Tisková zpráva: GE Capital Bank je jedničkou na českém trhu GSM bankovnictví

  11:11aktualizováno  11:11
GE Capital Bank začala svým klientů nabízet GSM Banku v polovině října. Za necelé tři měsíce si tuto službu u GE Capital Bank otevřelo zatím 69 000 klientů.
Tisková zpráva:

GE Capital Bank začala svým klientů nabízet GSM Banku v polovině října. Za necelé tři měsíce si tuto službu u GE Capital Bank otevřelo zatím 69 000 klientů. GE Capital Bank se tak stala nejúspěšnější bankou na českém trhu v oblasti GSM bankovnictví. Speciální nabídka k aktivaci GSM Banky, v jejímž rámci lze získat zdarma k účtu mobilní telefon, vyprší za čtyři týdny.

Více než polovina všech uživatelů GSM bankovnictví v ČR je klienty GE Capital Bank. Ti mohou díky GSM Bance využívat služeb GE Capital Bank 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Zájem klientů o GSM Banku je důkazem nejen kvality tohoto produktu, ale i správnosti na českém trhu zcela nového komplexního přístupu GE Capital Bank k GSM bankovnictví. GE Capital Bank totiž nechtěla pouze doplnit svou nabídku služeb o GSM bankovnictví - GE Capital Bank chce, aby její klienti tuto novou službu aktivně využívali. Součástí této strategie je speciální nabídka, jejíž součástí je možnost získání mobilního telefonu zdarma. „Dynamický růst počtu klientů využívajících GSM Banku správnost našeho přístupu potvrzuje. Je to zároveň i důkazem toho, že jsme přesně vystihli potřeby klientů,“ řekl Tomáš Salomon, ředitel drobného bankovnictví GE Capital Bank.

Pokud si tedy klient vybere speciální nabídku k aktivaci GSM Banky na 24 měsíců, má možnost získat k účtu mobilní telefon s Twist kartou. Zájemci o tuto časově omezenou speciální nabídku mají dosud ještě stále možnost ji využít. Tato nabídka však platí již jen čtyři týdny. Klienti mají tedy již jen třicet dní na její získání.

GSM Banka GE Capital Bank umožňuje klientům:
· zadávat platební příkazy ze všech běžných korunových účtů,
· zjisťovat aktuální zůstatky na všech svých účtech (běžném, spořícím, termínovaném, úvěrovém),
· zjišťovat pohyby na svých účtech (tři poslední příjmy či výdaje),
· vyhledávat transakce podle jím zadaných kritérií (podle období, částky, variabilního symbolu),
· získávat bankovní informace:
- aktuální devizové a valutové kurzy GE Capital Bank,
- aktuální úrokové sazby jednorázových termínovaných vkladů GE Capital Bank.

O tom, že klienti tyto funkce GSM Banky skutečně využívají, svědčí počet SMS s bankovními operacemi, které již klienti do banky zaslali. Jejich počet dosáhl od 23. října 2000, kdy byla GSM Banka aktivována, přibližně 640 000.

Součástí komplexního a osobního přístupu GE Capital Bank je nejen umožnění výběru speciální nabídky s parametry, které odpovídají klientovým požadavkům a potřebám, ale i srozumitelné vysvětlení možností GSM Banky a názorné předvedení GSM bankovnictví každému klientovi. Na obchodních místech GE Capital Bank jsou k tomuto účelu připraveni vyškolení osobní bankéři s demonstračními mobilními telefony.

GSM Banku si mohou zřídit majitelé všech běžných korunových účtů vedených v GE Capital Bank. Mohou ji získat i noví klienti, a to již při otevření účtu. Aby mohl klient GSM Banku používat, musí být klientem společnosti RadioMobil, a. s., současně mít bankovní SIM kartu a jeho telefon musí podporovat SIM Toolkit a GSM bankovnictví. Pokud tomu tak je, je okamžitě po podpisu smlouvy o využívání GSM Banky GE Capital Bank klientovi na obchodním místě nahrána do jeho SIM karty bankovní aplikace.

Pokud SIM karta bankovní aplikaci nepodporuje, je klientům GE Capital Bank zdarma po předložení platební karty GE Capital Bank ve značkových prodejnách Paegas vyměněna. Pak je na obchodním místě banky klientovi do nové SIM karty nahrána bankovní aplikace.

Podrobné informace o GSM Bance mohou klienti získat na obchodních místech GE Capital Bank, bezplatné informační lince 0800 10 30 60 či na internetové adrese www.gsmbanka.cz. Součástí stránek www.gsmbanka.cz je i unikátní 3D animace a interaktivní ukázka ovládání GSM Banky pomocí mobilního telefonu.

Autor:

Daňové přiznání 2019

Do 1. dubna musí podat daňové přiznání osoby samostatně výdělečně činné, ale i zaměstnanci (více zde). Využijte interaktivní formulář pro daňové přiznání za rok 2018.

Nejčtenější

Vyrábějí jedinečné výrobky z kůže. A stačí jim k tomu baťovské stroje

Brašnářství Tlustý

Ivan Petrův je vystudovaný právník a 15 let řídil softwarovou firmu. Před sedmi lety ovšem svět IT opustil a vrhl se do...

Osm praktických rad, které vám pomohou zhodnotit úspory

Ilustrační snímek

Máte 100 či 500 tisíc a nevíte, jak s nimi naložit? Péče o majetek je dřina a dělat v tom chyby se nevyplácí....

Makléř inzeroval byt bez vědomí majitele, aby shrábl tučnou provizi

Ilustrační snímek

Koupit byt do osobního vlastnictví není levná záležitost a vyžaduje to mít i určitou obezřetnost. Zvlášť v případě,...

VIDEO: Byt může zapálit i lampička, modem nebo prodlužovačka

Ilustrační snímek

Požár v bytě může napáchat rozsáhlé škody. A to nejen na majetku, ale i životech. Vzniknout může z nejrůznějších...

Úspěšné lidi nezlomí selhání, křivdy a ústrky ostatních, říká expert

Někdy je to v zaměstnání jako na bojišti a jen odolní vydrží.

Chcete-li v zaměstnání skutečně uspět, nestačí svou práci jen dobře odvádět. Expert Martin Staněk tvrdí, že ještě...

Další z rubriky

O stavební spoření dál roste zájem, vylepšují se i akční nabídky

Ilustrační snímek

Stavební spoření patří k vyhledávaným spořicím produktům, počty uzavřených smluv narůstají. Díky státní podpoře je...

Česká spořitelna rozesílá SMS: Do George se přesuňte do tří týdnů

"Každý klient dostane na to, aby si George odzkoušel a přešel do něj, minimálně...

V Česku probíhá největší přesun v historii novodobého internetového bankovnictví, týká se 1,5 milionu lidí. Servis 24...

Zmapovali jsme deset aktuálně nejvýhodnějších běžných bankovních účtů

Ilustrační snímek

V Česku přibývají bankovní účty, které lze zřídit zdarma bez jakýchkoliv podmínek. Vyplývá to z analýzy, kterou server...

Česká pošta má nový ceník, od března si pořádně připlatíme

Česká pošta má nový ceník, od března si pořádně připlatíme

Kurzy.cz Česká pošta mění od března 2019 ceny doručování balíků. Rozdíly mezi současnými cenami a cenami, které začnou platit od...

Najdete na iDNES.cz