Na elektronický systém dálniční známky totiž Česko čerpalo evropskou dotaci. Až do konce roku tak musí systém fungovat beze změn, aby neohrozil čerpání miliard z Národního plánu obnovy (NPO). Toto riziko existuje i v případě, že by se během uvedeného období pouze chystaly legislativní změny, které by se fakticky projevily až na počátku následujícího roku.
Minimálně o 176 milionů za poplatek z příštího roku ale fond dopravy nejspíš přijde. Ministerstvo financí v rámci meziresortního připomínkování upozornilo na nekompatibilitu novely zákona s pravidly Národního plánu obnovy.



















