Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Greg

Smutná a ironická legrace je,
že banky, které nás dnes tak na poplatcích odírají, byly ještě před pár lety předluženými institucemi a byly oddlužené a tím zachráněné z našich daní.
 
Pokud se tedy na současný stav podívám z nadhledu, tak vidím jedno -  banky byly postaveny na nohy za naše peníze a dnes nás za to derou, kde se dá. 
 
Viděno z ještě většího nadhledu - vybudovat si ze svých vlastních prostředků instuce, které mě budou následně, patrně coby součást vděku, brát na hůl. Tomu říkám masochismus ze strany občana a přímo snový business, viděno ze strany bank.
0/0
25.1.2005 23:08

limato

nejlépe peníze na ruku
přemýšlím o tom ,že si začnu brát výplatu na ruku,protože v mé bance neustále poplatky stoupají,tak bude výhodnější mít všechny peníze doma a platit si vše z ruky.Nevím proč bych své peníze dávala bance. Kdybychom to udělali všichni asi by museli jít s poplatky dolů,já jim nic nedlužím tak jim nemám co platit.
0/0
25.1.2005 17:05

Marty

Re: nejlépe peníze na ruku
A jak budeš platit těm co si zruší účty na ruku, nebo složenkou na poště. Doporučuji složenku to určitě ušetříš..... Je skvělé, že nevíš jak trávit čas než obíhat všechny instituce a platit hotově. Držím palce. Prostě oni vědí, že nemáme na vybranou a těží z toho maj monopol ... a nějaká etikete ha ha ha.....
0/0
4.2.2005 14:02

HANKA

ŽIVNOBANKA- LEVNÝ ÚČET
U KONTA V ŽIVNOBANCE /OSOBNÍ MENU/ JE CENA "ALL INCLUSIVE", NEZÁLEŽÍ NA POČTU TRANSAKCÍ. ZA 99KORUN MÁM VEDENÍ ÚČTU KOMPLET I S KARTOU, EL. BANKOVNICTVÍM, TRVALÝMI PŘÍKAZY ATD, SUPER.
0/0
1.7.2004 8:54

Tomáš Marný

Re:
No to je vážně super, ono totiž tohle vyšlo v ŽIBA ještě před rokem tak na 30,- Kč. Takže jestli se Vám 99,- Kč za vedení účtu s parodií na IB zdá málo...
0/0
1.7.2004 9:37

anriko

banky??
U nás jsou banky? To jsou lichvářské instituce , zřízené podle českého zákona
0/0
8.6.2004 11:43

Monika K.

Asi změním banku
Začátkem roku jsem si spočítala, kolik jsem dala bance (GE Capital) za vedení účtu a transakce a protočily se mi panenky. Vážně přemýšlím, že změním banku. Když jsem si účet zřizovala, slibovali 50,- Kč měsíčně za kompletní správu účtu. Poplatek za vedení se pak ale zvednul na 79,-, k tomu přibylo "zatajených" 30,- Kč za vedení platební karty a další poplatky za transakce. Ano vyplatí se podrobně si pročíst sazebník.
0/0
16.2.2004 16:04

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že pokud je vám cizí řidič způsobí škodu, může likvidaci pojistné události vyřídit vaše pojišťovna nikoli jeho?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz