U obce Dobev na Písecku narazilo auto do stromu, řidič zemřel (15. září 2019) | foto: Policie ČR, KŘP Jihočeského kraje

Po nárazu do stromu zemřel na Písecku mladý řidič

  • 77
Tragická nehoda se stala v neděli dopoledne u obce Dobev na Písecku. Mladý řidič tam vyjel do protisměru a narazil do stromu u silnice. Nehodu nepřežil.

Nehoda se stala krátce před jedenáctou hodinou. Auto řídil jednadvacetiletý muž.

Fotogalerie

„Ten ve vozidle Seat přejel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, vyjel mimo silnici a narazil do stromů,“ uvedla mluvčí jihočeských policistů Lenka Krausová.

Modrý vůz řidič zcela zdemoloval. Jemu samotnému už záchranáři nedokázali pomoci.

„Opět apelujeme na řidiče, aby dodržovali předpisy související s provozem na našich silnicích. Zbytečně neriskujte a nehazardujte se životem svým a ostatních účastníků silničního provozu. Buďte k sobě navzájem ohleduplní, předvídejte a buďte obezřetní,“ dodala Krausová.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap

Jarní prázdniny

Týdenní jsou na základních a středních školách rozloženy v termínech od 1. února do 14. března. Přinášíme úplný přehled prázdninových termínů podle okresů.