RÁJ NEMOVITOSTÍ zlevňuje domy, ve kterých straší

  0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Realitní kancelář RÁJ NEMOVITOSTÍ odtajnila seznam budov, v nichž dochází k nevysvětlitelným jevům, nebo je provází strašidelná pověst či pohnutý příběh. V nabídce je například dům s pokladem v Praze na Pohořelci, kolem něhož prochází ohnivý pes, nebo usedlost s divokým lovcem v Janově nad Nisou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rekreační usedlost v Janově nad Nisou. | foto: Ráj nemovitostí

Vyznavači tajemna a tajuplných příběhů mají jedinečnou šanci. RÁJ NEMOVITOSTÍ jako první realitní kancelář v České republice zveřejnila seznam dosud neprodaných nemovitostí, ve kterých straší. Případným zájemcům je nyní nabízí se slevou a se zajištěním všech právních náležitostí, případně i výhodných finančních služeb.

"Každá nemovitost najde svého majitele. Nevyhýbáme se proto ani těm, které si s sebou nesou nějaký tajemný příběh nebo pověst," říká Ing. Romana Moravcová, ředitelka společnosti.

"Své služby nabízíme jak klientům, kteří chtějí nějakou nemovitost prodat, tak i těm, kteří nemovitost hledají, a to jak ke stálému bydlení, tak i k rekreačním účelům nebo k podnikání. Ve většině budov, které nabízíme k prodeji, nestraší, ale najdou se i takové," dodává.

Muž s ohnivým psem na Pohořelci

Nejzajímavější z nich je nepochybně středověký rodinný dům v Praze na Pohořelci nad Hradčany s výhledem do premonstrátské zahrady. Kolem tohoto domu můžete o půlnoci vidět ohnivého psa, jehož vede na řetězu bezhlavý muž v černém rouchu. Jeho useknutou hlavu drží pes v tlamě.

V ohnivém psu je podle pověsti uvězněna duše manželky, která svého muže připravila o život, aby se zmocnila jeho bohatství. Muž však své peníze včas schoval a teď o půlnoci bloumá Pohořelcem a snaží se kolemjdoucím naznačit, kde své bohatství ukryl. Až jej někdo bude beze strachu sledovat a poklad najde, budou oba vysvobozeni.

Nářky v Divoké Šárce

Další dům, který provází pověst, je v pražské Liboci nad Šáreckým údolím. Řadový rodinný domek se schodištěm a zahradou najdete v těsné blízkosti lesů Divoké Šárky. Za romantických nocí můžete přímo z okna poslouchat nářky krásné Šárky i Ctirada ze slavné české báje. Z dosud nevysvětlených příčin jsou tajemné zvukové projevy nesoucí se za vlahých letních večerů Šáreckým údolím slyšet nejlépe právě z oken tohoto domu.

Divoký lovec v Janově nad Nisou

Třetím strašidelným domem v nabídce realitní kanceláře RÁJ NEMOVITOSTÍ je rekreační usedlost v Janově nad Nisou. V jeho blízkosti je za letních bouřek často spatřován divoký lovec se psí smečkou. Obvykle sedí nehybně v sedle svého černého koně a sleduje zápas přírody s ničivým živlem.

Pokud vzduchem nekvílí bouře, je slyšet velmi zřetelně, jak uprostřed temné noci loví se svými psy v okolních lesích. Lidem neškodí, podle místní pověsti dokonce zachránil myslivce před úderem blesku. Z radosti z hojného úlovku však občas hází do komína usedlosti kýty z uštvané zvěřiny.

"Kdo by chtěl provozovat rekreační objekt s turistickou zvláštností, má jedinečnou šanci," říká Albert Kovač, makléř realitní kanceláře RÁJ NEMOVITOSTÍ. "Případným zájemcům zajistíme veškeré služby realitní kanceláře včetně nabídky výhodného profinancování," dodává.

20 let na trhu

RÁJ NEMOVITOSTÍ působí na tuzemském trhu již přes dvacet let a patří tedy mezi nejzkušenější realitní kanceláře v zemi. K nákupu, prodeji i pronájmu nemovitostí zajišťuje komplexní právní a znalecký servis. Klientům, kteří společnosti RÁJ NEMOVITOSTÍ svěří prodej nemovitosti exkluzivně, je navíc schopna proplatit okamžitou zálohu až do výše 500 000 korun.

Výhodné finanční služby od RN Credit

K nejvyhledávanějším patří finanční služby prostřednictvím sesterské společnosti RN Credit, která zajišťuje výkupy nemovitostí, půjčky na oddlužení nemovitostí, tak i případné půjčky na dluhy a exekuce.

"Od samého počátku se snažíme o vysoce individuální profesionální přístup. Každý klient má svého osobního makléře, právní služby nebo ověření podpisů jsou zcela zdarma, stejně jako odhad ceny. Naším cílem je důvěra a pohodlí zákazníka," uzavírá Ing. Romana Moravcová, ředitelka společnosti.

  • Nejčtenější
Premium

Soused si postavil u plotu boudu. Strhnout ji nehodlá a jen se směje

Petr má problém se sousedem. Ten si bez oznámení a svolení postavil u společného plotu dřevěnou boudu. „Nedodržel...

Fascinující bydlení pro důchodkyni, která se rozhodla žít v přírodě

V současnosti bývají úspěšné stavby, které chrání soukromí majitelů různými způsoby. Některé využívají půdorys ve tvaru...

Byt v krkonošském paneláku se proměnil v luxusní horskou chatu

Paneláky do Krkonoš nepatří. Jenže už tam stojí. Tak co teď? Architekt Milan Jirouš se rozhodl pro hodně radikální...

Spala na podlaze, neměla skříň. Konečně se dočkala krásného bydlení

Anna žije již několik let po různých podnájmech a nedávno se rozhodla, že skoncuje se spaním na matraci i s provizorním...

Odešli do Krušných hor. Manželka navrhla celý dům sama a dobře udělala

Krušné hory již dávno nejsou krušné. Zdecimované porosty osmdesátých let vystřídala bujná zeleň zdravých lesů, které...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky

Hotel ve stylu starých horských chalup má unikátní létající bar

Naprosté sepětí s přírodou, to byl velký sen Michaela Madreitera, jehož pověřil rodinný klan v roce 2016 vybudováním...

V Rumunsku se tyčí romské paláce, symbol prestiže. Občas jsou kýčovité

Překvapují zejména střechy romských domů v podobě pyramid připomínající paláce Dálného východu. Podle rumunského...

Dům s několika šikmými střechami vypadá z každé strany jinak

Tvar a formu atypického domu nejvýrazněji ovlivnil podlouhlý pozemek a okolní příroda. K tomu se přidaly požadavky...

Dřevěné podlahy najdou využití také na stěnách. Hodí se i na nábytek

Dřevěné podlahové lamely lze použít nejen na podlahu, ale také jako obklad stěn či při výrobě nábytku. Můžete tak...

Najdete na iDNES.cz