V Uruguayi jste strávila rok, žila jste tam mezi místními v hostitelské rodině v hlavním městě Montevideo. Jak byste popsala svůj první den v této zemi?
Úplně na začátku jsem přijela na seminář s dalšími výměnnými studenty. Tam jsem se dozvěděla jednu hodně „šokující“ zprávu. Byla jsem zrovna na záchodě a nějaké holky z Belgie mi řekly, že se použitý toaletní papír nesmí házet do záchodu, ale do koše vedle. Myslela jsem si, že si ze mě dělají srandu. Opravdu jsem to nevěděla. Nebrala jsem to vážně a dál ho házela normálně do záchodu. O pár dnů později nám řekli, že se to opravdu musí dělat, je to prý kvůli blbé kanalizaci.
Byla sobota, asi jedenáct dopoledne, a přes ulici někdo běžel a křičel. Jeden měl v ruce nůž a druhý před ním utíkal.



















