevyrostl by z tebe takový kavárenský žvanil. Má přitpomínka směřovala k tomu, jak tu rozdáváš hraběcí rady stran toho, jak by měli být věřitelé omezeni při vymáhání. A já se snažil zjistit, zda bys takové omezení akceptoval i ty. A - jak jinak - zjistil jsem, že nikoliv. Rv

0/0
16.12.2009 22:25

masoreti

Re: vzkaz pro hosta po II.

... další ohroženou skupinou můžou být lidé s určitou naivní představou o životě a lidech, zejména pak "představa,  že to se mnou ti druzí myslí dobře." na tyto typy cílí prodejci hrnců, dek, vysavačů, výhodných finančních produktů, nabídek práce a kdoví čeho ještě, u nichž je podnikatelský záměr jasný, buď prodat předražené zboží, pomocí nechutných manipulativních technik, nebo z nich později vytřískat další peníze. možná bych našel ještě jiné skupiny. údajně se ročně u nás uskuteční 1 mil. exekucí. rozhodně se nedomnívám, že 10% obyvatelstva čr patří po první skupiny lidí, tedy do skupiny podvodníků.

jak dlouho bych čekal jako věřitel na zaplacení dluhu? občas jsem byl v pozici věřitele, ale vždy to dopadlo podle očekávání dobře, řešil jsem to směnkou nebo zástavou, nikdy jsem se neocitl v situaci, že bych to musel využí.. stejně tak jsem se občas ocitnul na druhé straně jako dlužník, pravda spíše v dobách před zahájením profesní kariéry, šlo o půjčky v řádech pár tisícovek, ...

0/0
14.12.2009 17:24

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Zase další blábol, svědčící o naprosté neinformovanosti a odrtženosti od reality. 1 mil. exekucí neznamená, že je exekuce na 10% ovyvatelstva. Spousta exekucí je na právnické osoby (které jaksi v tom počtu 10 mil. obyvatel ČR překvapivě nejsou zahrnuty), spousta dlužníků má na sobě exekucí víc. Ale co se snažím, my tu přece máme mistra světa, který všude byl, všemu rozumí a do všeho kecá. Rv

0/0
14.12.2009 17:35

masoreti

Re: vzkaz pro hosta po II.

taky bez problémů. univerzální odpověď , jak postupovat, vám nedám. gratuluji, pokud vám exekutor vymohl dluh. já mám zase ve svém okolí člověka (oběť podvodu a trestného činu), který byl okraden o pár desítek tisíc korun. má vykonatelné rozhodnutí soudu, věc dal exekutorovi, zaplatil mu podle zákona zálohu na náklady vymáhání (tím dávám odpověď tomu křiklounovi, který tady lhal o chudácích exekutorech, kteří pracují zadarmo §90 odst. 3) a čeká. již několik let. neříkám tím, že by snad exekutor nepracoval, třeba se snaží, leč marně.

poslední věc, váš požadavek, prosba o dotaci pro vás. je mi líto, můj letošní příspěvek v objemu několika tisíc obdržela již jistá organizace. kromě toho, ze zásady nepodporuji jednotlivce, jen instituce a ty si pečlivě vybírám. takže pro vás bych neměl bohužel příznivou zprávu ani příští rok, pokud by jste se znovu přihlásil.

to je všechno, doufám, že to bylo vyčerpávající... sbohem, tvá máňa.

0/0
14.12.2009 17:38

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Milá dezinformovaná (prolhaná?) máňo, nastudovala sis také, co je s onou zálohou, pokud exekuce skončí neúspěšně? 

Prosby o dotaci jsem si nevšiml, byla zde pouze žádost, aby jsi své kavárenské kecy aplikoval v praxi. Jak jsem předpokládat, setkala se s naprostým neúspěchem.

Bylo to skutečně vyčerpávající. Tak nekvalifikovaného a neinformovaného chytrolína už jsem dlouho nepotkal. Rv

0/0
14.12.2009 17:42

masoreti

Re: vzkaz pro hosta po II.

matete tady veřejnost, člověče. může uzavřít smlouvu o smluvní odměně. řekněte tady naplno, že to po klientech nevyžadují. nedostanou-li peníze, můžou provedení exekuce odmítnout.

0/0
16.12.2009 21:13

Host

Re: vzkaz pro hosta po II.

Psal jsem ti jasně: "nastudovala sis také, co je s onou zálohou, pokud exekuce skončí neúspěšně". A cos udělal? Nic sis nenastudoval, pouze žvaníš, tak jako už tolikrát, bez sebemenší znalosti věci.  A nebo sis to nastudoval a při vědomí odpovědi jsi udělal zbabělý úkrok stranou a zablábolil s dotazem naprosto nesouvisející "nedostanou-li peníze, můžou provedení exekuce odmítnout." 8-o

Stručně:

a) exekutorovi vznikne nárok na odměnu až vymožením,

b) nevymůže-li exekutor nic, nemá žádný nárok na odměnu, vymůže-li pár korun, má nárok na odměnu pouze z těch pár korun,

c) dostane-li exekutor zálohu na náklady (tj. i odměnu) a nakonec nevymůže nic, nevznikne mu na odměnu nárok a zálohu tedy musí co, Hujer?

0/0
16.12.2009 22:31

Host

Dlužník zloděj

si ví vždy rady - bydliště na obci, věci u kamárádů, prachy na černo nezdaněné v kapse a neplatit, půjčovat si a už to jede. A když spadne klec, vždycky se najde stejně uvažující darebák, kterej bude řvát na netu. Zadluženej zlodějskej xindl. Byl jsem věřitel, vím o čem mluvím. Zcela marný boj přes soud, až díky exekutorovi jsem dostal, co bylo moje. Ale smát se mi do obličeje skoro 4 roky, to ten šmejd dokázal úplně v klidu. Pak už ne, musel platit. Přeju všem poškozeným šťastnou bitvu se zlodějskými dlužníky

0/0
14.12.2009 16:55

Host

Re: Dlužník zloděj

A kvůli takovým jsou (byla) nastavena pravidla exekucí tak, jak byla. Teď (od 1.11.2009) je to zase trochu jinak, ale to prostší a neinformovaní diskutující neví, ti si potřebují jen zařvat a zaplivat, aby se aspoň na chvilku cítili jako chlapáci. Rv

0/0
14.12.2009 17:03

;-)

Re: Dlužník zloděj

nerozčilujte se, nemá to cenu. 1/3 národa jsou blbsi, polovina lidí má IQ menší než 100, a hodně , i chytrých a vdělaných jich nemá žádné morální zásady....stojí vám za to, se kvůli těm všem rozčilovat?

0/0
15.12.2009 18:49

oposice.proti.systemu

Špatný je celý tento kapitalisticko-korporátní režim!

Proto je třeba jej celý rozvrátit a začít s čistým stolem pěkně od začátku. Jeho reforma není možná.

0/0
14.12.2009 12:32

Host

Až nastane anarchie s radostí pár takovým sviním pomůžu do

hrobu spolu s několika fízlama. A to i když mi zatím nic zlýho neudělali,tydle špíny si to zaslouží plošně jen proto,že se tam přihlásili dobrovolně.

0/0
13.12.2009 23:29

Host

Re: Až nastane anarchie s radostí pár takovým sviním pomůžu do

Pokud voni nepomůžou do hrobu tobě rychleji. ;-D

0/0
13.12.2009 23:31

Host

Re: Až nastane anarchie s radostí pár takovým sviním pomůžu do

I to je možné,ale i tak to bude férovější,než současný "demokratický" systém se všemi svými "zákony".

0/0
14.12.2009 12:35

Host

Re: Až nastane anarchie s radostí pár takovým sviním pomůžu do

Aha, tak to jo. ;-D

0/0
14.12.2009 14:44

Host

Re: Až nastane anarchie s radostí pár takovým sviním pomůžu do

hehehe

0/0
14.12.2009 16:00

Lady Gaga-rin

Za ty prachy se jim to vyplatí!

I kdyby jich ročně zlikvidovali sto, tak jich je pořád nadbytek. A všichni inteligentní čtenáři vědí, že profesionální podvodníci žijí v podnájmu a vše mají právně ošetřeno tak, že jim nezabaví ani ty "Breitlingy" z ruky...Rv

0/0
13.12.2009 21:16

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že cestovní pojištění vás chrání proti vysokým výlohám na léčení v zahraničí?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz