Diskuse k článku

Českobudějovická radnice fandí facebooku, díky podnětům od lidí ušetří

Českobudějovická radnice může významně ušetřit díky svému profilu na Facebooku. Jedna ze čtenářek stránky totiž vedení města upozornila na praskliny na loni opravené lávce u vodárny. Radnice tak nyní stihne práce v záruční době reklamovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kotec

škoda že na facebooku nemají nějaké

antifanouškovství... radnice města, která betonuje volná prostranství na sídlištích a kácí zeleň, středem sídliště chce vést čtyřproudou silnici, za výkup pozemků na 1,5 km dlouhou silnici je ochotna dát 525 milionů Kč, jeden významný člen radnice je zároveň největší místní developer, takže si z titulu funkce přihání vhodné pozemky, Mariánské náměstí mají zastavět projektem předem přiklepnutým firmě Amadeus, z důvodu úspor omezují noční MHD a ve zbytku dělají chaos, z řešení dopravy ve městě je zajímá akorát dálnice a příšerně drahý přivaděč zvaný zanádražní komunikace, dotují nesmyslně letiště a téměř nikým nevyužívané splavnění Vltavy, chtějí zmenšit Stromovku, což je jediný pořádný park ve městě a proti Výstavišti, jak tam občas bývají cirkusy, je taky v jednání nějaká výstavba bůh ví jakých zbytečností. Ještě že jsem se odtamtud odstěhoval...:-(

0/0
10.10.2011 22:33

Prophet

Absurdistán.

Facebook- je to anonymnější, rychlejší, úsporné a taky nebezpečné. Nevím, jak by to zvládal v sezóně .např. 200tisícový Liberec. Ale věřím, že právě proto by měli na radnici sbírat podněty. Když si však představím ty mastodonty, jak je znám já z toho krátkého momentu, co jsem dělala pro město...je všechno marné. Blbý to je, neschopný to je, absolutně nafoukaný to je, hnusný jedovatý to je, když to má moc, zásadně si jí něco na těch dole hojí, hromada absurdit...do praktického hospodárného a úspěšného myšlení soukromníka má alespoň naše radnice určitě daleko. Tam i pitomý nedostatek propisek je obrovský proces. Dodnes mám osypky, když si jen vzpomenu na ty deb....Pro stát už nikdy nic. Facebook by pro ně byl příliš rychlý. Nestačili by stížnosti a podněty zpracovávat.

0/0
8.10.2011 10:29

budějce

zajímavé

placení úředníci, kteří se mají starat o majetek města na nic nepřišli ? Pane Thomo, měl by jste slečně dát nějakou odměnu a odpovědné pracovníky minimálně finančně postihnout, ne-li vyhodit. Nevím proč tam potom sedí. Díky FC můžete zeštíhlit úřednická místa.:-)

0/0
7.10.2011 14:38

andilek10

Re: zajímavé

Za chod je zodpovědný někdo jiný : 

Cíl, kterému pracovní místo slouží

Hlavním cílem tajemníka je řízení činnosti Magistrátu města České Budějovice tak, aby zajišťoval a poskytoval občanům služby směřující k zabezpečení výkonu státní správy v souladu se zákony a zabezpečení samosprávných úkolů obce v souladu s programem rozvoje obce, usneseními rady a zastupitelstva města.

Jedná se především o zabezpečení:

1.  rychlého, vstřícného a zákonného přístupu k občanům ve správním řízení v oblasti přenesené státní správy

0/0
10.10.2011 10:10

andilek10

Re: zajímavé

2.  efektivního nakládání s prostředky města a využívání majetku města

3.  činností při zpracování koncepcí a plánů pro rozvoj města, např. územního plánu, programu ekonomického rozvoje, soc. programu, programu ochrany a tvorby životního prostředí, atd.

4.  usměrňování organizací založených městem a zabezpečování veřejných služeb

5.  plnění úkolů rady města a zastupitelstva města

6.  koncepčních prací v oblasti struktury Magistrátu města České Budějovice tak, aby vyhovovala výše uvedeným cílům a potřebám města

0/0
10.10.2011 10:11

andilek10

Re: zajímavé

7.  rozvoje lidských zdrojů a zajištění personální práce v souladu s výše uvedenými cíli a potřebami

8.  řízení a kontroly činnosti zaměstnanců Magistrátu města České Budějovice

Tajemník magistrátu města je:

1.  zaměstnancem statutárního města České Budějovice

2.  vedoucím úřadu ve smyslu zák. č. 312/2002 Sb.

0/0
10.10.2011 10:11

andilek10

Re: zajímavé

3.  přímým nadřízeným vedoucích odborů, zaměstnanců odboru kanceláře tajemníka a nadřízeným všech zaměstnanců Magistrátu města České Budějovice

4.  je odpovědný za plnění úkolů magistrátu v samostatné i přenesené působnosti primátorovi statutárního města

0/0
10.10.2011 10:12

Najdete na iDNES.cz