Tisková zpráva: GE Capital Bank je jedničkou na českém trhu GSM bankovnictví

  11:11aktualizováno  11:11
GE Capital Bank začala svým klientů nabízet GSM Banku v polovině října. Za necelé tři měsíce si tuto službu u GE Capital Bank otevřelo zatím 69 000 klientů.
Tisková zpráva:

GE Capital Bank začala svým klientů nabízet GSM Banku v polovině října. Za necelé tři měsíce si tuto službu u GE Capital Bank otevřelo zatím 69 000 klientů. GE Capital Bank se tak stala nejúspěšnější bankou na českém trhu v oblasti GSM bankovnictví. Speciální nabídka k aktivaci GSM Banky, v jejímž rámci lze získat zdarma k účtu mobilní telefon, vyprší za čtyři týdny.

Více než polovina všech uživatelů GSM bankovnictví v ČR je klienty GE Capital Bank. Ti mohou díky GSM Bance využívat služeb GE Capital Bank 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Zájem klientů o GSM Banku je důkazem nejen kvality tohoto produktu, ale i správnosti na českém trhu zcela nového komplexního přístupu GE Capital Bank k GSM bankovnictví. GE Capital Bank totiž nechtěla pouze doplnit svou nabídku služeb o GSM bankovnictví - GE Capital Bank chce, aby její klienti tuto novou službu aktivně využívali. Součástí této strategie je speciální nabídka, jejíž součástí je možnost získání mobilního telefonu zdarma. „Dynamický růst počtu klientů využívajících GSM Banku správnost našeho přístupu potvrzuje. Je to zároveň i důkazem toho, že jsme přesně vystihli potřeby klientů,“ řekl Tomáš Salomon, ředitel drobného bankovnictví GE Capital Bank.

Pokud si tedy klient vybere speciální nabídku k aktivaci GSM Banky na 24 měsíců, má možnost získat k účtu mobilní telefon s Twist kartou. Zájemci o tuto časově omezenou speciální nabídku mají dosud ještě stále možnost ji využít. Tato nabídka však platí již jen čtyři týdny. Klienti mají tedy již jen třicet dní na její získání.

GSM Banka GE Capital Bank umožňuje klientům:
· zadávat platební příkazy ze všech běžných korunových účtů,
· zjisťovat aktuální zůstatky na všech svých účtech (běžném, spořícím, termínovaném, úvěrovém),
· zjišťovat pohyby na svých účtech (tři poslední příjmy či výdaje),
· vyhledávat transakce podle jím zadaných kritérií (podle období, částky, variabilního symbolu),
· získávat bankovní informace:
- aktuální devizové a valutové kurzy GE Capital Bank,
- aktuální úrokové sazby jednorázových termínovaných vkladů GE Capital Bank.

O tom, že klienti tyto funkce GSM Banky skutečně využívají, svědčí počet SMS s bankovními operacemi, které již klienti do banky zaslali. Jejich počet dosáhl od 23. října 2000, kdy byla GSM Banka aktivována, přibližně 640 000.

Součástí komplexního a osobního přístupu GE Capital Bank je nejen umožnění výběru speciální nabídky s parametry, které odpovídají klientovým požadavkům a potřebám, ale i srozumitelné vysvětlení možností GSM Banky a názorné předvedení GSM bankovnictví každému klientovi. Na obchodních místech GE Capital Bank jsou k tomuto účelu připraveni vyškolení osobní bankéři s demonstračními mobilními telefony.

GSM Banku si mohou zřídit majitelé všech běžných korunových účtů vedených v GE Capital Bank. Mohou ji získat i noví klienti, a to již při otevření účtu. Aby mohl klient GSM Banku používat, musí být klientem společnosti RadioMobil, a. s., současně mít bankovní SIM kartu a jeho telefon musí podporovat SIM Toolkit a GSM bankovnictví. Pokud tomu tak je, je okamžitě po podpisu smlouvy o využívání GSM Banky GE Capital Bank klientovi na obchodním místě nahrána do jeho SIM karty bankovní aplikace.

Pokud SIM karta bankovní aplikaci nepodporuje, je klientům GE Capital Bank zdarma po předložení platební karty GE Capital Bank ve značkových prodejnách Paegas vyměněna. Pak je na obchodním místě banky klientovi do nové SIM karty nahrána bankovní aplikace.

Podrobné informace o GSM Bance mohou klienti získat na obchodních místech GE Capital Bank, bezplatné informační lince 0800 10 30 60 či na internetové adrese www.gsmbanka.cz. Součástí stránek www.gsmbanka.cz je i unikátní 3D animace a interaktivní ukázka ovládání GSM Banky pomocí mobilního telefonu.

Autor:

24. - 25. 5. proběhnou volby do Evropského parlamentu v České republice.
Celkem kandiduje 39 uskupení. S výběrem vám může pomoci volební kalkulačka.
Inventura hlasování zjistí, ke kterému současnému poslanci máte nejblíže.

Nejčtenější

Je to triko 21. století a chceme, aby ho měl každý, říká podnikatel

Pavel Hrstka (zleva), Martin Burkoň a René Němeček z chrudimské firmy CityZen

Tři inženýři a tátové od rodin. Společně podnikat začali teprve vloni. Letos vyhráli celorepublikové kolo soutěže...

Kolegyně mají dovolenou a šéf mi nařídil přesčasy. Můžu odmítnout?

ilustrační snímek

Podle statistik počet přesčasových hodin sice klesá, avšak v létě a období dovolených se asi některým z nás nevyhnou....

KOMENTÁŘ: Podílové fondy letí nahoru a „roztřesené ruce“ pláčou

ilustrační snímek

Roztřesené ruce jsou investoři, kteří se při výkyvech trhů vzdají své strategie a vrací peníze zpět do krabice od bot....

Úrokové sazby hypoték dál klesají, a to díky akčním nabídkám bank

Ilustrační snímek

Hypotéky dál zlevňují, a to už pátý měsíc. Průměrná úroková sazba poklesla z únorových 2,99 procent na červnových 2,76...

Proč vypnout o dovolené a jak si umět odpočinout, radí psycholog

Ilustrační snímek

Kdo nedokáže o dovolené vypnout a relaxovat, koleduje si o potíže. Nejen že klesne pracovní produktivita, ale vzroste...

Další z rubriky

Kolik vám banky strhnou z účtu za platbu kartou a výběr peněz v cizině

Ilustrační snímek

Na zahraniční dovolenou vyjíždí většina Čechů s minimální hotovostí a spoléhá na platební kartu. Víte ale, kolik si...

Mít doma staré neplatné bankovky může být terno, draží se i padělky

Nejvzácnější je pětitisícikoruna z roku 1919.

Naše koruna, tedy přesněji ta československá a navazující česká, slaví sto let. Za některými státovkami a bankovkami...

Zmapováno: Jaké jsou úrokové sazby na spořicích účtech v 15 bankách

Ilustrační snímek

Kam uložit úspory? Česká národní banka (ČNB) uvolňuje sazby, banky pomalu ale jistě zvyšují úroky u půjček a ještě o...

Zdravotní sestra zveřejnila rozpis směn. To byste nechtěli dělat

Zdravotní sestra zveřejnila rozpis směn. To byste nechtěli dělat

Kurzy.cz Těžko uvěřitelnou pracovní dobu mají některé zdravotní sestry. Na sociálních sítích jedna z nich zveřejnila svůj rozpis...

Advantage Consulting, s.r.o.
INŽENÝR PRO NOVÉ PŘÍPRAVKY

Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeňský kraj
nabízený plat: 50 000 - 55 000 Kč

Najdete na iDNES.cz