Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Vydělávání na internetu

Tipy na různé druhy prací, které lze vykonávat z domova na počítači a upozornění na nebezpečí, která jsou s tím spojena.

Klasická pošta vám při hledání práce spíše uškodí. Raději využijte e-mail

Nejlepším způsobem, jak reagovat na inzerát s nabídkou práce, je e-mail. Zvládnete v kratším čase a za stejné peníze odpovědět více firmám. Navíc prokážete, že si s počítačem rozumíte.

3. dubna 2009

Trh práce se přesunul na síť

Hledání práce přes internet už není jen jedna z variant. Je to nejúčinnější způsob, jak najít uplatnění.

2. ledna 2008

Jak najít levný kurz základů práce s počítačem

Chcete-li se přihlásit do běžného počítačového kurzu pořádaného vzdělávací firmou, musíte si připravit několik tisícovek. Úřady práce a neziskové organizace vám mohou pomoci.

1. listopadu 2007

Personalistka: část práce si beru domů

Martina Šmidochová je personální ředitelka firmy Microsoft pro Českou republiku a Slovensko. Snaží se zaměstnancům usnadňovat skloubení osobního a pracovního života.

19. dubna 2007

Hledám práci: kdo mi pomůže?

Jaký způsob hledání práce je vhodné zvolit, závisí na mnoha okolnostech. Nejdůležitější je úroveň vzdělání a obor, který můžete nabídnout. Pracovní příležitosti jsou jiné na vesnici s tisícem...

9. září 2004

Proč hledat práci na internetu

S nabídkou pracovních míst se na internetu roztrhl pytel a kdo hledá jinde, není dostatečně „in“. Řada firem na osobní či telefonické poptání odkazuje na webové stránky či email a klasická cesta...

30. června 2004

Poslali jste peníze na chybný účet: co teď?

Stačí pár chybně vyplněných čísel, trocha nepozornosti, nebo nedostatek času a vaše peníze odejdou na účet člověka, kterému vlastně vůbec nepatří. Co dělat, pokud se ocitnete v této situaci? Co...

3. června 2004

Koupě automobilu: leasing, nebo úvěr?

Legislativní změny v oblasti daně z přidané hodnoty po delší době zamíchaly vstupními proměnnými dvou klíčových produktů na financování automobilů. Zatímco dluhové financování prostřednictvím...

2. června 2004

Hledání práce přes internet stěžuje americkým firmám dodržování zákona

Když sedmapadesátiletý poštovní dispečer ze St. Luis Paul Regna přišel o svou práci, necítil se ještě zralý na důchod. Oprášil proto svůj životopis a začal odpovídat na inzeráty.

5. listopadu 2002

Jak najít brigádu na internetu

Většina vysokoškoláků si potřebuje trochu přivydělat. Jednu z možností, jak vhodnou práci nalézt, poskytují některé internetové strany. Dá se vybírat z nabídek uplatnění během i po skončení studia.

27. prosince 2001  10:44