Diskuse k článku

Praha rozdávala půdní byty

Radnice Prahy 10 předběhla Ježíška. V nedělním veřejném losování na Kubánském náměstí přidělila devětadvaceti šťastlivcům nové byty. Netradiční akci na vánočních trzích na Kubánském náměstí, která vyvrcholila v neděli ve čtyři hodiny odpoledne, uváděl populární moderátor Leoš Mareš. Losování o byty přihlížely desítky lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr. Fe1

Absurdistán
Tato situace jenom dokumentuje naprosto zvrhlou situaci na našem trhu s byty. Když je pro člověka štěstím, že si může pronajmout byt za normální přiměřenou cenu. Je to jakoby si člověk vylosoval třeba právo koupit si chleba za normální cenu a ne za přemrštěných 200 Kč. Nechci ale shazovat snahu radnice, něco dělat, to co dělají je v pořádku, akorát by těch bytů mělo bejt tak 10x víc a měl by se zapojit stát! Současná bytová politika je genocidou vlastního obyvatelstva.
0/0
26.1.2005 9:24

Janovan

Starosta není Ježíšek
neboť každý z těchto bytů byl placenej z veřejných financí neboli daní. Slyšte lidé, v České republice se volí losem ti jimž je solidárně pomáháno. Navíc velmi neefektivním způsobem. Místo přímé finanční pomoci se rozdavají přímo předměty spotřeby, ničí se trh. Opravdu chudí jsou na tomto křivém trhu poškozovány vyššími cenami, pro ostatní chůdáky nejsou prostředky, neboť se rozhodlo, že pár vyvolených dostanou milionové výhody, ostatní nic. No, pan Burda je štastný a pan starosta měl na náměstí svých pár minut slávy. Zas jdete jak ovce, jak jiní pískají...
0/0
22.12.2004 14:55

Najdete na iDNES.cz