FIlip Šťastný při nedělním ligovém utkání s Motorletem nadával a vyhrožoval teprve sedmnáctileté sudí. Po dvou žlutých kartách v krátkém sledu byl v 85. minutě vyloučený.
„Ještě jednou tu budeš a už se tu neobjevíš,“ vzkázal nejprve sudí. „Už tu nebudeš,“ křičel následně a dostal červenou kartu. „Už včera jsem říkal, že to zk**víš, ty krá*o, to sis pomohla,“ vztekal se.
Za omluvu byla ráda a případný osobní kontakt si rozmyslí.



















