Diskuse k článku

Vybavení bytu vyrobil manžel

Snem zpěvačky Petry Janů je žít v chatce na břehu Karibského moře. Protože je to zatím nesplnitelná představa, musí se spokojit s bytem 3+1 v Praze Dejvicích. I když je v něm ráda, chtěla by ho celý změnit. Avšak zatím se jí nepodařilo přesvědčit manžela.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

AlienCr

Jestli je to pravda,
tak se mi fakt dělá blbě. Už nemám sílu se ani hořce pousmát. Ať jdou všichni do ......
0/0
18.10.2004 23:23

nebydlící

Regulovaný bytový apartheid
Nejprve bydleli v malém 2+kk, který se jim později podařilo vyměnit za větší, o velikosti 160 metrů čtverečních na stejném patře.
Pokud vím, tak pokud se mluví o výměně bytů, pak jde o šmelení s dekrety na byty s regulovaným nájemným. Máme tady další exemplární případ "sociála" ve 160 metrovém bytě, který investuje statisíce do rekonstrukcí tohoto bytu, plus vlastní další nemovitost a tu také rekonstruuje. Ale po deregulaci by se přece ocitl na dlažbě!
Už jen chudáci bezdomovci když chtějí bydlet v Ústí nad Labem na 16m2, tak zaplatí za ubytovnu 3.000,- Kč. Ale soudci, poslanci, senátoři a celebrity si dál budou užívat regulovaného bydlení a smát se chudým občanům, na které se regulace nevztahuje, a kteří díky regulaci nemají vůbec ani šanci bydlet!!!
0/0
18.10.2004 18:13

Janovan

Re: Regulovaný bytový apartheid
0/0
8.11.2004 16:32

Najdete na iDNES.cz