Diskuse k článku

Trend: koupelna jako místo relaxace

Za první republiky se obvykle místům určeným pro hygienu věnovalo více prostoru. Tenhle trend dnes prožívá návrat. Má to svoji logiku. Vždyť koupelna bývá místem naprostého soukromí. Podle toho by měla vypadat: být příjemným relaxačním prostorem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nalpak73

Realita je úplně jiná !!!
Ano všem se to líbí, ale nikdo si tak koupelnu nezařídí. Nezapomínejme že fotky koupelen v časopisech jsou pořízeny v ateliérech.Samonosná vana na nožkách - nepraktické. Umyvadlo z corianu? Vyhrává keramika. Snad jedině mozaika v obkladech. Pod to se částečně podepíšu. Vím o čem píšu v koupelnovém byznysu se pohybuju 8 let. Takže vítězí pořád klasika: obklad dvoubarevný rozdělený listelou, keramické umyvadlo často se skříňkou (bílou),vana nejčastěji obezděná někdy s krycím panelem. Český zákazník je konzervativní a na nějaké ,,hity" moc nedá!
0/0
25.11.2004 11:32

ould

???
Nějak si v těch svých článcích o koupelnách odporujete. Dneska mluvíte o koupelně jako o místu naprostého soukromí a relaxace a jinde (např. 23.7.2004) vyzdvihujete koupelnu se společným WC. Už se vidím, jak relaxuji ve vaně a vedle mě člen rodiny "relaxuje" na klozetu při "velké"
0/0
25.11.2004 7:35

VENDULA

Re: ???
ale vůbec ne.... pochopitelně předpokládáme, že máte v bytě/domě koupelnu s toaletou pro každého člena rodiny samostatně, mimo to 2 koupelny rezervní + suché wc a vapku na zahradě pro hosty
0/0
25.11.2004 13:48

ould

Re: Re: ???
Ahoj Vendulo, koukám, že jsi veselá kopa
0/0
25.11.2004 14:05

McLump

Re: Re: ???
Vendulo Ty si mi to konečně vysvětlila , a už je mi dnes zase o něco líp protože vím co ve svém bytě udělám. Děcka mažou do sklepa, ten je docela velkej a elektrika tam je (ještě jim odpotám kousek parovodu ať mají teplo), a z pokojíku udělám řadovej hajzl kde každý bude mít svůj box.
0/0
26.11.2004 11:54

Najdete na iDNES.cz