Utečte se mnou do ráje na výletních lodích, láká turisty Jon Bon Jovi

aktualizováno 
Letos se turistům nabízí hned dvě vzácné příležitosti prožít si luxusní plavbu na moři a zároveň si vychutnat koncert rockové hvězdy první velikosti. Americký zpěvák Jon Bon Jovi pořádá v dubnu a srpnu unikátní akce na lodích společnosti Norwegian Cruise Line a kromě koncertů láká pasažéry na osobní setkání přímo na palubě.

Jon Bon Jovi (22. dubna 2014) | foto: AP

Pokud milujete moře, pláže, relativní luxus, celebrity a trávení volného času ve stylu víkendů v obchodních centrech, asi těžko budete hledat vhodnější dopravní prostředek.

O zábavu na obrovských výletních lodích rozhodně není nouze. A v některých případech se můžete v kulturních zážitcích dostat i na trochu vyšší úroveň než u akrobatických show a muzikálových remaků.

Slavný rocker Jon Bon Jovi totiž letos pořádá ve spolupráci se společností Norwegian Cruise Line dvě plavby nazvané Runaway to Heaven. Během čtyřdenních plaveb čekají na pasažéry dva koncerty a ti, kteří si připlatí, můžou zpěváka osobně vyzpovídat během několika setkání.

Fotogalerie

Každopádně všichni pasažéři dostanou jako dárek zpěvákem vlastnoručně podepsanou litografii.

První plavba v Karibském moři proběhne mezi 12. až 19. dubnem. Začíná se v Miami, odkud loď Norwegian Jade zamíří do Nassau na Bahamách a poté se vydá na zpáteční cestu do Spojených států.

Druhý výlet ocení hlavně evropští fanoušci, celá akce startuje 26. srpna v Barceloně, odkud se výletní loď vydá na Mallorcu a po čtyřech dnech se vrátí do hlavního města Katalánska. Tentokrát bude celá akce probíhat na lodi Norwegian Pearl. Na obou plavidlech se pro tuto akci počítá s kapacitou 2 200 pasažérů.

Loď Norwegian Jade vypluje v dubnu z Miami a zamíří do Nassau na Bahamách....

Loď Norwegian Jade vypluje v dubnu z Miami a zamíří do Nassau na Bahamách. Během čtyř dnů stihne Bon Jovi dva koncerty.

A aby náhodou někdo nezapomněl, kdo bude na lodi největší hvězdou, bude pro pasažéry připravený také obchod s oblečením značky Hart N Dagger, kterou Jon Bon Jovi založil. K ochutnávce budou speciality ze zpěvákovy restaurace The Soul Kitchen a vína od Bon Joviho společnosti Hampton Water.

Ceny za výlet v Karibiku startují od 739 amerických dolarů (17 000 korun), evropská verze začíná na 950 dolarech (zhruba 22 tisíc korun). A protože Jon Bon Jovi na své fanoušky opravdu myslí, pro ty, kdo navštíví obě dvě akce, je připravena speciální edice mikiny s kapucí, kterou údajně nikde jinde na světě nepořídíte. A uznejte, to už opravdu stojí za zvážení.

Autor:

Nejčtenější

Influenceři chtějí všechno zadarmo. Běžte pracovat, odbyl je hoteliér

Někteří cestovatelé se snaží vyměnit své fotografie na sociálních sítích za...

Je to práce snů. Cestujete si po světě, své fotografie zveřejňujete na sociálních sítích, a pokud jste opravdu dobří...

Dovolené tisíců Čechů v ohrožení, neštěstí Boeingu dopadá na cestovky

Letadlo typu Boeing 737 společnosti Smartwings

Ohrožené dovolené s odletem z menších českých letišť nebo osekaná linka na Kapverdské ostrovy a do sousedního Senegalu....

Otřesné cesty na Ukrajině a úplatky. Dojeli jsme na jawách až do Ruska

Bitevník Aurora v Petrohradu

Rusko na nás udělalo výborný dojem, tedy až na nedůvtipné celníky a úplatné policisty. Na Ukrajině jsme zase museli dát...

Prázdné a nenápadné pláže v Itálii. Užijte si dovolenou bez návalu ve vodě

Monopoli, zátoka Porta Vecchia

Itálie není jen Bibione, Caorle či Portofino. I v jedné z nejnavštěvovanějších zemí světa se najdou místa u moře, kde...

Dovolená v karavanu: levné to není a chce to trpělivost, cílem je cesta

Karavany

Obytná auta jsou v kurzu a stále více Čechů si je nejen pořizuje, ale hlavně půjčuje. Vidina dobrodružné dovolené je...

Další z rubriky

Otřesné cesty na Ukrajině a úplatky. Dojeli jsme na jawách až do Ruska

Bitevník Aurora v Petrohradu

Rusko na nás udělalo výborný dojem, tedy až na nedůvtipné celníky a úplatné policisty. Na Ukrajině jsme zase museli dát...

Prázdné a nenápadné pláže v Itálii. Užijte si dovolenou bez návalu ve vodě

Monopoli, zátoka Porta Vecchia

Itálie není jen Bibione, Caorle či Portofino. I v jedné z nejnavštěvovanějších zemí světa se najdou místa u moře, kde...

Moderní architektura i stopy Krista. Izrael je země kontrastů a výhledů

Na Olivetské hoře se nachází i největší židovský hřbitov na světě. Na snímku...

Když jsme s kamarády náš výlet do Izraele s letmým průletem Jordánskem plánovali, řekli jsme si, že poznávání místní...

Najdete na iDNES.cz