Původně jsme byli se sousedem domluveni, že bude břečťan udržovat i z mé strany, aby mě to nijak neomezovalo, jenže naši dohodu přestal dodržovat. Je mi 81 let, jsem silný alergik a údržbu sám nezvládnu, takže si na stříhání musím najímat pomoc a platit ji ze svého.
Rád bych věděl, jak se mohu bránit (byt mám v osobním vlastnictví) a zda mohu po sousedovi požadovat, aby přerůstající břečťan pravidelně odstraňoval na vlastní náklady?




















