Diskuse k článku

Rozhodněte o nejlepším bankovním produktu v Ceně veřejnosti Zlaté koruny

Nominaci na Cenu veřejnosti Zlatá koruna si letos vysloužilo celkem 695 finančních produktů. Vy máte teď na výběr z 21 z nich, které postoupily do finále. V soutěži spojené s hlasováním můžete vyhrát i zájezd a další ceny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dušková

Banka roku?

Až si sjednáte hypotéku u Raifky v Plzni, pořádně si zkontrolujte smlouvu, banka ji možná nedodrží, Stejně jako etický kodex, který je také pro banky zavazující.

Pořád jsem platila  JEN  úroky a ke konci už NESMĚLA DOČERPATzbylé finance z hypotéky. Banka mi ZAPOMNĚLA písemně oznámit konec čerpání, ale nevadilo jim, že jsem ještě 9 měsíců platila úroky.

Teprve pak mi k úrokům přičetli i splátku úvěru.

V mém případě jsem příšla o téměř stotisíc, banka samozřejmě žádnou chybu neuznala ani po intervenci právníka a podrobného právního rozboru hypotéční smlouvy.  První písemné vyjádření mi zaslali až po roce a třičtvrtě. O ztracené korespondenci a naprosté nečinnosti jejich zaměstnanců radši pomlčím.

Dušková

0/0
1.6.2010 21:01

we_ah

tfuj tajskl

Predpokladam, ze vsem "naprosto spokojenym" uz byla rozdana instrukce, kam maji zamerit svoje PR...Rv

0/0
21.4.2010 13:50

Tamifl

Nejlepší produkt

Mi osobně připadá Variabilní hypotéka od Raiffeisen, ale nikdo o ní ( naštěstí ) neví a tak mohou vyhrávat takové blbiny jako chytré karty apod. Je to dáno asi tím, že každý má jiné požedavky. Někomu, kdo podniká a potřebuje dostatečnou rezervu za minimální peníz se hodí něco jiného, než tomu, který znal donedávna jen lichváře a zdají se mu nejlepší produkty pod sluncem kreditní karty.

0/0
21.4.2010 13:44

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: Nejlepší produkt

A v čem spočívá ta variabilní hypotéka?

0/0
21.4.2010 13:46

Vendelín Nademlejnský mladčí

A co megavýhodné spoření u České Spořitelny

bezkonkurenční úrok 10% *)

* tímto úrokem se úročí vklad mezi 827 000 Kč a 835 500 Kč. 

0/0
21.4.2010 9:13

von Schecke

SERVIS 24

Z té nabídky je jednoznačně nejlepším produktem SERVIS 24. Pro mě je naprosto dokonalý. A kdyby ČS nevyžadovala za všechno možné poplatky, stala by se i nejlepší bankou.

0/0
21.4.2010 7:51

me2di

Re: SERVIS 24

muhehehehehe

0/0
21.4.2010 8:38

von Schecke

Re: SERVIS 24

Stačilo říct, že vám prostě chutná ;-)

0/0
21.4.2010 9:03

yendap

Re: SERVIS 24

Tak nevim, jeslti to byla ironie nebo jste opravdu nikdy neviděl internetové bankovnictví jiné banky. Třeba proti Internetbance od GE je Servis24 naprostá zoufalost Rv

0/0
21.4.2010 9:16

von Schecke

Re: SERVIS 24

Od GE jsem zrovna neviděl, takže nevím. Ale SERVIS 24 mi opravdu připadá dokonalý a naprosto přehledný. Mám tam asi šest produktů a na všechny výborně vidím a můžu je bezproblémově všechny obsloužit. Nikam nemusím chodit a vše je naprosto jednoduché. Nikdy jsem nenarazil na žádnou komplikaci, což mě mile překvapilo. Jinak chápu zdejší averzi kvůli poplatkům ČS, kterou také sdílím. Když ale hodnotím tento produkt a oprostím se od všech těchto vlivů, musím jednoznačně pochválit!!!

0/0
21.4.2010 9:45

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

To tak bývá, že internetové ovlávání účtu se snaží být přehledné a jednoduché. A že nemusíte nikam chodit - kam byste jako chtěl chodit??? 

0/0
21.4.2010 9:49

xaeris

Re: SERVIS 24

No přece leštit kliku ( a asi nejen kliku), nějakému panu vrchnímu sekčnímu bankovně ředitelskému do České spořitelny.

0/0
21.4.2010 10:11

von Schecke

Re: SERVIS 24

Chodit bych právě nechtěl nikam, jen jsem odpovídal tomu nade mnou....

0/0
21.4.2010 10:26

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

To je právě smysl internetového bankovnictví, že se nemusí nikam chodit. Nabízí to všechny banky a konkrétně ČS v tom není nijak výjimečná, proto nechápu vaše bezmezné nadšení. SPíš jenom potvrzujete, že klienti ČS jsou stádo, který bude spokojený i kdyby měli na spořícím účtu zápornej úrok :-P

0/0
21.4.2010 10:31

von Schecke

Re: SERVIS 24

Vy budete asi nějaký chytrolín. Není důvod hledat jiné internetové bankovnictví, když jsem s tímto  produktem naprosto spokojený. Koketoval jsem s mBankou a s jejím eMaxem, pak s eMaxem plus a dopadlo to tak, že je tam mizerné jedno procento úroku. Navíc jejich internetové bankovnictví je totální paskvil, vše nepřehledné. Když jsem se v tom trošku zorientoval, musel jsem to pak několika lidem vysvětlovat, protože se v tom také neorientovali... U SERVISU 24 nikdo takový problém mít nemůže. Plně obsluhuju sporožiro, penzijní připojištění, stavební spoření celé rodiny, otevřené podílové fondy, v kterých mám zainvestováno a sleduju jak málo mi zbývá doplatit na spotřebním účtu. Prostě všechno v pohodě a jasné. Proto jsem tento produkt po právu pochválil. Účet mám v ČS už od čtrnácti let a když jsem potřeboval spotřební úvěr, dali mi 4,75 % úrok - bezkonkurenční. Jinak jsem zaměřený spíš na spoření.

0/0
21.4.2010 11:15

von Schecke

Re: SERVIS 24

Navíc mi ČS už dala tolik vydělat, že jsem s ní i přes ty otravné poplatky celkem spokojený a rozhodně nebudu odcházet kvůli tomu, abych ušetřil pár drobnejch. Na rozdíl od většiny dnešní společnosti a států jsem v plusu.

0/0
21.4.2010 11:16

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

To je klasický myšlení hloupých socek... "přece nebudu dělat něco pro pár drobnejch". Tohle by úspěšný člověk nikdy nenepsal, ti si peněz váží, narozdíl od vás. Ale pro mě za mě si klidně myslete, jak se o vás ČS krásně stará a představujte si jak máte skvělý osobní účet, kde platíte jenom za to co používáte, ačkoliv jinde byste neplatil nic;-D

0/0
21.4.2010 13:34

Unikatni prezdivka

Re: SERVIS 24

Podle Vaseho vzoru se nabizi komentar, ze toto je klasicke mysleni hamizneho lichvare, ktery nemysli na nic jineho, nez na sve penize. I clovek, ktery si penez vazi, nemusi travit svuj cas neustalym hledanim, u ktere banky dostane za rok o 2% vic. Zvlast kdyz za pul roku se situace muze zmenit.

Rekl bych, ze je lepe se soustredit na veci podstatne.

0/0
21.4.2010 15:13

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

Ano, situace se může změnit doslova každým dnem, jenže u České Spořitelny se nezměnila už 20 let. Jejich obchodní strategie je jednoduchá: Máme 4 miliony klientů, který jsou u nás už od dob komunismu, protože tehdy tady jiná banka nebyla a oni jsou líný přecházet jinam, takže je můžeme krásně odírat pomocí osobního účtů a podobných nesmyslů. Tohle fakt neni o nějakým neustálým hledání

0/0
21.4.2010 15:33

von Schecke

Re: SERVIS 24

Já jsem si s Vámi chtěl popovídat sofistikovaně na určité výši, ale podle každého vašeho příspěvku jasně vidím, že vám dělá problémy čtení a nejste schopný si mé příspěvky přečíst celé. Pak vytáhnete půl věty a děláte z nich závěry! Každý normální člověk porovná plusy a mínusy a když mu z toho vyjde velký plus, tak je spokojenej. Já nemám žádný osobní účet, jak mi vnucujete! Melete tady úplný kraviny! Kecy o sockách jsou toho naprostým důkazem. Nemá cenu s váma moc diskutovat, protože nejste schopen racionálního úsudku. Už ten váš přiblblej nick hovoří za vše. Neslyšel jsem od vás jedinou věc, v čem je SERVIS 24 špatný nebo čím ho v jiné bance předčí. A o to v této diskuzi šlo. Bláboly, které píšete jsou trapné...

0/0
22.4.2010 7:20

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

Já netvrdím že SERVIS 24 je něčím špatný. Jenže to není žádný bankovní produkt. To už by se rovnou mohlo hlasovat, že nejlepší banklovní produkt je třeba krásná střecha na budově nějaký banky v Krnově. A po pravdě řečeno, vy my připadáte jako nějakej trouba, kterj až do loňska měl vkladní knížku, svojí výplatu si na ní nosil ukládat  v pytlíku na přepážku a teď objevil kouzlo internetového bankovnictví... tomu přesně nasvědčuje vaše poznámka, jak je úžasné, že nikam nemusíte chodit ;-D

0/0
22.4.2010 8:39

von Schecke

Re: SERVIS 24

To jste mě odhadl naprosto špatně. Vy většinou odhadujete vše špatně. Já mám SERVIS 24 od doby, co začal. Ještě před tím byl nějakej TELEBANKING, myslím a ten jsem měl taky. Když jsme u těch odhadů. Vy prostě nesnášíte ČS! Já Vám ale na rozdíl od Vás nevnucuju, že jí máte mít rád. S poplatkama mě taky dost štvou. Ale prostě já jsem s ČS tak nějak od mala svázanej - např. jsem tam dělal maturitní práci, občas jsem si přivydělal jako externista, apod. Ale o to vůbec nejde a nikdy nešlo. Já jsem pouze napsal, že SERVIS 24 se povedl a za tím si stojím. Vy ale máte mindrák z ČS a jelikož SERVIS 24 patří k ČS tak máte rudo před očima. Kdyby jste četl celé mé články, tak by jste nevypichoval pořád, že jsem objevil Šalamounovo hov.o, že když mám internet banking, že nemusím nikam chodit. Když jsem chtěl zadat převod peněz z eMaxu, tak jsem musel jít za někým, kdo mi řekne, jak se to má udělat. Protože princip šablon v jejich internet bankingu je šílenej. Takže závěr: SERVIS 24 se povedl!!!!!

0/0
22.4.2010 12:08

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

Tak jinak. V prvním příspěvku píšete, že "z té nabídky je jednoznačně nejlepším produktem SERVIS 24". Zeptám se vás tedy, kolik těch produktů z té nabídky znáte, že tvrdíte takovou věc. V čem je ten SERVIS 24 třeba lepší než takový Helios, ATRAKTIV úvěr nebo Sluníčko Plus?

0/0
22.4.2010 12:36

von Schecke

Re: SERVIS 24

Konečně jsem od vás dostal alespoň otázku. Většinou jste si odpovídal za mě sám. Samozřejmě, že neznám úplně všechny vyjmenované produkty. Znám ale eMax - momentálně k ničemu (údajně má být meziúčtem mezi e-kontem a eMax plusem), eMax plus je spořící účet s úrokem 1%, mKonto není nic světoborného, ale je zadarmo; Chytrá karta je jedna z nejdražších kreditek a možná se vyplatí jen tomu, kdo má vše u ČS - hlavně penzijko; internetové bankovnictví mBank jsem už zmiňoval - nic moc, Sluníčko Plus má moje dcera, ale nic světoborného to také není, penzijní připojištění AXA mám já - standardní penzijní připojištění - mimochodem se již tři roky snažím, aby mi poslali výpis na mojí správnou adresu, což se jim stále ještě nepovedlo :-(, osobní účet u ČS je zlodějina, když to zjednoduším. O ostatních produktech moc nevím. Úvěry a půjčky v lásce ale nemám. Takže mi stále vychází, že SERVIS 24 je pro mě vítěz, protože se mi zdá bezchybný...

0/0
22.4.2010 13:18

von Schecke

Re: SERVIS 24

Jinak z gramatiky "vy mi připadáte"!!! Pro příště troubo...

0/0
22.4.2010 12:15

von Schecke

Re: SERVIS 24

Pánovi asi došla řeč...

0/0
21.4.2010 11:45

Vendelín Nademlejnský mladčí

Re: SERVIS 24

Nevím, co je na tom Servisu 24 tak dokonalý. Ale každý myslící člověk musí od ČS běžet co nejdál

0/0
21.4.2010 9:16

Antonek1

Re: SERVIS 24

Jako SERVIS24 není špatný, funguje dobře, ale ty poplatky za to jsou šílené, nejsem z nejbohatších abych dal za vedení konta 1000-1500kč ročně, raději využívám konto zdarma u MBank s ne tak propracovanou verzí internetového bankovnictví, ale přesto na něm udělám vše co potřebuji.

Tady je poznat kdo si nechal vypracovat dobrý produkt za vysoké poplatky od zákazníků a kdo si na to musel vydělat jinak.

0/0
21.4.2010 12:48

von Schecke

Re: SERVIS 24

Děkuji za "konstruktivní" příspěvek. Musím s Vámi souhlasit.

0/0
21.4.2010 12:55

xaeris

České ovce

Původně české banky, prodané za pár šupů do ciziny, dělající nestydatě z domácích občanů jen dojná zvířata nikde ve světě neviděnými bankovními poplatky za každý svůj pšouk a si nechají, jak je vidět, od českých ovcí ještě láskyplně lízat pozadí v rádoby soutěži  o jakousi "Zlatou korunu".Namísto hlasování o proutěný koš k spouštění do Vltavy, tak jak tomu bylo ve zdejších krajinách zvykem, pokud byli u moci vladaři, kterým šlo o blaho nikoliv jen a jen svoje, ale i svých poddaných.Žádná Zlatá koruna,ale zlatý středověk.[>-]Rv  

0/0
21.4.2010 5:13

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že správným používáním kreditky můžete značně ušetřit?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz