Diskuse k článku

Poradenská firma: OVB

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pan Krištofovič?

Dodatek k hodnocení společností, aneb co se nevešlo do první zprávy
jelikož je příliš nepotkávám - jsou velice malé a snaží se jen štěkat na velké a úspěšné.
JSem zvědavý, jak dlouho tady povídání o panu Krištofovičovi vydrží
 
S velice dobrým přístupem jsem se setkal u společností ROFIS - (doufám, že je tento název správný, OVB a co se pojišťovacích produktů týče jsou myslím velice dobří i Brouci (Brookers)
0/0
16.8.2005 21:18

pan Krištofovič?

Krištovovič-Testy?
Je zvláštní, že největší poradenské společnosti dopadnou nejhůře? Viz Brookeři, nebo OVB?
Tak ještě jednou pro ty, co to nevědí! Poradenskou společnost SLON po jejím zakladateli,  panu Sýkorovi získal pan Krištofovič, který vlastní právě tento server, cca 50% mladé fronty dnes atd. Je to velice úspěšný podnikatel.
Zaplatil by někdo takové peníze za to, aby ve svých vlastních novinách a reklamách na svou firmu házel špínu?
Nejvíce škody na svým klientům přinášejí vlastní banky a zástupci konkrétních společností, nebo rádoby poradenské společnosti tipu Kapitol atd, které mají nasmlouvané vlastní, speciální provize, oproti například Kooperativa pojišťovně, Provize zde zaplatí klient - než Kapitol, jděte přímo na Kooperativu.
V poradenských společnostech na žebříčku hrůzy a negativních zkušenostech u mě vede suvereně MBI, druhé místo rozdělím mazi firmy dvě - Sofia a AWD, s dalšími jako je Slon, se přiznám, že nemám příliš zkušeností, jelikož je příl
0/0
16.8.2005 21:12

Pepan

Opět iDnes
Tiskovina iDnes dokázala v poslední době neuvěřitelné věci : položit na lopatky Standu, v současné době pracuje na Paroubkovi a čert ví co ještě chystá. Přitom gaunerů, kteří toho mají na svědomí mnohonásobně více, nechává stranou. To je nějaké divné ne? Bylo by dobré si uvědomit, kdo tento plátek vlastní a kterému pánovi redaktoři iDnes slouží. Možná, že si u nich někdo předplatil NAŠI skvělou budoucnost. Veškeré jejich tzv. výzkumy a odhalení jdou jaksi jenom jedním směrem. Já jim už dávno NEVĚŘÍM ani nos mezi očima !!!
0/0
11.8.2005 21:41

zaměstnanec OVB

OVB
Jako v každé práci je i u nás sposta dementů  a pro hmm jak víš že jsou to nejlepší poradci ovb a ty chytráku ty znáš jednu společnost ale my pracujeme s mnoha dalšíma, víš kolik je to informací a když něco nevíme,tak se zeptáme to je snad dobrý přístup,ne? PS v mojí struktuře nejsou dementi, na to si dávám pozor. Jo a ten test nesvědčí o ničem, náhodně vybranej zelenáč.
0/0
10.11.2004 9:56

iuos

hmm
souhlasím s tím, že všude je dementů dost  nejmenuji se "hmm" to "nejlepší" byla ironie a to, že přracujete pro více firem není podle mne omluva - pokud nabízíte nějaký produkt, tak je potřeba jej znát - a když něco nevím, tak se obrátím tam, kam mám. a když už volám jinam a blokuju linku ostatním, tak nejsem drzý (po třech letech mám jisté zkušenosti z OZ z OVB, ZFP,...) jo a ten test je sice skutečně o ničem, ale pokud někdo vystupuje co by obchodnízástpuce, tak MUSÍ znát to, co nabízí
0/0
10.11.2004 11:17

KyberSwat

Re: hmm
Vážený pane "hmm" co se nejmenujete hmm, kdo nic nedělá nic nezkazí-kdo Vám dal právo kritizovat?Zkusil jste si přečíst to co jste napsal?Ty smajlíky asi mluví za vše-nejspíš jste OPRAVDOVÝ odborník.Ale jestli chcete o něčem objektivně psát, měl byste udělat lepší analýzu-přijít do OVB, popovídat si s někým,kdo v naší firmě pracuje a můžete s ním poměřit svoje nejspíš dalekosáhlé znalosti.Protože napsat pár vět a několik smajlíků umí opravdu každý moula...S pozdravem KyberSwat
0/0
11.11.2004 10:01

iuos

hmm
skutečně se nejmenuji "hmm" - "hmm" je nadpis příspěvku.
přečetl jsem si to po sobě, a stojím si za tím.
nemám potřebu a ani důvod poměřovat své znalosti se zaměstnanci (?) OVB - práci, kterou dělám, znám (jinak bych ji dělat nemohl). pracuji na ifnormační lince firmy XY, která spolupracuje mimo jiné i s firmou OVB - jsem informační linkou pro klienty, případně pro potenciální klietny - obchodní zástupci jsou informováni, že veškeré dotazy mají směřovat na konkrétní pracoviště - přesto (nebo právě proto?) volají k nám. A PROTO vím, že jejich neznalosti jsou katastrofální, což dohání arogancí a oháněním se rádoby profesionálními výrazy typu "vopky" "překlenovák" "to je mi jasný" a nakonec zjistím, že si pletou přelenovák s řádným úvěrem a vopky viděli jen zavřený.
netvrdím, že všichni z OVB jsou takoví, bohužel se setkávám jen s těmito "odborníky"
 
P.S. je to bez smajlíků
0/0
11.11.2004 10:49

SD

Re: hmm
o.k.
0/0
16.11.2004 12:07

Dobře se bavící

Re: hmm
Není to tím, že na infolinky z pravidla volají právě ti, kteří něco nevědí a PRÁVĚ PROTO se potřebují zeptat? Jestliže nejste ochoten poskytovat službu, za kterou Vás ( s největší pravděpodobností jeden z našich obchodních partnerů-stavebních spořitelen) platí, tak tam asi nemáte co dělat. Jako vedoucí a školitel společnosti se klidně přiznám, že taky vždycky nevím úplně všechno, ale občas si to opravdu radši nastuduji sama, než bych musela dotazovat některé znuděné a všeznalé " experty " na partnerských infolinkách. O tom, kdo vlastní celý tento nezávislý a objektivní server všichni víme. Chápu, že pro poradenskou firmičku, která patří vašmu holdingu je velice těžké, překousnout existenci konkurence jako jsme my, ale není vám to celý už trochu trapné???
0/0
12.8.2005 11:51

iuos

hmm
sice půl roku po, ale nedá mi to
 
na infolice jsem velmi rád poradil klientům i neklientům, ale velmi nerad jsem zodpovídal naprosto triviální dotazy těch, tkeří je sami měli zodpovídat - obchodním zástupcům - ti navíc byli velmi arogantní a o nějakém poděkování ani nemluvě.
 
P.S: většině tvých argumetnů typu "všemuholdingu,..." nerozumím a s idnes nemám nic společného
 
 
0/0
14.12.2005 14:27

zamestnanec OVB

OVB
Vsechno jsou keci, nic neni pravda......OVB je nejlepsi ve financnim poradenstvi!!!!!!!!!!!!to si pamatujte VSICHNI!!!!!!!!
0/0
9.11.2004 11:10

iuos

hmm
nejlepší poradci z OVB volají na naši infolinku a ptají na se ZÁKLADNÍ podmínky produktů, které mají sjednávat a maskují se tím, že tvrdí, že jsou klienti - ale vzhledem k tomu,ž e jsou to dementi, tak se vždycky prokecnou
0/0
9.11.2004 11:42

TAZ

OVB
Co to je za blbost "pocet schuzek 1" - schuzky se s klienty delaji 3(alespon) 1-financni analyza, 2-prezentace navrhu 3-pripadne sepsani smluv... takze pekne kecy...
0/0
7.11.2004 10:20

mrk

:-)))
... fincentrum vyhrálo, náhodička :-))))
0/0
2.11.2004 9:26

:)

Re: :-)))
Asi to bude opravdu náhoda :o)
0/0
11.11.2004 10:06

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete mít účet bez poplatků s dvěmi embosovanými kartami zdarma?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz