Diskuse k článku

Manžel navrhl celý dům sám, chlubí se Kynychová

Bývalá vicemistryně republiky ve sportovním aerobiku Hanka Kynychová, dnes špičková trenérka aerobiku, moderátorka ranních televizních rozcviček a dalších, nejen sportovních akcí, si s rodinou postavila rodinný domek zcela podle vlastních představ. Zařizují ho postupně. Každou novou věc si tak mohou náležitě vychutnat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

neznámá

malá prozba
Vím že je to od věci, ale můžete mi Hanko poradit ohledně cvičení ??? Pokud ju zanechávám tu e-mail   jan.j30@seznam.cz a ti lidé kterých se to netýká ať dají pokoj. Díky a papáááá
0/0
1.10.2005 23:44

Hanka

Re: malá prozba
Milý Jane, všechny odpovědi najdeš na mých webových stránkách http://www.kynychova.cz/otazky-odpovedi.php , Přeji Ti hodně úspěchů. Hanka
0/0
2.10.2005 9:24

neznámá

co jste to za lidi ???
No nazdar lidičky !!!! Tak to se podivme kolik závistivců tu píše úplně nesmyslné příspěvky. Snad tu jde o vilku a né o Hanku a její vnady nééé ? Myslím si že nikdo z nich jim nesahá a ni po paty, nebo nevědí co to je si sám navrhnout krásné bydlení. Je v tom spousta energie a fantazie a hlavně dřiny !!!!! Lidi styď te se za vaše příspěvky-neumíte se chovat a podle toho ta dnešní společnost vypadáááááá....... no máte se toho ještě moc učit !!!!! Přeji krásný a ničim nerušený spánek všem.......až se jednou probudíte, taky vám budou kydat hnuj na hlavu.                 ps: opravdu jsou lidí zlí Hanko. A zůstaň nad věcí, protože oni za to nestojí..... pa pá
0/0
1.10.2005 19:08

Hanka

Re: co jste to za lidi ???
Děkuji Vám paní. Lidi jsou zlí, zlí. Já se tu snažím ukázat, co jsme si s Jindrou vytvořili bez drahého architekta a podařil se nám domeček jako klícka, vlasně vilka, jak i vy uznáváte. A co na tom, že páni u Snídaně se ukájejí, to je jejich věc, ne? Ja jen cvičím, cvičím. A manželky jim vypínají Novu, nebo žárli, no a? A že se někdo hloupý zašívá do mých umělých ňader? No a co. Vite, jak bych bez nich vypadala? Tak co. A Kobzanová je má také, a to je světová modelka. A Darinka Rolinců jak by smet. A to je naše přední zpěvačka. Lidi v Česku jsou zlí, zlí. Děkuji Vám paní. V pondělí na Vás také mrknu na Nově, ju?
0/0
1.10.2005 19:43

80e-

Re: Re: co jste to za lidi ???
opakovany vtip neni vtipem
0/0
1.10.2005 19:49

Hanka

Re: Re: Re: co jste to za lidi ???
Ale ale pane 80e, vždyť to není žádnej vtip. Vy jste přeci znalec architektury a vždycky tu píšete rozumné názory. No není naše vilka fakt supr? A Jindra supr architekt? Na vás mrknu v úterý, ju?
0/0
1.10.2005 21:52

80

Re: Re: Re: Re: co jste to za lidi ???
chodici trapas... nebo jeste chodit neumis?
0/0
2.10.2005 5:11

VláďaK

Součástka
Součástka od jízdního kola. By se dalo také říkat těmto dámám.
0/0
1.10.2005 18:15

JZD Otín

Manžel navrhl celi dům sám, chluby se Kynychová
Proč se nechlubyt? I naše dojyčka Slavka umivala nadobi v hospodě, než se naučila dojit. A traktorysta Zdenda neumel čýst a psát, než ho viučily na traktoře jezdyt. Tak proč bi nemohl bit automechanyk archytekt? - Vas aerobik na NOVĚ se strašně lybi traktorystovi Zdendovi. Moc neni sportovni, ma břicho z piva ale kdyš Hanko předcvičujete, kak hned utika do ubitovny a tam se zavře. O pul devátý pak vijde z ubutovny cely cerveny v ksichu a má mokré gatě. Tak nevime. Nechcete přit k Bik Bradrovi do Novi? Ilonka Čákova už tam taky bila. Moc nemluvyla, ale měla moc velke pěkné prsa. Tak proč ne i Vy? Vaš bareček je moc pěkni, fakt fajnovi. Strašně by se hodil i u nas ve vesnyci. Fakt. Nemuže nam Vaš Jindra navrhnout novi kravin? Nemužeme sehnat archytekta. Pozivame Vas a archytekta Jindřicha k nam, přyjdete? I kdiž ne, nevadi, JZD Otín Vam drži palce.
0/0
1.10.2005 17:33

Pavla

Aero-erotik versus architektura
Všimla jsem si, že pohledná Hanka se dívá při své erotické show- i po těch létech na Nově -zásadně jen do jedné čelní kamery. A tak na nás mluví a vysvětluje a přitom nemá kontakt s divákem. Asi jako jediná z Novy ještě neví, že svítí světýlko vždy na té kameře, která ji snímá - anebo to dělá naschvál? K věci. Nechápu, proč by nás měl zrovna její nic neříkající a poloprázdný domek zajímat? Jen proto, že je známou učitelkou? Copak není dostatek opravdu dobrých a zajímavých staveb od českých architektů, které by si zasloužili větší pozornosti? Nepatří Hančino chlubení o manželové architektuře spíše do rubriky Show?
0/0
1.10.2005 8:01

Don Qichot

Silikonové pozlátko, kam oko pohlédne
BLESK v květnu psal: "Moje prsa jsou silikonová! Ale jdou do ruky..".Přiznala se! Hana Kynychová (37), známá z pravidelných lekcí cvičení ve Snídani s Novou, si nechala zvětšit prsa!.... Co k tomu říct. Ondra automechanik se chlubí být architektem. Domek bez jakéhokoliv stylu je rádoby objektem stavitelského kumštu. Fotky k článku ukazují "lektorku" aerobiku Novy a její umělé vnady častěji než to, co by mělo být důležité. Umělá pozlátka nových zbohatlíků, kteří mají peníze ale žádné vzdělání, žádnou etiku. Ale proč také? Zapadá vše k úspěchu BB+VV. Trivialita, nevkus, pozlátko, silikon, lidé tleskají, platí, blbnou.... Zrcadlo dnešní povrchní doby.
0/0
30.9.2005 20:48

Pupák

Postřeh
Tak to vidíš Hanko jak jsou lidé zlí a závistiví. A moc vtipní také nejsou. Nic si z toho nedělej.
0/0
30.9.2005 7:36

Hanka

Re: Postřeh
Děkuji ti Pupáku. Lidí jsou zlí, zlí. Tak jsem jim dnes na Nově ukázala, jak jsem ještě pružná a co všechno dovedu. Závidí nám náši vilku, ano závidí. A že to všechno zvládl muj muž. Však se také nadřel. Opravoval auta přes den a přitom večer navrhhoval celý dům sám. Můj malý architekt. Ano, mám se čím chlubit. A ty milý Pupáku stavíš také svépomocí, tak nám asi jako jediný rozumíš. Děkuji ti a nashledanou každý den na Nově. Dívej se, mrknu na tebe zítra, jo? Lidi jsou zlí, zlí.
0/0
30.9.2005 9:55

votomtoje

Re: Re: Postřeh
Hanko, už to nehul. Zítra je přeci sobota a to žádná Nová snídaně není . Pupák jistojistě staví svépomocí, Pupák každé ráno nemůže dospat, až započne jeho oblíbená Snídaně a on bude moc "stavět" svépomocí, jenom znovu říkám: Pupáku dále od obrazovky dále, protože jinak si zacákáš obraz...
0/0
30.9.2005 11:06

Hanka

Re: Re: Re: Postřeh
Máte pravdu pane Votontoje. Už jsem z té naší hezké vilky celá popletená. Na pana Pupáka budu samozřejmě mrkat v pondělí a když mi tak fandí, tak i v úterý a středu. Tak ať se dívá, jak se mu budu hezky protahovat. Všichni na Snídani mi říkají, jak to prý dobře umím. Jinak kdyby někdo chtěl, mohu mého muže architekta doporučit. Vždyť reference máme dobré, ne? Jinak by jsme nebyli na realitách.idnes, ne? Pa pa v pondělí.
0/0
30.9.2005 13:34

cha cha cha

me se libi kazdy barak
 v kterem lide maji pohodli. Krome obyvaci plochy taky poradnou pracku a susak. Jen tak dal a vic stastnych majitelu.....jenom jednu  poznamku....jak lezete do tech nizkych posteli, a jeste horsi, jak z nich rano vylejzate ?   ....
0/0
30.9.2005 5:40

TomášM

No
je to dobrá pichna ale její manžel to musí bejt buz*k jak cip. chlap a cvičit a ještě takhle buzerantsky, se fakt musel někde uchcat.
0/0
29.9.2005 22:17

TomášM

No
je to dobrá pichna ale její manžel to musí bejt buzík jak cip. chlap a cvičit a ještě takhle buzerantsky, se fakt musel někde uchcat.
0/0
29.9.2005 22:17

Jan

Architekt cvičitelem
 Paní Kynychová viděla jste někdy, že by architekt přecvičoval ráno v Nově ? To by to asi nebylo to pravé ořechové. Už vidím třeba Vaší reakci. A takto je to s Vaším domem. Je to řemeslně jistě perfektně provedená stavba ale bohužel se vyznačuje tím , že se ničím nevyznačuje. Děkuji a prosím za prominutí, jen jsem vyjádřil svůj názor.
0/0
29.9.2005 19:10

Hanka

Re: Architekt cvičitelem
Pane Jane, děkuji Vám za Váš názor. Ale proč by na Nově nemohl předcvičovat architekt nebo architekta? Myslíte, že by to tam někdo poznal? A diváci by byli stejně spokojeni, jen když by ten kluk byl pohledný a holka hezká jako já. A co se týká mýho muže, ten když čistil svíčky nebo měnil olej v autě, tak vždy listoval v architektonických časopisech. A proto také naše vilka vypadá tak dobře. A to ještě budeme stavět krytý bazének. Promiňte, ale jen jsem vyjádřila svůj názor. Nashledanou na Nově.
0/0
29.9.2005 21:34

uko

Re: Re: Architekt cvičitelem
A jak to teda bylo s tím razítkem na projekt pro stavební povolení? Použili jste dětskou tiskárničku?
0/0
30.9.2005 9:02

Hanka

Re: Re: Re: Architekt cvičitelem
Ale ale pane Uko, copak nevíte jak to dneská všude chodí? No neříkejte, že nevíte....Jinak, jestli chcete, budu na Vás mrkat na Snídani ve čtvrtek a pátek, po panu Pupákovi - viz výše. Chcete? Ano, ja vím že ano. Děkuji. Tak pa pa ve čtvrtek a v pátek. Nezapomeňte.
0/0
30.9.2005 13:42

...vždy na prvním místě.

Bez ostychu a bez skurpulí
Co si pomyslet o úrovni a vkusu takzvaných českých celebrit, které dobrovolně pózují před svými rádoby skvostnými bydly, vstřícně otevírají ložnice svých polozařízených haraburdí a veřejně se pyšní, že i automechanik dovede být architektem? Neodpovídá to samolibosti některých mašinfírerů, kteří si nárokují fušovat na daleko závažnějších postech? Za všem stojí chamtivost a zviditelnění se za každou cenu - neboť jen to přinese popularitu - a tím hlavně prachy, prachy a zase prachy. Komu není rady...
0/0
29.9.2005 18:27

k blití

Tok peněz aneb jak to v Česku v mediích chodí...
Pohlednou prostou amatérku objeví přihlouplá Snídaně s Novou. Za dobré peníze ji angažuje na minutové erotické vložky s protahováním údů a napínání silikonové prsní hmoty. Amatér automechanik se pasuje na architekta a sesmolí podnikatelské baroko. Prostý pisálek o tom napíše své bludy a začátečník fotograf sesmolí pár špatných fotek. A uživatelé internetu klikají, čímž se prachy (za reklamu a kliky) přesunují znovu do medií. A je to. Amatérství kam oko dohlédne, ale prachy se točí....
0/0
29.9.2005 15:22

uko

Takže
jestli se chlubí tím, že si dům navrhli sami, tak se chlubí trošku cizím peřím. Nebo si autorizační razítko na projekt vyřezali z rozpůlené brambory a tím by se taky moc chlubit neměli, protože to je tuším protizákonné... :-/
0/0
29.9.2005 15:22

Proč by nemohli?

Proč by to tak nebylo?
Můj táta si taky projekt udělal sám, inženýr s kulatým razítkem to po něm jen překreslil, udělal pár drobných oprav a nechal si zaplatit (ne tedy částku, jako kdyby celý projekt dělal). Bohužel v tomhle státě to jinak nejde.
0/0
8.10.2005 14:02

uko

Fakt by mě zajímalo
jak může automechanik udělat projek na stavební povolení. Já jsem sice vystudovaný architekt, ale bez povinné praxe a utorizačních zkoušek na to ještě zatím nemám oprávnění (autorizaci)... :-/  Asi jsem se měl stát automechanikem... *-)  Osobně si myslím, že mu projekt dělal autorizovaný architekt nebo stavař a on s ním konzultoval svoje představy a požadavky na dům. No a teď se o tom cudně zapomněl zmínit... :-)))
0/0
29.9.2005 15:12

ja

to je sakra hezka holka
to je sakra hezka holka
dum taky
0/0
29.9.2005 14:35

kyber_buh

jeden takový je u nás ve čtvrti
a vždycky když jdu kolem, říkám si, kdo mohl vymyslet tolik okýnek, výklenků, zákoutí, přístřešků na jednom domě. Řeklo bych že tepelné ztráty musí být větší a na ceně stavby se to také jistě projeví. Inu, proti gustu...
0/0
29.9.2005 13:55

pemek

Prostota boží
...jak podotkla lektorka aerobiku, ...vysvětluje lektorka aerobiku, ...doplnila lektorka aerobiku... Vynikající slohová práce, překračující úroveň sedmáka.  Tak Hopsanda a automechanik se nám už pochlubili, teď ještě něco o domečku Kobzanové, Bílé, Agáty a Bartošové. To je taky potřeba vědět, že? Tak socky, zazáviďte se-re-blitkám (dříve "třídní původ dělnický") a čučte na vy-vole-nééé!
0/0
29.9.2005 9:21

Standa z prasecaku

Re: Prostota boží
Naprosty souhlas. Mozna by se redaktori meli vykaslat na se-re-blitky, protoze ty nadherne domy co si stavi a jeste jsou na ne hrdi, z tech se mi chce tak zvracet. Mozna by ctenari ocenili i dum nekoho, kdo neni se-re- blitka, o kom treba nedej Boze nikdy neslyseli, ale kdo postavil fakt pekny dum. Na druhou stranu uznavam, ze to neni lehke, protoze najit mezi dnesnimi novostavbami pekny dum, to je fakt kunst...
0/0
29.9.2005 10:52

hrůza

Zase jedna sesmolená
Inu tak to v postkomunistickém Česku běží. Automechanik architektem a majitelem stavební firmy!!! Není divu, jak kvalitně staví domy pro jiné. V Česku si každý cukrář nebo automechanik založí stavební firmu, bneboť platí, na to není třeba žádných znalostí. A v případě Kynychové dělá automechanik dokonce architekta!!! a stavební firmu v jednom!!! Co k tomu více říct. A amatér z idnes to ještě vychvaluje. Inu amatéři všude, kam oko dohlédne. Tak také vypadá poslátaný domek Kynychů bez formy, stylu a charakteru. Jak zvenku tak zevnitř. Inu donmek rukou automechanika.
0/0
29.9.2005 9:01

doubrawka

Opravdu "hodnotné" informace
Z fotek si opravdu udělám obrázek o domě. Vím, že mají místnost s oknem do trojúhelníku, pruhované povlečení, světlou sedačku, televizi a bazén. Jestli na celém domě není nic zajímavějšího, tak proč tady ten článek je?
0/0
29.9.2005 8:53

Milan K

Re: Opravdu
Presne tak
0/0
29.9.2005 14:19

Pupák

Názor
Hanko, máš mé sympatie. Nejen že jsi přijemná a hezká, ale vážím si lidí, kteří  třeba i do stavby domu dají něco svého, nepodléhají módním vlnám, postaví si ho k obrazu svému a vlastním přičiněním. Máte moc šikovného manžela. Já jsem volil druhou variantu a sice rekonstrukci. Dnes bych udělat totéž co vy.  Při rekonstrukci jsem neustále narážel na nějaká překvapení, která byla nutno řešit navíc i když dům byl v celkem dobrém stavu. Podle mého je lepší najít barabiznu hlavně na hezkém pozemku a postavit nový.
0/0
29.9.2005 8:52

Hanka

Děkuji ti Pupáku
Pupáku, děkuji ti moc, trefně jsi to vystihnul. Chtěli jsme světu ukázat náš vkus, který nepodléhá módním vlnám, dát do stavby něco svého a postavit si chaloupku k obrazu svému a vlastním přičiněním. Chěli jsme světu ukázat, že zlaté české ručičky udělají skutečně všechno svépomocí a že i automechanik může být kvalitním architektem. Chtěli jsme dokázat, že i bez základních znalostí norem a 34 profesí, které musí studovaný architekt ovládat to jde vše udělat za pár měsíců a zdravým českým rozumem. Pupáku, máš mé sympatie a stav si svůj domeček podle sebe. Anebo chceš, aby ti manžel pomohl?
0/0
29.9.2005 9:15

votomtoje

Re: Děkuji ti Pupáku
 cool
0/0
29.9.2005 10:20

Bodie

Re: Děkuji ti Pupáku
Nic proti svépomocné architektuře, to je každého věc v čem chce bydlet. Ale věta: "i automechanik může být kvalitním architektem" je, jak se říká, zcela mimo mísu. To, co je vidět ma fotkách, rozhodně není kvalitní architektura, spíš mi to připomíná pohádku "O pejskovi a kočičce, jak vařili dort". Znovu opakuji, že je to vaše věc, ale příště lépe volit slova.
0/0
29.9.2005 10:29

Karel

Re: Děkuji ti Pupáku
opravdu by mě zajímalo,který stavební úřad přijal projekt od někoho kdo k tomu nemá oprávnění. Ale nic to nemění na tom,že jste moc pěkná ženská s krásným poprsím
0/0
29.9.2005 11:37

michal

Re: Re: Děkuji ti Pupáku
silikon
0/0
29.9.2005 11:58

chroustík

Re: Re: Děkuji ti Pupáku
Přijal ho ten stavební úřad, který podplatili. Nic nového pod sluncem. Bohužel v naší zemi můžete dokázat všechno, pokud podplatíte toho správného úředníka. Bude zajímavé vědět, jak dlouhá je promlčecí lhůta a jak třeba dost brzo půjde od válu ten úředník a po něm možná přijde ruka zákona i na toho, kdo uplácí. Tak 2 roky natvrdo by neuškodily. Pro oba.
0/0
29.9.2005 12:20

Pupák

Re: Děkuji ti Pupáku
Děkuji za nabídku, ale kromě dobrých rad si raději dělám všechno sám. Od známých vím, jaké jsou starosti uhlídat stavební firmy. Skuteční řemeslníci s vyučení snad už ve stavebnictví nejsou. To co umějí ukrajinci ve stavebních firmách a jim podobní dovedu také. Je pravdou, že při mé kvalifikaci je to třeba ztráta času, ale je nutné dělat ve volném čase něco jiného, aby se vypláchnul mozek. Někdo chodí do hosúody, někdo na fotbal a já zase vylepšuji chalupu, kde pak v důchodu budu trávit většinu času. Zítra si přivstanu a zacvičíme si spolu u TV.
 
0/0
29.9.2005 12:07

votomtoje

Re: Re: Děkuji ti Pupáku
Sprvávně, pravou rukou uchopit a sem a tam, jenom si prosím pane Pupáku nezacákejte obrazovku
0/0
29.9.2005 14:09

CarlosDiVargas

Re: Re: Re: Děkuji ti Pupáku
0/0
29.9.2005 14:18

Pupák

Re: Re: Re: Děkuji ti Pupáku
Opravdu moc vtipné
0/0
30.9.2005 7:33

Iva

projekt
Manžel je možná šikovný, ale zajímalo by mě, který stavební úřad vzal projekt pro stavební povolení od automechanika?!!!
0/0
29.9.2005 8:51

dodo-dodo

obrazky
ty fotografie, kde jsou detailne videt napr. popisovane zelene spary a k tomu sladene zelene dvere to se vam na idnes zase neco opravdu povedlo a ty fotky te velke koupelny se saunou, parada
kolik u vas bere fotograf, tyhle fotky bych nafotil taky nejakym normal digitalem za par tisic a nejen ja, tohle by zvladlo i dite
0/0
29.9.2005 8:49

aliss

Re: obrazky
nafotit dům na pouhých 6  fotek, z toho je na třech paní Hanka a nezbytné cvičící zařízení, hm... opravdu hodnotný článek, hodnotné foto a hodnotný dům, o architektuře tu snad ani není řeč, že?
0/0
29.9.2005 10:25

Petr

Manžel je asi...
podnikatel, proto stavěl ve slohu "podnikatelské baroko" :) Divím se, že neokopírovali vilu Velkého Bratra.
0/0
29.9.2005 8:38

Najdete na iDNES.cz