Je středa ráno a první školní zvonění vítá poslední opozdilce. V základní i mateřské škole vládne napjatá atmosféra. Devatenáct z jednadvaceti pedagogů zde podalo výpověď. Nelíbí se jim, jakým způsobem s nimi jedná vedení školy.
Starosta Martin Formánek po společné debatě se zastupiteli a na doporučení školské rady přistoupil k odvolání ředitelky Petry Kajtman. Obec se obávala, že škola v září neotevře.
Sprosté a hrubé urážky, několikrát jsem řešila stížnosti zákonných zástupců.


















