Čtvrtek 5. října 2023, svátek má Eliška
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 5. října 2023 Eliška

Diskuze

Do naha! Jak se žije českým nudistům v létě 2007

Nudisté se už dávno neschovávají u rybníků. Mají své hotely, jachty i letadlo. Pořádají pochody, skáčou hromadně padákem a nechávají se fotit po tisícovkách na nejrůznějších místech světa. O své zálibě otevřeně mluví. Jak je to s nudismem u nás?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

4. 9. 2007 20:11
vy blbečci!

Co je na tom špatně, že se někdo svleče z plavek když mu nejsou příjemné?! Bolí to snad někoho? Či tím někomu jinak ubližují? Mně to připadá že tyto komentáře píšou nějací puberťáci! Já sám se koupu nahý i mezi lidma v plavkách, že se mě to líbí a nikomu to nevadí. Podle reakce okolí. I se kolikrát dám do řeči s někým oblečeným a je to v klidu! Někdy se i druzí ke mě přidají a taky se svlečou. Jen ti puberťáci mají občas přihlouplé narážky! Já si myslím, že je mnohem větší zlo když si ti puberťáci pouští nahlas své tranďáky kouří lidem podnos a dělají prostě bugr. Většina lidí chce u vody jen odpočívat v klidu a podle svého tak jako já. Tak proč si dělat naschváli a poukazovat jeden na druhého co kdo dělá když svým chováním druhému nijak neškodí ti naháči? ! !

0 0
možnosti

vf

17. 8. 2007 17:07
ponížení

Hromadná fotka nahatců - to je dokonalé ponížení člověka.

Když vás chce někdo bestiálně ponižít - svlékne vás a ostříhá dohola...

0 0
možnosti

Obcasnykomentator

21. 8. 2007 11:27
Re: ponížení

Ne.

Ponížení není, když se člověk svlékne, ale když je svlečen proti své vůli.

Ostříhání dtto.

0 0
možnosti

alenka0077@centrum.cz

8. 8. 2007 13:46
Děti

Když mi bylo asi 10 vzal mě otec na nuda. Odmítla jsem se vyslíct a byla z toho scéna. Tak jsem si nechla plavky. Ale byl to stejně nechutnej zážitek koukat na nahé chlapy, připadala jsem si neuvěřitelně trapně.

0 0
možnosti

vf

17. 8. 2007 17:10
Re: Děti

To bylo od otce dost netaktní. Co mám zkušenost s dětmi tak od 7-8 roku se u nich zcela přirozeně vyvine stud a přijde jim zcela nepřirozené se veřejně odhalovat. Ve vyšším věku se toto dá samozřejmě zlomit, protože stud mohou přebít jinačí"pudy"

0 0
možnosti

albert

5. 8. 2007 20:07
Německo

Kdo má rád nuda pláže, ať si zajede do Německa k Baltu. Na FKK jsou svlečení všichni, na normálních pláží tak čtvrtina lidí, takže si každý může dělat co chce. Na jednu stranu je to fajn, na druhou stranu je pravda, že koukat se na tlusté nahé německé důchodce není nic extra zážitek.

0 0
možnosti

Vlci

4. 8. 2007 20:27
Politovat

Chodíš-li na nuda pláž a porovnovnáváš-li tam prvotní a druhotné pohlavní znaky lidí, musí tě opravdoví nudisté buď poolitovat, nebo se za tebe zajít pomodlit. To podle víry.

Ty tam radši  nechoď a zajdi si k odborníkovi (psycholog, sexuolog, a pod)

0 0
možnosti

marten_cca

3. 8. 2007 14:03
Docela fajn článek.

Zbožňuju ten pocit, když přijedu na kole k vodě, svléknu se do naha a skočím do vody. Bohužel jsem menší, tak radši vyhledávám samoty, čož vždy nejde:(

0 0
možnosti

iuos

3. 8. 2007 8:53
hmm

pořád čekám na článek o nudismu,kde bude řešeno "co dělat, když stojí"...

lidské tělo je krásné... a každé zboží najde kupce... vkus je různý a proto si každý najde partnera....

0 0
možnosti

fido7787

3. 8. 2007 8:31
hmm,

nebyl tenhle článek asi před týdnem v magazínu ?

iBLesk

0 0
možnosti

Pepan

2. 8. 2007 22:13
Kde bydlím, tam poblíž se vokazoval exhbicionistia

Pan strážník od městý policije ho chodí chytat. Ten má správný názor, hambáře chytí, zavře do vězení. Chlap se vokazoval ptáka sousedce, jí je 80 a ještě ji vobtěžuje. Taky švagrová, ta mladá s kočárkem a ptáka na ni vytáh. Ona má kuráž tak před ní utek ale jinou by znásilnil. To jsou všechno tyhle dobytkové, ten nudismus.

0 0
možnosti

Pepan

2. 8. 2007 22:07
I normální pláž jsou málo mravný

Někdy i tam se vyskytne hambatec nebo hambatice, co jsou úplně nahý. Nebo hodně žen polonahý, ty svý cecky vokazovat. A kalhoty že je celá prdel vidět, skoro nic nezakrejou. Taky by to měly zakázat.

Divím se, že do noviny oni daly takový hambatý obrázky, prdele holý a klidně to vytiskou do počítače.

0 0
možnosti

Andiczech

11. 10. 2007 0:28
Re na Pepana

Pepane,Pepane,neber to jako vulgaritu,ale jseš vůl. Tvé názory mi připomínají ortodoxního křesťana někdy v 16. století. Pokud ve veřejné a společné nahotě na nudaplážích (i jinde) nehledáš nic jiného než to,co píšeš,tak to asi vidím na přísloví "podle sebe soudím tebe" a asi bys měl zvážit návštěvu profesionála,který by se pokusil o nějakou léčbu... 

Já sám občas nudapláž (v Itálii) navštěvuji a přesto,že jsem sexuálně výrazně aktivní mladík, vůbec mě nenapadne brát nudapláž jako záležitost sexuální. Rád se tam kouknu na hezkou holku,ale necítím žádné "zvrhlé choutky". Co ale cítím velmi,je příjemný a trvalý pocit toho,že mě ani ve vodě a ani na suchu nic neškrtí,nestudí a nelepí se na mě.

Nahota je přirozená a normální člověk,odhodí -li stud s ní nemá problém. Myslím,že vidět v tom jednu velkou nonstop úchylárnu může jen úchyl a nebo hlupák.Kam tebe zařadit nevím. Úchyl asi ano. (I když podle tvé gramatiky asi i druhé je pravdou).

Zkus být víc normální.Andiczech

0 0
možnosti

Čórky, fet a štěnice. Strávili jsme noc v ghettu Mojžíř, první české no-go zóně

Premium Chodníky jsou rozebrané, dlažební betonové kostky vytrhané, tráva udupaná na prach. Okolo kontejnerů na odpad jsou kupy...

Kšeft za 100 miliard. Gangy vykrádají v Americe obchody, bránit jim se trestá

Premium Bylo jich asi sto, přijeli desítkami aut jako loupeživá karavana a během pár minut vybílili luxusní obchody v centru...

Fakt sorry, on je dokonalý. Český skaut o vstupu talentu, který přemění NHL

Premium Už jeho kousky v přípravě naznačují, že do vesmíru NHL vlétne kometa, která může jednou celou soutěž sežehnout. Jmenuje...